Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)
Hotel Ambasadorski ****, Rzeszów, ul. Rynek 13-14
od 175 zł za osobę Zapytaj o wolne miejsca
Schowek
Dodaj do schowka
Hotel:Hotel Ambasadorski ****
Adres:Rzeszów, ul. Rynek 13-14
Ilość miejsc:109 miejsc noclegowych, 58 pokoi
  • Obiekt posiada ograniczony wpis teleadresowy. Kontakt z obiektem możliwy wyłącznie przez formularz kontaktowy poniżej. Jeżeli jesteś właścicielem obiektu i chcesz posiadać pełną prezentację, skontaktuj się z obsługą serwisu.
  • Zapytaj o wolne miejsca
Hotel Ambasadorski ****
  • PL
  • EN
  • DE
  • RU
Witamy Państwa na stronie Hotelu Ambasadorskiego w Rzeszowie!

Kamienice w których mieści się hotel powstały w XVII w. Zostały one gruntowanie odremontowane i odrestaurowane. Hotel Ambasadorski Rzeszów góruje świeżością elewacji i wielkością nad zabytkową częścią Rynku. Posiada 4 kondygnacje hotelowe w góre i dwie w dół poniżej płyty Rynku. Ulokowany został w pierzei wschodniej, w dwóch kamienicach pod numerami 13 i 14, które zostały gruntownie odrestaurowane prawie od podstaw i rozbudowane aż do ul. Joselewicza. Poprzednie pochodzące z XVII wieku zawaliły się w 1972 roku. Oryginalne są pod nimi głębokie piwnice i fragmenty murów parteru.

Hotel posiada 58 komfortowo wyposażonych pokoi:

- 10 pokoi jednoosobowych
- 39 pokoi dwuosobowych
- 6 półapartamentów
- 3 apartamenty

Każdy pokój jest klimatyzowany, posiada stałe łącze internetowe, telefon, telewizor, sejf zamykany na indywidualny kod gościa oraz mini bar. Zarówno w apartamentach, jak i półapartamentach w łazienkach poza prysznicem jest również wanna. Część pokoi posiada udogodnienia dla inwalidów.

Restauracja Hotelu Ambasadorskiego oferuje szeroki wachlarz potraw kuchni francuskiej, polskiej, włoskiej i azjatyckiej. Restauracja przygotowana jest na organizację różnego rodzaju bankietów, przyjęć weselnych i okolicznościowych w 4 oddzielnych salach. Dla firm świadczymy równie usługi cateringowe - w miejscu wskazanym przez zamawiającego (imprezy plenerowe). Pod najbardziej wysublimowane gusta smakowe gości nastawiona jest restauracja Ambasador, gdzie personel i receptury przygotował Rafał Targosz i Marek Widomski z W&P, jedni z najlepszych szefów kuchni w Polsce. Zespół ten posiada europejskie i światowe doświadczenie. Oni sami zdobywali kucharskie szlify w szkołach włoskich i kanadyjskich. Otwierają najlepsze kultowe restauracje w Polsce a Ambasador jest tego kolejnym przykładem. Pod przewodnictwem znakomitej szefowej kuchni Doroty Pajęckiej gwarantujemy jakość dań i obsługę na najwyższym poziomie.

Hotel dysponuje czterema klimatyzowanymi salami konferencyjnymi. Sale przystosowane są do organizacji wszelkiego rodzaju seminariów, konferencji, szkoleń oraz spotkań biznesowych i bankietów.
Zapewniamy możliwość korzystania z nowoczesnego sprzętu multimedialnego: rzutnik multimedialny, ekran, odtwarzacz DVD, magnetowid, wizualizer, mikrofon bezprzewodowy, system nagłaśniający oraz dostęp do internetu. Oferujemy równie usługi gastronomiczne oraz profesjonalną obsługę.

Na zakończenie dnia odwiedź nasze doskonale wyposażone centrum rekreacyjne, które oferuje siłownie, saunę, łaźnie i solarium.

W piwnicach Hotelu Ambasadorski znajduje się bar, który oferuje szeroki wybór koktajli i drinków a także napoje gorące i chłodzące. Jest idealnym miejscem na spotkanie biznesowe czy popołudniową herbatę. Tutaj wypoczniecie Państwo po długim, męczącym dniu. Przy barze, za oszklonymi drzwiami, widoczna jest podziemna trasa turystyczna, która biegnie również i pod hotelowymi kamienicami.

Hotel Ambasadorski **** — Udogodnienia i wyposażenie

Internet WiFi
Parking
Room serwis
Restauracja / wyżywienie na miejscu
Obiekt przystosowany dla osób niepełnosprawnych
Sala konferencyjna
Klimatyzacja

Hotel Ambasadorski **** — Rozrywka

Sauna
Solarium
Fitness
Siłownia
Drink bar
captchazmień obrazek
pola wymagane zostały oznaczone symbolem
Jeszcze nikt nie polecił tego obiektu.+ Dodaj swoją opinię
Zapytaj o wolne miejsca
od 175 zł za osobę
Dostępne miejsca noclegowe:
Pokój 1-osobowy z łazienką, radio, TV (10 pokojów)280 zł do 300 zł za pokój
Pokój 2-osobowy z łazienką, radio, TV (39 pokojów)350 zł do 380 zł za pokój
Apartament 2-osobowy z łazienką, radio, TV (6 apartamentów)450 zł za całość
półapartament
Apartament 3-osobowy z łazienką, radio, TV (3 apartamenty)700 zł za całość
Zapytaj o wolne miejsca
Dodaj do schowka
Informacje dodatkowe:
Wyżywienie w cenie: śniadania (BB)

Akceptujemy karty płatnicze: