Noclegi Olsztyn (woj. warmińsko-mazurskie, pow. Olsztyn)

znaleziono 51 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Noclegi w Olsztynie, województwo warmińsko-mazurskie, powiat Olsztyn

Noclegi w mieście Olsztyn. Poznaj możliwości noclegów w Olsztynie. Porównaj obiekty pod względem ceny oraz ich standardów. Olsztyn, szeroki wachlarz noclegów. Poznaj także ofertę atrakcji turystycznych i rozrywkowych na terenie Olsztyna.
Olsztyn jest największym miastem w województwie Warmińsko-Mazurskim, miastem wojewódzkim, dawniej nazywał się Allenstein, Holstin lub Alnāsteini.. W mieście znajduje się siedziba władz ziemskich powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Olsztyn jest głównym ośrodkiem gospodarczym edukacyjnym oraz kulturowym regionu. Pierwsze co przychodzi na myśl kiedy wspomina się Olsztynie jest nietuzinkowa przyroda regionu. Olsztyńskie lasy zajmują ponad 1800 ha. Ponad połowa to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który jest miejscem wycieczek turystów z kraju i za granicy. Żaden kompetentny turysta nie zbagatelizuje także zabytków architektonicznych miasta jak np. gotycki zamek kapituły warmińskiej z XIV w., czy XIV-wieczna konkatedra pw. św. Jakuba (bazylika mniejsza). Po wyczerpującym zwiedzaniu można oddać się beztroskiej zabawie na cyklicznych imprezach i festiwalach organizowanych przez władze miasta jak m.in. Olsztyńskie Lato Artystyczne, Olsztyńskie Noce Bluesowe oraz Ogólnopolskie Spotkania Zamkowe "Śpiewajmy Poezję".

Olsztyn tanie noclegi - e-turysta.pl


Olsztyn to siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, na terenie którego możliwe jest wynajęcie obiektów noclegowych o zróżnicowanych standardach oraz cenach. Szeroki wachlarz ofert noclegowych w Olsztynie, pozwoli na zaplanowanie komfortowego i dostosowanego do indywidualnych potrzeb wypoczynku. Tanie noclegi w Olsztynie umożliwią spędzenie wolnego czasu na relaksie oraz zwiedzaniu zróżnicowanej okolicy. Dzięki ośrodkom wypoczynkowym, hotelom, apartamentom, schroniskom i rozbudowanej agroturystyce, każdy turysta znajdzie interesującą ofertę noclegową.

Miasto Olsztyn - stolica województwa warmińsko-mazurskiego


Olsztyn jest miastem na prawach powiatu i stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Olsztyn znany jest jako ośrodek gospodarczy, edukacyjny oraz kulturowy. Miasto to położone jest w paśmie moren czołowych pochodzących z ostatniego zlodowacenia, które miało miejsce na terenie Polski, należy do klimatu umiarkowanego. Przez miasto przepływają trzy rzeki – Łyna, Wadąg oraz Kortówka, a w jego obrębie administracyjnym znajduje się aż 15 jezior! Jako ośrodek turystyczny, Olsztyn ceniony jest za swoje położenie wśród wielu jezior i lasów oraz Europejskiego Szlaku Gotyku Ceglanego słynącego z gotyckich kościołów, klasztorów, bram, baszt orasz ratuszy miast. Zabytki architektoniczne miasta przyciągają wielu turystów, będąc w Olsztynie niewątpliwie należy zobaczyć Stary Ratusz, dom Gazety Olsztyńskiej, kaplicę Jerozolimską, pałac Archiprezbitera, wiadukt kolejowy i wiele inny przykuwających uwagę swoim pięknem starych budynków.

Sprawdź tanie noclegi w Olsztynie


Miasto Olsztyn, dzięki swojemu położeniu, pięknemu krajobrazowi jezior, zabytkowych miejsc, zachęca co roku coraz więcej turystów do jego odwiedzenia. Właśnie dlatego bardzo pomocna okazuje się możliwość porównania cen oraz standardów obiektów noclegowych w Olsztynie. Tani nocleg w Olsztynie ułatwi zwiedzanie samej miejscowości oraz interesujących okolic. Szeroki zakres ofert noclegowych w Olsztynie pozwoli na zdecydowanie się na odpowiednią kwaterę, pokój hotelowy czy pensjonat dostosowany do spersonalizowanych potrzeb każdego turysty.
Noclegi Olsztyn, szukasz noclegów w Olsztynie w społecznościowym serwisie turystycznym e-turysta.pl.
Nasza baza noclegowa w Olsztynie obejmuje oferty ze wszystkich dzielnic miasta. Pokoje w Olsztynie, kwatery prywatne, tanie noclegi Olsztyn i inne ekonomiczne propozycje na spędzenie weekendu. Dla osób pragnących zwiedzić Olsztyn w bardziej luksusowych warunkach proponujemy noclegi w Olsztynie w luksusowych apartamentach i najlepszych hotelach. Olsztyn noclegi i tanie pokoje w Olsztynie. Pokoje w Olsztynie, kwatery prywatne, Serwis e-turysta.pl dostarcza Ci aktualne i atrakcyjne pomysły na nocleg w Olsztynie. Nie przegap promocyjnych ofert, pamiętaj, jeżeli noclegi w Olsztynie, to tylko z nami! Olsztyn pokoje, nocleg Olsztyn na każdą kieszeń. Dzięki naszej wyszukiwarce zaawansowanej znajdziesz nocleg w Olsztynie, które spełnią wszystkie Twoje wymagania.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Olsztyn, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach:
FAQ atrakcje turystyczne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej w Olsztynie

Jakich cen noclegów można się spodziewać w Olsztynie?
Ceny noclegów w Olsztynie zależne są m.in. od standardu obiektu, jego położenia i bliskości atrakcji turystycznych. Średnie ceny za osobę w Olsztynie kształtują się na poziomie 45-50 zł za osobę. Bardziej przystępne cenowo oferty można znaleźć w pokojach gościnnych, kwaterach prywatnych czy noclegach pracowniczych.
Dodanie prezentacji obiektu noclegowego do serwisu e-turysta.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść do strony dodawania obiektu. Dodanie obiektu zajmuje kilka minut, a dzięki temu pierwszy miesiąc prezentacji jest całkowicie bezpłatny.
Jeśli na wakacyjny wyjazd zamierzamy zabrać psa lub kota warto zorientować się, które obiekty noclegowe pozwalają na przyjazd ze zwierzętami. W tym miejscu znajduje się lista 18 obiektów w Olsztynie, które akceptują zwierzęta.
W Olsztynie znajdują się obiekty oferujące wyżywienie na miejscu i/lub dostęp do kuchni. Jeśli nie chcesz gotować na wakacjach, w naszym serwisie znajdziesz pełną ofertę obiektów noclegowych w Olsztynie, zapewniających wyżywienie na miejscu.
W Olsztynie znaleźć można wiele budżetowych obiektów noclegowych w różnych kategoriach. Mogą to być pokoje gościnne, kwatery prywatne czy też noclegi pracownicze. Tanie noclegi znaleźć można używając opcji sortowania (cena od najniższej) lub filtrując obiekty i ustalając maksymalną cenę na przykład na poziomie 50 zł za osobę.
W Olsztynie można znaleźć 10 noclegów w ścisłym centrum, co przekłada się między innymi na bliskość atrakcji turystycznych oraz lepszą dostępność komunikacji zbiorczej.
Rezerwując noclegi warto upewnić się u właściciela obiektu, że znajdą się w nim ułatwienia dla osób niepełnosprawnych. Tutaj znajdziesz obiekty noclegowe w Olsztynie, które deklarują przystosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych.
W naszym serwisie wyszukanie ofert w Olsztynie spełniających kryteria zorganizowanych grup lub większej liczby osób jest bardzo łatwe. Wystarczy na przykład przejść do sekcji obiektów posiadających pokoje dla przynajmniej 15 osób lub do sekcji obiektów z oferujących noclegi dla grup 30-osobowych. Liczbę osób możesz też określić samodzielnie.
Olsztyn posiada bogatą bazę obiektów noclegowych, dzięki czemu każdy znajdzie ofertę w odpowiadającym mu standardzie i lokalizacji. Najwięcej ofert znajdziemy w hotelach, apartamentach oraz pokojach gościnnych.