Noclegi Pieniny

znaleziono 519 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Noclegi w Pieninach

Zarezerwuj noclegi w Pieninach i spędź niezapomniany weekend w wyjątkowych okolicznościach! Organizujesz krótki wyjazd, nie masz pojęcia gdzie zabrać swoją drugą połówkę, a może poszukujesz miejsca na familijne wczasy? Najlepsze miejsca w Pieninach wśród dostępnych kwater prywatnych oraz gospodarstw agroturystycznych. Już teraz zamów noclegi w Pieninach w portalu www.e-turysta.pl. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie!
Uważane za jedne z najpiękniejszych i najbardziej malowniczych pasm górskich w Polsce, Pieniny są po Tatrach drugim najbardziej uczęszczanym regionem w Tatrach. Jak to stwierdził już w 1864 roku Władysław Anczyc, polski poeta i dramatopisarz: „Kto nie był w Tatrach i Pieninach, ten nie był nigdzie i nic nie widział”. Dunajec, który powstaje z połączenia Czarnego i Białego Dunajca w unikalny sposób dzieli Pieniny na trzy górskie regiony, Pieniny Spiskie, Pieniny Środkowe oraz Pieniny Małe. Najlepszym sposobem na zwiedzenie kanionów jakie przez tysiące lat wydrążyła rzeka jest oczywiście spływ regionalnymi tratwami podczas którego można podziwiać jeden z najpiękniejszych przełomów rzecznych w Europie. Z całą pewnością warte zwiedzenia są również ruiny zamku w Czorsztynie oraz zamek w Niedzicy. Przede wszystkim nie można jednak pominąć Pienińskiego Parku Narodowego, który utworzony już w 1932 roku.

Bogaty wybór ofert noclegów w Pieninach - jednym z najpiękniejszych regionów Polski!


Świetnie trafiłeś! Wybrane przez Ciebie miejsce proponuje różnego rodzaju noclegi, Pieniny co roku zyskuje większą popularność.
Zobacz tanie noclegi w Pieninach, które zapewnią Ci przeżycie cudownego urlopu ekonomiczne.
Wszyscy, którzy pragną spędzić czas w bardziej luksusowych warunkach, mogą znaleźć noclegi w Pieninach w nieprzeciętnych apartamentach i prestiżowych ośrodkach. Postaw na dużą wygodę!

Nocleg w Pieninach - najlepszy wybór!
Znajdź najciekawsze atrakcje turystyczne i spędź aktywnie czas w Pieninach. Możesz też wypocząć w pięknych okolicach. Nie omijaj promocyjnych ofert i już teraz zamów nocleg w Pieninach!
Jeżeli interesują Cie również noclegi w regionie Pieniny, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach: