SPA Gdańsk

znaleziono 9 ofert noclegowychofert (5 w Gdańsku oraz 4 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

SPA w Gdańsku, województwo pomorskie, powiat Gdańsk

SPA Gdańsk - Pozwól sobie na chwilę luksusu! Wśród wielu ofert miejsc noclegowych ze strefą spa każdy, nawet wymagający turysta znajdzie cos dla siebie.
Gdańsk to znane na całym świecie nadbałtyckie miasto, które dzięki swojej ponad 1000-letniej historii, nadmorskiemu położeniu oraz potencjałowi mieszkańców jest znaczącym europejskim ośrodkiem. Prócz niezaprzeczalnych walorów dla biznesu Gdańsk jest wprost idealnym miejscem dla turystów. Liczne zabytki, atrakcje przyrodnicze oraz możliwość aktywnego wypoczynku nad brzegiem Morza Bałtyckiego (23 kilometry czystych plaż!) sprawiają, iż co roku przyjeżdża tu około pół miliona turystów . Gościnny Gdańsk zaprasza na urokliwe uliczki i do historycznych wnętrz, do morskich kąpielisk i na szlaki żeglarskie, turysta o każdej zawartości portfela znajdzie tu coś dla siebie. Działa tu kilka teatrów, siedem kin, Opera, i filharmonia. Dla turystów równie ważna jest możliwość zwiedzania ogromnej liczby muzeów, dokumentujących burzliwą przeszłość miasta. Niezaprzeczalną atrakcją są organizowane różnego rodzaju festiwale i imprezy począwszy od Festiwalu Szekspirowskiego, przez Jarmark św. Dominika aż po Festiwal Dobrego Humoru czy organizowany przez Europejskie Centrum Solidarności interdyscyplinarny festiwal All About Freedom Festival.W Gdańsku będą rozgrywane mecze podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012 na PGE Arenie Gdańsk.

SPA Gdańsk


Gdańsk położony nad Morzem Bałtyckim, wraz z Gdynią i Sopotem tworzy Trójmiasto. To nie tylko historycznie ważne dla naszej ojczyzny miejsce, z bogatą, ponad tysiącletnią tradycją, ale także istotne centrum gospodarcze i kulturowe w skali całego kraju. Gdańsk to jedno z największych polskich miast, które ze względu na liczne atrakcje stanowi również istotny ośrodek turystyczny, przyciągający gości nie tylko z Polski. Portowe miasto Gdańsk stanowi również siedzibę województwa pomorskiego.

SPA w Gdańsku - atrakcje


Gdańsk oferuje swoim gościom wiele zróżnicowanych atrakcji. Urlop tutaj to nie tylko czas spędzony na piaszczystych plażach i w wodach Bałtyku. Dla urozmaicenia można zajrzeć chociażby do Izby Mikołaja Kopernika. Tu poznać możemy historię jego rodziny związaną z Gdańskiem. Kolejno, warto pojechać na Wyspę Sobieszowską, gdzie znajduje się niezwykły rezerwat przyrody czy podążyć proponowanymi przez miasto szlakami turystycznymi. Będą to ciekawe atrakcje dla wszystkich miłośników historii, bowiem szlaki łączą wiele zabytkowych punktów miasta.

SPA – Gdańsk


Szukając noclegu w Gdańsku, możemy wybierać spośród wielu typów hoteli, w różnych standardach jakościowych i cenowych. Ośrodki ze strefą spa są idealną propozycją dla turystów ceniących komfortowy nocleg i kompleksowe usługi kosmetyczne w jednym. Hotele tego typu oferują swoim gościom klimatyzowane pokoje z łazienkami, strzeżone parkingi i wyśmienitą kuchnię w restauracjach na terenie ośrodku. W strefie spa możemy znaleźć baseny, sauny, centra fitness, a także siłownię czy jacuzzi. Turyści mogą również skorzystać z różnego rodzaju usług kosmetycznych i masażu.

Jeżeli szukasz komfortowego noclegu w połączeniu z wyśmienitą kuchnią i strefą spa, przejrzyj nasze oferty spa w Gdańsku i ciesz się z udanego wypoczynku.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Gdańsk, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach: