Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij

Noclegi Jurgów

znaleziono 31 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Noclegi w Jurgowie, województwo małopolskie, powiat tatrzański

Tanie noclegi w Jurgowie - Jurgów zaprasza turystów chcących poczuć górski klimat. Pobyt w Jurgowie to okazja do zapoznania się z tutejszym folklorem, a także możliwość odpoczynku w malowniczej okolicy – wśród lasów i gór. Jeśli interesuje Cię, jakie atrakcje może zapewnić ci Jurgów, zapoznaj się z tutejszą ofertą noclegową.

Tanie noclegi Jurgów


Jurgów leży w powiecie Tatrzańskim, na obszarze gminy Bukowina Tatrzańska. Pod względem historyczno-etnograficznym wchodzi w skład regionu Spisza, natomiast pod względem geograficznym położony jest na Pogórzu Spisko-Gubałowskim. Wieś znajduje się w malowniczej dolinie rzeki Białki. W miejscowości mieszkają zarówno Polacy, jak i Słowacy, zaś w lokalnej gwarze słychać także wpływy węgierskie.

Atrakcje Jurgowa


Najważniejsze zabytki Jurgowa to Zagroda Sołtysów z 1861 r., czyli drewniana chałupa spiska i zabudowania gospodarcze należące do Muzeum Tatrzańskiego. Oprócz zwiedzania zabytkowych izb, można tu też obejrzeć dawną jurgowską odmianę stroju spiskiego. Naprzeciwko Zagrody Sołtysów znajduje się dawna remiza strażacka. Niewielka budowla z 1943 r. zbudowana za czasów Republiki Słowackiej jest teraz wykorzystywana do celów wystawienniczych. Innym zabytkiem jest drewniany kościół pw. Św. Sebastiana Męczennika i Matki Boskiej Różańcowej z XVII w. Wystrój świątyni to tzw. rokoko spiskie, czyli liczne malowidła, figurki aniołów i świętych. Co roku w maju i czerwcu organizowane są spływy kajakowe. Jurgów to miejscowość oddalona od Zakopanego o zaledwie 19 km, stąd może to być dobra baza wypadowa w Tatry lub na Krupówki. Ponadto okoliczne wzniesienia zapewniają dobre warunki dla uprawiających paralotniarstwo i narciarstwo. Stacja Narciarska Jurgów oferuje narciarzom ponad 4 km tras zjazdowych o różnym stopniu trudności.

Jurgów - noclegi


Miejsca noclegowe w Jurgowie to między innymi pokoje gościnne, apartamenty, domy wczasowe i gospodarstwa turystyczne. Jurgów to wieś kusząca swoją kulturą i zabytkami. Do tego szeroka baza noclegowa dostosowana do indywidualnych potrzeb – to wszystko sprawia, że pobyt w Jurgowie to czysta przyjemność.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Jurgów, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach:
FAQ atrakcje turystyczne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej w Jurgowie

Jak dodać obiekt noclegowy w Jurgowie do serwisu e-turysta?
Dodanie prezentacji obiektu noclegowego do serwisu e-turysta.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść do strony dodawania obiektu. Cała operacja zajmuje kilka minut, a w dodatku nasi redaktorzy służą wszelką pomocą.
Ceny noclegów w Jurgowie zależne są m.in. od standardu obiektu, jego położenia i bliskości atrakcji turystycznych. Średnie ceny za osobę w Jurgowie kształtują się na poziomie 45-50 zł za osobę. Bardziej przystępne cenowo oferty można znaleźć w pokojach gościnnych czy kwaterach prywatnych.
W Jurgowie znaleźć można wiele budżetowych obiektów noclegowych w różnych kategoriach. Mogą to być pokoje gościnne czy też kwatery prywatne. Tanie noclegi znaleźć można używając opcji sortowania (cena od najniższej) lub filtrując obiekty i ustalając maksymalną cenę na przykład na poziomie 50 zł za osobę.
W Jurgowie znajdują się obiekty oferujące wyżywienie na miejscu i/lub dostęp do kuchni. Jeśli nie chcesz gotować na wakacjach, w naszym serwisie znajdziesz pełną ofertę obiektów noclegowych w Jurgowie, zapewniających wyżywienie na miejscu.
W naszym serwisie wyszukanie ofert w Jurgowie spełniających kryteria zorganizowanych grup lub większej liczby osób jest bardzo łatwe. Wystarczy na przykład przejść do sekcji obiektów posiadających pokoje dla przynajmniej 15 osób. Liczbę osób możesz też określić samodzielnie.
W Jurgowie 26 noclegów znaleźć można w ścisłym centrum, co przekłada się między innymi na bliskość atrakcji turystycznych oraz lepszą dostępność komunikacji zbiorczej i gastronomii.