Noclegi pracownicze Gdańsk

znaleziono 14 ofert noclegowychofert (9 w Gdańsku oraz 5 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Noclegi pracownicze w Gdańsku, województwo pomorskie, powiat Gdańsk

Noclegi pracownicze w Gdańsku - W Gdańsku nie można się nudzić. W centrum miasta możesz podziwiać piękne zabytki, brać udział w wydarzeniach kulturalnych albo odwiedzić sklep bursztynnika. Po całodziennej wycieczce masz okazję do wypoczynku nad morzem, gdzie czeka na Ciebie ponad dwieście kilometrów czystych plaż. Zapoznaj się z ofertą noclegową Gdańska i wybierz najlepszą ofertę dla siebie.
Gdańsk to znane na całym świecie nadbałtyckie miasto, które dzięki swojej ponad 1000-letniej historii, nadmorskiemu położeniu oraz potencjałowi mieszkańców jest znaczącym europejskim ośrodkiem. Prócz niezaprzeczalnych walorów dla biznesu Gdańsk jest wprost idealnym miejscem dla turystów. Liczne zabytki, atrakcje przyrodnicze oraz możliwość aktywnego wypoczynku nad brzegiem Morza Bałtyckiego (23 kilometry czystych plaż!) sprawiają, iż co roku przyjeżdża tu około pół miliona turystów . Gościnny Gdańsk zaprasza na urokliwe uliczki i do historycznych wnętrz, do morskich kąpielisk i na szlaki żeglarskie, turysta o każdej zawartości portfela znajdzie tu coś dla siebie. Działa tu kilka teatrów, siedem kin, Opera, i filharmonia. Dla turystów równie ważna jest możliwość zwiedzania ogromnej liczby muzeów, dokumentujących burzliwą przeszłość miasta. Niezaprzeczalną atrakcją są organizowane różnego rodzaju festiwale i imprezy począwszy od Festiwalu Szekspirowskiego, przez Jarmark św. Dominika aż po Festiwal Dobrego Humoru czy organizowany przez Europejskie Centrum Solidarności interdyscyplinarny festiwal All About Freedom Festival.W Gdańsku będą rozgrywane mecze podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012 na PGE Arenie Gdańsk.

Noclegi pracownicze Gdańsk


Gdańsk to miasto portowe w Polsce nad Morzem Bałtyckim, położone nad Zatoką Gdańską, na Pobrzeżu Gdańskim. Historia osadnictwa na tym terenie datowana jest na VII w, kiedy to w tym miejscu znajdowała się wioska rybacka. Gdańsk to centrum kulturalne, naukowe i gospodarcze oraz stolica województwa pomorskiego. To symboliczne miejsce wybuchu II wojny światowej. To także miasto „Solidarności” – symbolu walki z komunizmem. Na terenie miasta znajdują się liczne zabytki architektury, działa w nim wiele instytucji i placówek kulturalnych. Turystom nie zabraknie tu atrakcji i miejsc do zwiedzania.

Noclegi pracownicze w Gdańsku - atrakcje


Zwiedzanie Gdańska najlepiej rozpocząć od Bramy Wyżynnej, otwierającej Drogę Królewską prowadzącą ulicami Długą i Długim Targiem do Bramy Zielonej. Spacerując Długim Targiem mamy okazję podziwiać zabytkowe kamieniczki. Jedną z nich jest Dom Uphagena, w którym mieści się oddział Muzeum Historycznego Miasta Gdańska. W Barbakanie Gdańskim, można zwiedzić Muzeum Bursztynu – surowca występującego w tych okolicach. Będąc w tych okolicach, warto zajrzeć także do gotyckiego Ratusza Głównego, dawnej siedziby władz miasta. Gdańsk może pochwalić się też piękną Bazyliką Mariacką. Tak nazywany jest Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny, który powstawał aż 159 lat. Częstym punktem na mapie wycieczek jest słynny gdański Żuraw, czyli największy średniowieczny dźwig portowy Europy. Dla odprężenia zmysłów warto udać się także do Parku Oliwskiego, który jest najstarszym ogrodem miejskim w Gdańsku.

Gdańsk – noclegi pracownicze


Gdańsk przedstawia ofertę dla firm poszukujących miejsc noclegowych dla pracowników i gości. Można w niej znaleźć wiele atrakcyjnych miejsc w dobrych cenach, a przy tym o wysokim standardzie. Gdańsk to centrum biznesowe Trójmiasta, stąd miasto posiada bogatą ofertę noclegów pracowniczych. Dobre usytuowanie pozwala również na zwiedzanie lub wybranie się na plaże w wolnym czasie. Znajdź najlepszą ofertę dla swojej firmy i zarezerwuj nocleg pracowniczy już dziś.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Gdańsk, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach: