Mieszkania do wynajęcia Gdańsk

znaleziono 205 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Mieszkania do wynajęcia w Gdańsku, województwo pomorskie, powiat Gdańsk

Pokoje do wynajęcia w Gdańsku - Można znaleźć całe mnóstwo ogłoszeń oferujących pokoje do wynajęcia w Gdańsku. To, z jednej strony gratka dla wynajmujących, a z drugiej strony świetna alternatywa dla turystów i wczasowiczów, którzy nie chcą wynajmować domów lub rozbijać się na polach namiotowych, co więcej to bardzo dobry sposób na dość oszczędny pobyt nad morzem.

Pokoje do wynajęcia Gdańsk


Żeby zobaczyć wszystko, co warte uwagi, trzeba zatrzymać się tam co najmniej na kilka dni, a zatem warto zastanowić się nad pokojami do wynajęcia. Gdańsk, a właściwie jego mieszkańcy oferują je w bardzo dobrych cenach, na które może pozwolić sobie nawet skromny turysta nastawiony przede wszystkim na zwiedzanie. Można być pewnym, że korzystając z takiego pokoju otrzymamy ofertę uczciwą i spełniającą wymagania – w końcu taki pokój do wynajęcia w Gdańsku, to tylko część większego domu lub mieszkania, w którym ktoś już mieszka, więc można założyć, że wszystkie podstawowe potrzeby będą zaspokojone.

Atrakcje turystyczne Gdańska


Co roku 4 sierpnia, czyli w dzień św. Dominika, na placu Dominikańskim odbywa się wielki i słynni Jarmark Dominikański. Jest to nie tylko uczta dla łowców ciekawych okazji i zakupoholików, ale też niezwykle ciekawe widowisko, ponieważ jednym z podstawowych towarów jest szeroko pojęte rękodzieło – biżuteria, naczynia, ubrania itp. W legendarnej dzielnicy, Oliwie, która zasłynęła jako miejsce podpisania pokoju kończącego wojnę polsko-szwedzką z 1660 roku, turyści mogą odwiedzić przedstawicieli kilkuset gatunków zwierząt – jest tam Miejski Ogród Zoologiczny Wybrzeża. Podobno największą popularnością cieszą się tamtejsze szympansy. Obok przedstawicieli fauny, w Oliwie odnaleźć można też zjawiska ze świata flory - jest tam palmiarnia oraz ogród botaniczny. Po atrakcjach turystycznych zapraszamy do Pokoje do wynajęcia Gdańsk

Zabytki oraz pokoje do wynajęcia w Gdańsku


To, na co przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę będąc w Gdańsku, to zabytki architektoniczne. Wśród nich słynny Żuraw Gdański, który był niegdyś bramą warowną i portowym dźwigiem do przeładunku towarów, dziś od zewnątrz cieszy oczy jego specyficzny kształt i wygląd, a od środka, za bardzo niską cenę, można go zwiedzać jako Muzeum Morskie. To jeden z najważniejszych obiektów Gdańska. Będąc w Gdańsku nie można nie zawitać na ulice Długą, przy której usytułowane są kolejne cenne zabytki takie, jak Brama Wyżynna czy Wieża Więzienna z Katownią, a w środku słynne Muzeum Bursztynu. Jak sama nazwa wskazuje, ulica jest długa, więc znajdziemy przy niej jeszcze kilka miejsc, bez których zobaczenia pobyt w Gdańsku będzie niepełny, są to: fontanna Neptuna i robiący ogromne wrażenie Dwór Artusa. Z ulicy Długiej warto podejść również do pobliskiego Kościoła Mariackiego, zabytku architektury gotyckiej.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Gdańsk, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach:
FAQ atrakcje turystyczne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej w Gdańsku

Jak dodać obiekt noclegowy w Gdańsku do serwisu e-turysta?
Dodanie prezentacji obiektu noclegowego do serwisu e-turysta.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść do strony dodawania obiektu. Cała operacja zajmuje kilka minut, a w dodatku nasi redaktorzy służą wszelką pomocą.
Ceny noclegów w mieszkaniach do wynajęcia w Gdańsku zależne są m.in. od standardu obiektu, jego położenia i bliskości atrakcji turystycznych. Średnie ceny za osobę w Gdańsku kształtują się na poziomie 60-65 zł za osobę.
Jeśli na wakacyjny wyjazd zamierzamy zabrać psa lub kota warto zorientować się, które mieszkania do wynajęcia pozwalają na przyjazd ze zwierzętami. W tym miejscu znajduje się lista 75 mieszkań do wynajęcia w Gdańsku, które akceptują zwierzęta.
W Gdańsku można znaleźć wiele ofert mieszkań do wynajęcia, które nie są szczególnie drogie. Tanie noclegi można wyszukać używając opcji sortowania (cena od najniższej) lub filtrując obiekty i ustalając maksymalną cenę na przykład na poziomie 50 zł za osobę.
W naszym serwisie wyszukanie mieszkań do wynajęcia w Gdańsku spełniających kryteria zorganizowanych grup lub większej liczby osób jest bardzo łatwe. Wystarczy na przykład przejść do sekcji obiektów posiadających pokoje dla przynajmniej 15 osób lub do sekcji obiektów oferujących noclegi dla grup 30-osobowych. Liczbę osób możesz też określić samodzielnie.
W Gdańsku 60 mieszkań do wynajęcia znaleźć można w ścisłym centrum, co przekłada się między innymi na bliskość atrakcji turystycznych oraz lepszą dostępność komunikacji zbiorczej i gastronomii.
Rezerwując noclegi warto upewnić się u właściciela obiektu, że znajdą się w nim ułatwienia dla osób niepełnosprawnych. Tutaj znajdziesz mieszkania do wynajęcia w Gdańsku, które deklarują przystosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych