Kwatery prywatne Międzyzdroje

znaleziono 69 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Kwatery prywatne w Międzyzdrojach, województwo zachodniopomorskie, powiat kamieński

Kwatery prywatne w miejscowości Międzyzdroje. Porównaj możliwość zakwaterowania w Międzyzdrojach w zależności od standardu oraz ceny. Międzyzdroje, szeroki zakres noclegów od hoteli po pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe i hostele. Od pokoi gościnnych i kwater prywatnych po gospodarstwa agroturystyczne. Sprawdź również ofertę rozrywkową i turystyczną w Międzyzdrojach:
Międzyzdroje są jedną z tych nielicznych polskich miejscowości, które mają szczęście być unikalnie położoną na wyspie, w tym wypadku na wyspie Wolin. Niedaleko stąd do najdalej wysuniętego na północny zachód polskiego miasta – Świnoujścia. Nazwa miasta oznacza po prostu miejsce między zdrojami, ale co ciekawe profesor Miodek uważa, że nazwa miasta powinna brzmieć jako Miedzyzdroje („e” zamiast „ę”). Niemiecka nazwa miasta to Misdroy. Pierwsze wzmianki pisane o Międzyzdrojach pochodzą już z piętnastego wieku, gdzie miasto pojawia się w akcie darowizny dokonanym na rzecz Kościoła przez księcia Bogusława I. Później miejscowość przechodziła nawet w ręce Szwedów, by potem przez długi czas wchodzić w skład Prus i po II Wojnie wejść w skład Polski. Właściwości lecznicze okolic zostały po raz pierwsze rozsławione w 1830 roku przez radcę sanitarnego z Berlina. Przez następne lata nastąpił gwałtowny rozwój miejscowości, która przekształcała się w modny i atrakcyjny kurort leczniczy. W okolicy Międzyzdrojów znajduje się szereg innych atrakcji, które zadowolą nawet najbardziej wybrednych turystów. Są to między innymi Woliński Park Narodowy, rezerwat żubrów, jezioro Turkusowe. W parku znaleźć można wiele ciekawych i unikatowych zwierząt włącznie z kilkoma orłami bielikami.
Kwatery prywatne Międzyzdroje, szukasz noclegów w kwaterach prywatnych w Międzyzdrojach w turystycznym serwisie noclegowym e-turysta.pl. Posiadamy bazę kwater prywatnych w Międzyzdrojach obejmującą oferty ze wszystkich dzielnic miasta. Tanie noclegi w kwaterze prywatnej w Międzyzdrojach kwatera prywatna noclegi Międzyzdroje i inne propozycje na spędzenie weekendu w przystępnej cenie. Domowa atmosfera i luźna atmosfera, kwatera prywatna Międzyzdroje tani nocleg. Pokoje i kwatery w Międzyzdrojach. Nasz portal dostarcza Ci precyzyjne informacje i atrakcyjne pomysły na nocleg w kwaterze prywatnej w Międzyzdrojach. Nie możesz przegapić sezonowych obniżek i promocji w kwaterach prywatnych zamieszczonych w serwisie e-turysta.pl. Szukasz noclegu w Międzyzdrojach? Nie szukaj dalej, sprawdź noclegi w kwaterach w Międzyzdrojach u nas.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Międzyzdroje, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach: