Noclegi Karkonosze

znaleziono 610 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Noclegi w Karkonoszach

Zabukuj noclegi w Karkonoszach i spędź cudowny weekend w pięknych okolicznościach! Organizujesz szybki wyjazd, nie masz pewności gdzie zabrać drugą połówkę, a może poszukujesz miejsca na wspólne ferie? Najlepsze miejsca w Karkonoszach wśród dostępnych hoteli, hosteli i ośrodków wypoczynkowych. Już teraz zabukuj noclegi w Karkonoszach w portalu www.e-turysta.pl. Na pewno znajdziecie coś dla siebie!
Karkonosze stanowią centralną część Sudetów Zachodnich. Jest to najwyższe pasmo całych Sudetów. Znajduję się w południowo- zachodniej Polsce na granicy polsko-czeskiej. Najwyższym szczytem Karkonoszy znajdującym się na granicy polsko-czeskiej jest Śnieżka o wysokości 1602 m n.p.m. Stanowi ona jednocześnie najwyższy masyw w całych Sudetach. Uznaję się ją za najbardziej rozpoznawalny szczyt Karkonoszy. Na szczycie zlokalizowana jest klimatyczna barokowa kaplica pod wezwaniem św. Wawrzyńca - patrona przewodników z XVII wieku, oraz restauracja, obserwatorium meteorologiczne i oczywiście schronisko dla zmęczonych turystów. Najprościej dostać się na Śnieżkę z Karpacza, skąd mamy do wyboru kilka szlaków turystycznych. Obszar Karkonoszy słynie z dużej ilości pięknych wodospadów, m.in. Wodospad Kamieńczyka, Kaskady Łomniczki oraz Wodospad Szklarki Piękno Karkonoszy jest niepodważalne. W samych górach znajduje się mnóstwo wartych uwagi miejsc, których wręcz nie wolno pominąć podczas wycieczek. Przykładem są znajdujące się po polskiej stronie jeziora polodowcowe Wielki Staw i Mały Staw oraz niewielkie choć urocze Śnieżne Stawki. Najlepiej obecnie przyrodniczo zachowanymi rejonami Karkonoszy są rezerwaty ścisłe oraz podnóża Lasockiego Grzbietu. W celu ochrony najcenniejszych elementów tamtejszej przyrody utworzono 16 stycznia 1959 roku Karkonoski Park Narodowy. Po stronie czeskiej 17 maja 1963 powstał Krkonošský národní park. W roku 1992 zostały one włączone do transgranicznego rezerwatu biosfery UNESCO Karkonosze/Krkonoše.

Szeroki wybór ofert noclegów w Karkonoszach - jednym z najpiękniejszych regionów Polski!


Super trafiłeś! Oglądane przez Ciebie miejsce proponuje różnego rodzaju noclegi, Karkonosze każdego roku zyskuje coraz większą popularność.
Sprawdź tanie noclegi w Karkonoszach, które zapewnią Ci przeżycie najlepszych wakacji oszczędne.
Ci, którzy pragną spędzić czas w bardziej ekskluzywnych warunkach, mogą znaleźć noclegi w Karkonoszach w nieprzeciętnych kwaterach oraz renomowanych ośrodkach. Postaw na komfort!

Nocleg w Karkonoszach - świetny wybór!
Znajdź najpopularniejsze atrakcje turystyczne i spędź aktywnie czas w Karkonoszach. Możesz też zrelaksować się w bajkowych okolicach. Nie zmarnuj okazyjnych ofert i już dziś zamów nocleg w Karkonoszach!
Jeżeli interesują Cie również noclegi w regionie Karkonosze, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach: