Hotele Rzeszów

znaleziono 31 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Hotele w Rzeszowie, województwo podkarpackie, powiat Rzeszów

Rzeszów Tanie Hotele – sprawdź najciekawsze hotele w stolicy województwa Podkarpackiego. Atrakcyjne ceny i standard dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta. Wybierz Rzeszów na spędzenie najbliższego urlopu i skorzystaj z atrakcji przygotowanych przez miasto


Hotel Rzeszów


Hotele w Rzeszowie pozwolą w pełni skorzystać z licznych atrakcji jakie oferuje to miasto. Podczas pobytu w Rzeszowie watro skorzystać z Podziemnej Trasy Turystycznej „Rzeszowskie Piwnice” przebiegającej pod kamienicami oraz płytą Rynku. Miasto gwarantuje również aktywny wypoczynek miłośnikom sportów zimowych na zjazdowych i biegowych trasach narciarskich. Dużą część Rzeszowa stanowią tereny zielone, a wśród nich liczne okazy fauny i flory. W Rzeszowie znajduje się rezerwat przyrody „Lisia Góra” – obok niego przebiegają liczne spacerowe ścieżki, które upodobali sobie turyści. Nie powinni narzekać również miłośnicy jednośladów – miasto oferuje liczne trasy rowerowe prowadzące pośród okolicznych terenów parków oraz lasów. Rzeszów słynny jest również z licznych ośrodków jeździeckich, które stanowią doskonałą rozrywkę dla odwiedzających. Wybierając hotel w Rzeszowie watro wybrać się na wycieczkę w Bieszczady oddalone od miasta o kilkadziesiąt kilometrów.

Tanie hotele Rzeszów - e-turysta.pl


Hotele w Rzeszowie to korzystne rozwiązanie dla turystów szukających noclegu w mieście. Wynajęcie pokoju w hotelu nie wiąże się z dużymi kosztami. Można znaleźć liczne tanie hotele w Rzeszowie, które cechuje wysoki standard i dobra lokalizacja. Rzeszów posiada bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę turystyczną, więc żaden turysta który zdecydował się na hotel w Rzeszowie nie powinien narzekać na brak atrakcji.

Rzeszów: Atrakcje turystyczne


Turyści odwiedzający Rzeszów zwiedzanie zaczynają od Rynku. Centrum starówki przyciąga licznymi sklepikami, kawiarenkami, restauracjami, ale nie tylko – turyści chętnie odwiedzają Ratusz, który swoją historią sięga 1591 roku. Przestrzeń dawnych piwnic zajmuje teraz Galeria „Pod Ratuszem”. Powstała ona z inicjatywy Zarządu Miasta – teraz odbywają się tu liczne wystawy i wernisaże. Rzeszów to miasto obfitujące w liczne zabytki – Zamek Lubomirskich, Zespół Klasztorny Bernardynów czy Zespół Klasztorny Popijarski to miejsca, których bogatą historię powinien poznać każdy z odwiedzających to miejsce.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Rzeszów, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach: