Kwatery prywatne Rzeszów

znaleziono 5 ofert noclegowychofert (3 w Rzeszowie oraz 2 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Kwatery prywatne w Rzeszowie, województwo podkarpackie, powiat Rzeszów

Kwatery prywatne w miejscowości Rzeszów. Porównaj możliwość zakwaterowania w Rzeszowie w zależności od standardu oraz ceny. Rzeszów, szeroki zakres noclegów od hoteli po pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe i hostele. Od pokoi gościnnych i kwater prywatnych po gospodarstwa agroturystyczne. Sprawdź również ofertę rozrywkową i turystyczną w Rzeszowie:
Położony u stóp Karpat Rzeszów znajduje się w regionie należącym do najcieplejszych miejsc w Polsce. Miasto jest centralnym punktem aglomeracji rzeszowskiej i stolicą województwa podkarpackiego. Przez Rzeszów przepływa rzeka Wisłok, która w okolicach miejscowości Tryńcza wpada do Sanu. Jeszcze przed nadaniem praw miejskich w miejscu dzisiejszego Staromieścia Rzeszowa istniał spory gród. Przywilej lokacyjny oraz właśnie prawa miejskie nadał miastu król Kazimierz Wielki w 1354 roku. Po utracie niepodległości był stolicą obwody administracyjnego imperium Habsburgów, by w 1845 po uzyskaniu swobód przez Galicję stać się miastem wolnym. Rzeszów jest areną wielu imprez kulturalnych oraz rozrywkowych takich jak Carpathia Festival Festiwal Galicja czy Święto Paniagi. Miasto i region posiadają bogate tradycje sportowe. Największe sukcesy kibice rzeszowskich drużyn mogli podziwiać w żużlu oraz w siatkówce.
Kwatery prywatne Rzeszów, szukasz noclegów w kwaterach prywatnych w Rzeszowie w turystycznym serwisie noclegowym e-turysta.pl. Posiadamy bazę kwater prywatnych w Rzeszowie obejmującą oferty ze wszystkich dzielnic miasta. Tanie noclegi w kwaterze prywatnej w Rzeszowie kwatera prywatna noclegi Rzeszów i inne propozycje na spędzenie weekendu w przystępnej cenie. Domowa atmosfera i luźna atmosfera, kwatera prywatna Rzeszów tani nocleg. Pokoje i kwatery w Rzeszowie. Nasz portal dostarcza Ci precyzyjne informacje i atrakcyjne pomysły na nocleg w kwaterze prywatnej w Rzeszowie. Nie możesz przegapić sezonowych obniżek i promocji w kwaterach prywatnych zamieszczonych w serwisie e-turysta.pl. Szukasz noclegu w Rzeszowie? Nie szukaj dalej, sprawdź noclegi w kwaterach w Rzeszowie u nas.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Rzeszów, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach: