Noclegi Rzeszów

znaleziono 50 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Noclegi w Rzeszowie, województwo podkarpackie, powiat Rzeszów

Tanie noclegi w Rzeszowie - Miejsca noclegowe do wynajęcia w stolicy województwa podkarpackiego. Bogata infrastruktura noclegowa umożliwia turystom wybór spomiędzy rozmaitych możliwości. Liczne hotele, pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe i agroturystyczne czy nawet pokoje gościnne w kwaterach prywatnych. Zróżnicowana pod względem lokalizacji, standardu i ceny oferta z pewnością przypadnie do gustu wszystkim turystom – bez względu na to, czy planują oni krótszy czy dłuższy pobyt w Rzeszowie.
Położony u stóp Karpat Rzeszów znajduje się w regionie należącym do najcieplejszych miejsc w Polsce. Miasto jest centralnym punktem aglomeracji rzeszowskiej i stolicą województwa podkarpackiego. Przez Rzeszów przepływa rzeka Wisłok, która w okolicach miejscowości Tryńcza wpada do Sanu. Jeszcze przed nadaniem praw miejskich w miejscu dzisiejszego Staromieścia Rzeszowa istniał spory gród. Przywilej lokacyjny oraz właśnie prawa miejskie nadał miastu król Kazimierz Wielki w 1354 roku. Po utracie niepodległości był stolicą obwody administracyjnego imperium Habsburgów, by w 1845 po uzyskaniu swobód przez Galicję stać się miastem wolnym. Rzeszów jest areną wielu imprez kulturalnych oraz rozrywkowych takich jak Carpathia Festival Festiwal Galicja czy Święto Paniagi. Miasto i region posiadają bogate tradycje sportowe. Największe sukcesy kibice rzeszowskich drużyn mogli podziwiać w żużlu oraz w siatkówce.

Tanie noclegi Rzeszów


Rzeszów to stolica województwa podkarpackiego i centrum Rzeszowskiego Obszaru Metropolitalnego. Zlokalizowany na granicy dwóch krain geograficznych: równinnej Kotliny Sandomierskiej i Pogórza Karpackiego. Rzeka Wisłok, bogactwo fauny i flory, a także wiele zabytków i historycznych budowli to jedne z wielu atrakcji tego miasta. Rzeszów to miasto o bogatej historii. Pierwsze wzmianki na jego temat pochodzą już z roku 1354. Jest zatem miejsce, które powinien odwiedzić każdy miłośnik starych dziejów.

Atrakcje Rzeszowa


Rzeszów może się pochwalić wieloma zabytkami. Do obowiązkowych na trasie każdego turysty odwiedzającego miasto, zaliczyć można XV-wieczny Ratusz oraz wiekowe kamienice w Rynku, Zamek i Pałac Letni Lubomirskich czy XVII-wieczny dawny Konwent Pijarów. Na uwagę zasługuje także Podziemna Trasa Turystyczna, która przebiega pod Rynkiem. Miasto słynie także z organizacji wielu imprez kulturalnych i sportowych. Każdy odwiedzający to miasto, z pewnością nie pozna co to nuda.

Noclegi w Rzeszowie


Liczne atrakcje przyciągają do Rzeszowa wielu turystów. W związku z tym miasto nieustannie rozwija swoją bazę noclegową. Na wszystkich przybywających do miasta czeka zróżnicowana oferta noclegowa. Liczne miejsca noclegowe w hotelach, motelach, hostelach, apartamentach, pensjonatach, ośrodkach wypoczynkowych i agroturystycznych czy polach namiotowych i campingach. Każdy z pewnością znajdzie opcję odpowiadającą jego wszystkim oczekiwaniom.

Szukasz noclegu w okolicy Rzeszowa? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą miejsc noclegowych do wynajęcia.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Rzeszów, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach:
FAQ atrakcje turystyczne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej w Rzeszowie

Jakich cen noclegów można się spodziewać w Rzeszowie?
Ceny noclegów w Rzeszowie zależne są m.in. od standardu obiektu, jego położenia i bliskości atrakcji turystycznych. Średnie ceny za osobę w Rzeszowie kształtują się na poziomie 105-110 zł za osobę. Bardziej przystępne cenowo oferty można znaleźć w hostelach, pokojach gościnnych czy noclegach pracowniczych.
Dodanie prezentacji obiektu noclegowego do serwisu e-turysta.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść do strony dodawania obiektu. Cała operacja zajmuje kilka minut, a w dodatku nasi redaktorzy służą wszelką pomocą.
Jeśli na wakacyjny wyjazd zamierzamy zabrać psa lub kota warto zorientować się, które obiekty noclegowe pozwalają na przyjazd ze zwierzętami. W tym miejscu znajduje się lista 11 obiektów w Rzeszowie, które akceptują zwierzęta.
W Rzeszowie znajdują się obiekty oferujące wyżywienie na miejscu i/lub dostęp do kuchni. Jeśli nie chcesz gotować na wakacjach, w naszym serwisie znajdziesz pełną ofertę obiektów noclegowych w Rzeszowie, zapewniających wyżywienie na miejscu.
W Rzeszowie znaleźć można wiele budżetowych obiektów noclegowych w różnych kategoriach. Mogą to być hostele, pokoje gościnne czy też noclegi pracownicze. Tanie noclegi znaleźć można używając opcji sortowania (cena od najniższej) lub filtrując obiekty i ustalając maksymalną cenę na przykład na poziomie 50 zł za osobę.
W Rzeszowie 19 noclegów znaleźć można w ścisłym centrum, co przekłada się między innymi na bliskość atrakcji turystycznych oraz lepszą dostępność komunikacji zbiorczej i gastronomii.
W Rzeszowie baza obiektów noclegowych jest bardzo bogata, dzięki czemu każdy znajdzie ofertę w odpowiadającym mu standardzie i lokalizacji. Najwięcej ofert znajdziemy w hotelach, apartamentach oraz hostelach.
W naszym serwisie wyszukanie ofert w Rzeszowie spełniających kryteria zorganizowanych grup lub większej liczby osób jest bardzo łatwe. Wystarczy na przykład przejść do sekcji obiektów posiadających pokoje dla przynajmniej 15 osób lub do sekcji obiektów oferujących noclegi dla grup 30-osobowych. Liczbę osób możesz też określić samodzielnie.
Rezerwując noclegi warto upewnić się u właściciela obiektu, że znajdą się w nim ułatwienia dla osób z niepełnosprawnościami. Tutaj znajdziesz obiekty noclegowe w Rzeszowie, które deklarują przystosowanie do potrzeb osób z niepełnosprawnościami