Kwatery prywatne Władysławowo

znaleziono 235 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Kwatery prywatne we Władysławowie, województwo pomorskie, powiat pucki

Kwatery Władysławowo - Jeśli chcesz spędzić ciekawe wakacje nad morzem, musisz odwiedzić Władysławowo. Co roku miejsce to oblega tysiące turystów, co tylko potwierdza, że we Władysławowie nie można się nudzić. Zadbane plaże i kąpieliska oraz wiele pobliskich atrakcji i zabytków – to wszystko czeka na Ciebie we Władysławowie. Miasto kusi swą ofertą turystyczną, ale także tanimi kwaterami w dogodnej lokalizacji.
Położone na Pobrzeżu Kaszubskim Władysławowo jest jednym z najbardziej znanych nadbałtyckich kurortów wypoczynkowych. Historia miasta sięga trzynastego i czternastego wieku i udokumentowanych zapisów na temat osad Wielka Wieś (Vela Ves), Cetniewo i Poczernino. Nazwę Władysławowo miasto zawdzięcza królowi Władysławowi IV, który rozpoznając zagrożenie ze strony Szwecji nakazał w tym miejscu budowę fortu wojennego w roku tysiąc sześćset trzydziestym piątym. W 1973 roku w granice Władysławowa włączono osiedle Jastrzębia Góra, które mylnie przez wielu uważane jest za osobne miasto. We Władysławowie znajduje się aż dwadzieścia trzy kilometry bardzo urozmaiconych plaż dzięki czemu miejscowość jest bardzo znanym kurortem turystycznym. Atrakcją jest również położenie nad otwartym morzem oraz bliskość Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. We Władysławowie znajduje się także ośrodek przygotowań olimpijskich „Cetniewo”. Blisko ośrodka znajduje się także słynna Aleja Gwiazd Sportu. W mieście znajduje się port, a głównymi gałęziami przemysłu są więc przetwórstwo rybne i przemysł stoczniowy. Władysławowo to doskonałe miejsce na uprawianie aktywnego wypoczynku pod postacią windsurfingu, paralotniarstwa, czy też wędkarstwa.

Władysławowo - kwatery


Władysławowo to miasto w województwie pomorskim, nad Zatoką Pucką, które powstało dopiero przed II wojną światową. Połączono wówczas kąpielisko Hallerowo z prawie 600- letnią wówczas Wielką Wsią. We Władysławowie znajduje się duży port rybacki a także wiele atrakcji turystycznych. Całość nazwano Władysławowem - na cześć króla Władysława IV, który kiedyś w pobliżu stworzył swój port wojenny. Co roku miasto oblegane jest przez rzeszę turystów, którzy przyjeżdżają do Władysławowa dla morskiego klimatu z dużym nasłonecznieniem i bogatym w jod powietrzem oraz piaszczystej i szerokiej plaży.

Kwatery we Władysławowie - atrakcje


Władysławowo posiada atrakcje dla małych i dużych. Mali, z pewnością ucieszą się z wizyty w Ocean Parku, gdzie będą mogli zobaczyć morskie zwierzęta wykonane z włókna węglowego w skali 1:1. Jest też okazja do rozmowy na żywo z animowaną postacią wieloryba na ogromnym ekranie. Więksi, mogą udać się do pobliskiej Latarni Morskiej Rozewie, gdzie znajduje się Muzeum Latarnictwa Morskiego. W Domu Rybaka – dawnym rybackim hotelu – obecnie można zwiedzać Muzeum Motyli, które składa się z ok. 2800 eksponatów z prywatnej kolekcji. We Władysławowie nie brakuje miejsc do spacerowania. Przechadzać się można zarówno brzegiem morza, po okolicznych parkach i lasach, jak i po miejskich deptakach. Na Alei Sportu można obejrzeć pamiątkowe gwiazdy przypisane polskim i zagranicznym sportowcom. Ciekawym budynkiem Władysławowa jest kościół pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny z lat 40-tych XX wieku, a także wybudowany w pierwszej połowie XX wieku dom, który był własnością generała Hallera. Nie można przegapić też Ocean Parku, czyli miejsca, w którym znajdują się rzeczywistych rozmiarów zwierzęta morskie wykonane z tworzyw sztucznych.

Władysławowo - kwatery


Wakacje we Władysławowie to gwarantowane, niezapomniane przeżycia. Wybierając pośród wielu ofert noclegów we Władysławowie, masz szansę dopasować kwaterę do swoich preferencji i upodobań. Znajdziesz tu większe, bardziej luksusowe apartamenty, ale także małe kameralne domki i pokoje do wynajęcia. Personel zadba o komfort podczas wypoczynku, a także opowie Ci o najlepszych miejscach w okolicy. Bliskość plaży i atrakcji to dodatkowe zalety kwater we Władysławowie.
Kwatery prywatne Władysławowo, szukasz noclegów w kwaterach prywatnych we Władysławowie w turystycznym serwisie noclegowym e-turysta.pl. Posiadamy bazę kwater prywatnych we Władysławowie obejmującą oferty ze wszystkich dzielnic miasta. Tanie noclegi w kwaterze prywatnej we Władysławowie kwatera prywatna noclegi Władysławowo i inne propozycje na spędzenie weekendu w przystępnej cenie. Domowa atmosfera i luźna atmosfera, kwatera prywatna Władysławowo tani nocleg. Pokoje i kwatery we Władysławowie. Nasz portal dostarcza Ci precyzyjne informacje i atrakcyjne pomysły na nocleg w kwaterze prywatnej we Władysławowie. Nie możesz przegapić sezonowych obniżek i promocji w kwaterach prywatnych zamieszczonych w serwisie e-turysta.pl. Szukasz noclegu we Władysławowie? Nie szukaj dalej, sprawdź noclegi w kwaterach we Władysławowie u nas.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Władysławowo, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach: