Kwatery prywatne Karkonosze

znaleziono 112 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Kwatery prywatne w Karkonoszach

Kwatery prywatne Karkonosze, oferta noclegów oraz zakwaterowania we wszystkich atrakcyjnych turystycznie miejscowościach oraz głównych miastach regionu. Noclegi na każdą kieszeń od taniego zakwaterowania w pokojach gościnnych, czy na wsi po luksusowe hotele oraz ośrodki SPA & Welness. Atrakcyjne propozycje spędzania wolnego czasu w sposób aktywny oraz wakacyjnego odpoczynku. Noclegi Karkonosze:
Karkonosze stanowią centralną część Sudetów Zachodnich. Jest to najwyższe pasmo całych Sudetów. Znajduję się w południowo- zachodniej Polsce na granicy polsko-czeskiej. Najwyższym szczytem Karkonoszy znajdującym się na granicy polsko-czeskiej jest Śnieżka o wysokości 1602 m n.p.m. Stanowi ona jednocześnie najwyższy masyw w całych Sudetach. Uznaję się ją za najbardziej rozpoznawalny szczyt Karkonoszy. Na szczycie zlokalizowana jest klimatyczna barokowa kaplica pod wezwaniem św. Wawrzyńca - patrona przewodników z XVII wieku, oraz restauracja, obserwatorium meteorologiczne i oczywiście schronisko dla zmęczonych turystów. Najprościej dostać się na Śnieżkę z Karpacza, skąd mamy do wyboru kilka szlaków turystycznych. Obszar Karkonoszy słynie z dużej ilości pięknych wodospadów, m.in. Wodospad Kamieńczyka, Kaskady Łomniczki oraz Wodospad Szklarki Piękno Karkonoszy jest niepodważalne. W samych górach znajduje się mnóstwo wartych uwagi miejsc, których wręcz nie wolno pominąć podczas wycieczek. Przykładem są znajdujące się po polskiej stronie jeziora polodowcowe Wielki Staw i Mały Staw oraz niewielkie choć urocze Śnieżne Stawki. Najlepiej obecnie przyrodniczo zachowanymi rejonami Karkonoszy są rezerwaty ścisłe oraz podnóża Lasockiego Grzbietu. W celu ochrony najcenniejszych elementów tamtejszej przyrody utworzono 16 stycznia 1959 roku Karkonoski Park Narodowy. Po stronie czeskiej 17 maja 1963 powstał Krkonošský národní park. W roku 1992 zostały one włączone do transgranicznego rezerwatu biosfery UNESCO Karkonosze/Krkonoše.
Kwatery prywatne Karkonosze, szukasz noclegów w kwaterach prywatnych w Karkonoszach w turystycznym serwisie noclegowym e-turysta.pl. Posiadamy bazę kwater prywatnych w Karkonoszach obejmującą oferty ze wszystkich dzielnic miasta. Tanie noclegi w kwaterze prywatnej w Karkonoszach kwatera prywatna noclegi Karkonosze i inne propozycje na spędzenie weekendu w przystępnej cenie. Domowa atmosfera i luźna atmosfera, kwatera prywatna Karkonosze tani nocleg. Pokoje i kwatery w Karkonoszach. Nasz portal dostarcza Ci precyzyjne informacje i atrakcyjne pomysły na nocleg w kwaterze prywatnej w Karkonoszach. Nie możesz przegapić sezonowych obniżek i promocji w kwaterach prywatnych zamieszczonych w serwisie e-turysta.pl. Szukasz noclegu w Karkonoszach? Nie szukaj dalej, sprawdź noclegi w kwaterach w Karkonoszach u nas.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w regionie Karkonosze, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach: