Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij

Noclegi Biebrzański Park Narodowy

znaleziono 61 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Noclegi w Biebrzańskim Parku Narodowym

Noclegi w Biebrzańskim Parku Narodowym – Biebrzański Park Narodowy to największy park w Polsce. Położony na terenach Kotliny Biebrzańskiej, w województwie podlaskim, obejmuje dolinę Biebrzy od ujścia Niedźwiedzicy, aż po ujście Biebrzy do Narwi. Symbolem parku jest batalion – ptak, którego populacja lęgowa na terenach Polski jest niemal na wymarciu. To właśnie na bagnistych obszarach parku można spotkać przedstawicieli tego chronionego gatunku. Kolejnym wyjątkowym mieszkańcem terenu jest łoś. Park daje schronienie niezliczonej liczbie wodnego ptactwa oraz saren, lisów, bobrów i wilków. Nad rozlewiskami pomieszkują dzikie gęsi, bociany, żurawie oraz wodniczki. Pobyt blisko dzikich terenów rozlewisk Biebrzy to gwarancja wypoczynku z dala od cywilizacji. Biebrzański Park Narodowy noclegi – to propozycja dla osób ceniących ciszę oraz radość płynącą z obserwacji i kontemplacji przyrody.

Noclegi Biebrzański Park Narodowy – atrakcje


Zwiedzanie Biebrzańskiego Parku Narodowego można zacząć od wizyty w Twierdzy Osowiec. Fort wybudowano w XIX wieku i, jak głoszą zapisy historyków, twierdza nigdy nie została zdobyta. Blisko terenów osady znajdują się szlaki edukacyjne. Warto poznać ścieżki: Góra Skobla, Kładka oraz Wokół Fortu. Oprócz wymienionych, w parku znajduje się jeszcze 12 innych tras, wszystkie godne polecenia. Miłośników rowerów powinien ucieszyć fakt, iż przez ten dziki teren przebiega Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo. Rowerem przemierzyć można również Carską Drogę, zwaną potocznie Łosiostradą. Stąd blisko do najciekawszych atrakcji Parku, czyli ścieżek przez bagna: Długa Luka, Bagno Ławki, Grobla Honczarowska, Barwik-Gugny. Po dniu spędzonym na spacerach warto dobrze wypocząć. Noclegi Biebrzański Park Narodowy na stronach e-turysty, polecamy!

Noclegi Biebrza dla spacerowiczów i biegaczy oraz kajakarzy


Trasy wiodące przez malownicze tereny to raj dla miłośników spacerów. Podobnie poczują się także zwolennicy biegania. Przez teren parku wyznaczono cztery ścieżki biegowe. Dwie z nich znajdują się w północnej części rezerwatu: Na Skraju Czerwonego Bagna oraz Trzyrzeczki, a dwie pozostałe w południowej części: Wokół Fortu oraz Barwik. Główną atrakcją terenu jest Biebrza, spokojna choć mocno meandrująca rzeka. Łagodny nurt sprawia, że to ulubiona trasa do wypraw kajakowych dla całej rodziny. Cisza, spokój, śpiew ptaków, niebanalne widoki – tu jest wszystko! Aby dobrze zaplanować pobyt w Biebrzańskim Parku Narodowym polecamy noclegi Biebrza rekomendowane przez e-turystę.

Noclegi w Biebrzańskim Parku Narodowym na stronach e-turysty


Dobrze zaplanowany wypoczynek to podstawa urlopu. Decydując się na noclegi w Biebrzańskim Parku Narodowym należy dokonać starannego wyboru. Osoby zainteresowane odsyłamy na strony portalu społecznościowego e-turysta, gdzie bez trudu odnaleźć można propozycje dopasowane do oczekiwań. Oferty przeszukiwać można zgodnie z lokalizacją lub analizując atrakcje zapewniane przez właścicieli. O to, gdzie w tym roku poniosą nas turystyczne buty warto zatroszczyć się już teraz. Polecamy zasoby e-turysty.
FAQ atrakcje turystyczne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej w Biebrzańskim Parku Narodowym

Jakich cen noclegów można się spodziewać w Biebrzańskim Parku Narodowym?
Ceny noclegów w Biebrzańskim Parku Narodowym zależne są m.in. od standardu obiektu, jego położenia i bliskości atrakcji turystycznych. Średnie ceny za osobę w Biebrzańskim Parku Narodowym kształtują się na poziomie 45-50 zł za osobę. Bardziej przystępne cenowo oferty można znaleźć w gospodarstwach agroturystycznych, domkach letniskowych czy pokojach gościnnych.
Jeśli na wakacyjny wyjazd zamierzamy zabrać psa lub kota warto zorientować się, które obiekty noclegowe pozwalają na przyjazd ze zwierzętami. W tym miejscu znajduje się lista 15 obiektów w Biebrzańskim Parku Narodowym, które akceptują zwierzęta.
Dodanie prezentacji obiektu noclegowego do serwisu e-turysta.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść do strony dodawania obiektu. Cała operacja zajmuje kilka minut, a w dodatku nasi redaktorzy służą wszelką pomocą.
W Biebrzańskim Parku Narodowym znaleźć można wiele budżetowych obiektów noclegowych w różnych kategoriach. Mogą to być gospodarstwa agroturystyczne, domki letniskowe czy też pokoje gościnne. Tanie noclegi znaleźć można używając opcji sortowania (cena od najniższej) lub filtrując obiekty i ustalając maksymalną cenę na przykład na poziomie 50 zł za osobę.