Hotele Międzyzdroje

znaleziono 27 ofert noclegowychofert (13 w Międzyzdrojach oraz 14 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Hotele w Międzyzdrojach, województwo zachodniopomorskie, powiat kamieński

Hotel Międzyzdroje – Międzyzdroje to najlepsza możliwość zakwaterowania w atrakcyjnych hotelach. Wysoki standard,lokalizacja i wyposażenie idealnie dopasowane do oczekiwań klientów. Międzyzdroje - gwarancja szerokiego wyboru interesujących hoteli w bardzo atrakcyjnych cenach które zadowolą każdego odwiedzającego.
Międzyzdroje są jedną z tych nielicznych polskich miejscowości, które mają szczęście być unikalnie położoną na wyspie, w tym wypadku na wyspie Wolin. Niedaleko stąd do najdalej wysuniętego na północny zachód polskiego miasta – Świnoujścia. Nazwa miasta oznacza po prostu miejsce między zdrojami, ale co ciekawe profesor Miodek uważa, że nazwa miasta powinna brzmieć jako Miedzyzdroje („e” zamiast „ę”). Niemiecka nazwa miasta to Misdroy. Pierwsze wzmianki pisane o Międzyzdrojach pochodzą już z piętnastego wieku, gdzie miasto pojawia się w akcie darowizny dokonanym na rzecz Kościoła przez księcia Bogusława I. Później miejscowość przechodziła nawet w ręce Szwedów, by potem przez długi czas wchodzić w skład Prus i po II Wojnie wejść w skład Polski. Właściwości lecznicze okolic zostały po raz pierwsze rozsławione w 1830 roku przez radcę sanitarnego z Berlina. Przez następne lata nastąpił gwałtowny rozwój miejscowości, która przekształcała się w modny i atrakcyjny kurort leczniczy. W okolicy Międzyzdrojów znajduje się szereg innych atrakcji, które zadowolą nawet najbardziej wybrednych turystów. Są to między innymi Woliński Park Narodowy, rezerwat żubrów, jezioro Turkusowe. W parku znaleźć można wiele ciekawych i unikatowych zwierząt włącznie z kilkoma orłami bielikami.

Międzyzdroje i jego atrakcje turystyczne


Międzyzdroje to ośrodek wypoczynkowy leżący w województwie zachodniopomorskim. Turystycznymi atrakcjami co rok przyciąga wielu turystów. Znajdują się tu nadmorskie kąpieliska oraz liczne szlaki. Odwiedzjący Międzyzdroje chętnie wybierają się na spacer Aleją Gwiazd na której uwiecznione zostały odciski dłoni gwiazd kina i teatru. Międzyzdroje posiada też najdłuższe betonowe molo w Polsce – mierzy ono 395 metrów i jest jednym najczęściej odwiedzanym zarówno przez turystów jak i rodzimych mieszkańców obiektem. Piękną i niespotykaną roślinność prezentuje natomiast Park im. Fryderyka Chopina założony w XIX wieku. Na jego terenie mieści się również Międzynarodowy Dom Kultury będący miejscem licznych wydarzeń kulturalnych.

Hotele w Międzyzdrojach


Decydując się na hotel w Międzyzdrojach warto odwiedzić również Oceanarium, gdzie można zobaczyć liczne morskie organizmy. Dużą popularnością cieszy się Planetarium czy Gabinet Figur Woskowych. Międzyzdroje to przede wszystkim bardzo atrakcyjne kąpielisko, które przypadnie do gustu miłośnikom wodnych i słonecznych kąpieli. Kąpielisko leży między plażą a Wolińskim Parkiem Narodowym. Miejsce charakteryzuje bardzo dobra infrastrukturą turystyczną – obiekty gastronomiczne oraz wypożyczalnie sprzętów wodnych. W sezonie można skorzystać również ze zjeżdżalni wodnych oraz trampolin.

Międzyzdroje - najlepsze hotele


Hotele w Międzyzdrojach powinny zadowolić każdego turystę. Gwarantują one dogodny dostęp do niezliczonych turystycznych atrakcji oferowanych przez miasto. Decydując się na hotel w Międzyzdrojach możemy wybrać pomiędzy zróżnicowanymi standardami obiektów. Wczasy w Międzyzdrojach nie musza wiązać się z dużymi kosztami. Propozycje przestawione na e-turysta.net oferują tanie hotele w Międzyzdrojach i nie wiąże się to z rezygnacją wyposażenia oraz wysokiego standardu. Dodatkowo prezentowane hotele w Międzyzdrojach położone są w dogodnych lokalizacjach i w bliskiej odległości od najciekawszych turystycznych atrakcji.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Międzyzdroje, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach: