Hotele Karkonosze

znaleziono 45 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Hotele w Karkonoszach

Karkonosze: hotele – Karkonosze to najwyższe pasmo Sudetów, zwane Tatrami Sudetów. Góry rozciągają od Przełęczy Szklarskiej na zachodzie do Przełęczy Lubawskiej na wschodzie. Górnym grzbietem Karkonoszy przebiega granica polsko-czeska. Najwyższym szczytem naszych gór jest Śnieżka (1602 m n.p.m.), należąca do Korony Gór Polskich.

Hotele Karkonosze tuż przy szlaku


Charakterystycznym elementem krajobrazu Karkonoszy są malownicze formy skalne. Są to zwykle pojedyncze ostańce o niezwykłych kształtach lub osobliwe grupy skalane. Ze względu na nietypowe, fantastyczne kształty stały się bohaterami wielu lokalnych legend, nadano im charakterystyczne nawy: Borówczane Łby, Końskie Łby, Kotki, Słonecznik, Owcze Skały, Ptasie Gniazda, Kukułcze Skały. Odwiedzając Karkonosze podziwiać można kotły lodowcowe, pamiątkę po zlodowaceniu górskim.

Hotele w Karkonoszach, obowiązkowa wizyta w Szklarskiej Porębie lub Karpaczu


Szklarska Poręba to świetny punkt wypadowy na szlaki prowadzące między innymi na Szrenicę, Wodospad Kamieńczyka, do Źródeł Łaby i wielu innych. Warto wspomnieć, że to stolica Radiowej Trójki, największa stacja klimatyczna Dolnego Śląska oraz największy ośrodek sportów zimowych w polskich Sudetach. Ze Szklarskiej Poręby dzieli nas tylko trzydzieści kilometrów od Karpacza, kolejnego malowniczego miasta położonego w samym sercu gór, nad którym wznosi się majestatyczna Śnieżka. Hotele w Karkonoszach to ulubiony wybór globtroterów, malownicze lokalizacje, doskonała obsługa, przystępne ceny przyciągają rzesze turystów.

Karkonosze hotele z basenem, rezerwacje z e-turystą


Osobom planującym pobyt w Karkonoszach polecamy zasoby społecznościowego portalu e-turysta, gdzie oprócz anonsów noclegowych pojawia się również sporo przydatnych informacji. Szklarska Poręba, Karpacz przyciągają turystów przez cały rok, oczywiście największy ruch obserwuje się podczas letnich i zimowych sezonów urlopowych. Karkonosze hotele z basenem warto rezerwować z wyprzedzeniem. Polecamy portal społecznościowy e-turysta, który ułatwia znalezienie odpowiedniego noclegu, a poszukujący wybierać może z bogatej oferty noclegów. Wszystkie miejsca są starannie opisane i udokumentowane fotografiami obiektu. Hotele Karkonosze łatwo pogrupować według kategorii: cena, lokalizacja. Informacje prezentowane w portalu są sprawdzone, konkretne i dotyczą miejsc godnych polecenia. Serdecznie zapraszamy w Karkonosze, rejon pełen czaru, tradycji i spokoju, gdzie rządzi legendarny Duch Gór, zwany również Karkonoszem, Liczyrzepą i Rzepiórem.

Tanie hotele w Karkonoszach


Decydując się na hotele w Karkonoszach powinni być zadowoleni miłośnicy aktywnego spędzania czasu. Klimat i natura w tym miejscu pozwala cieszyć się szerokim wachlarzem do możliwości uprawiania aktywnej turystyki przez cały rok. Z wczasów w Karkonoszach zadowoleni wrócą miłośnicy wspinaczki, narciarze jak i kolarze, wędkarze czy amatorzy sportów wodnych. Amatorzy pieszych wędrówek znajdą tu mnóstwo szlaków, które dopasują według stopnia zaawansowania. Rowerzyści zadowoleni będą z licznych szosowych i górskich tras wiodących pośród nieziemskich krajobrazów.

Karkonosze hotele


Hotele w Karkonoszach powinny sprostać wymaganiom każdego turysty. Gwarantują dogodny dostęp do turystycznych atrakcji miasta. Decydując się na hotel w Karkonoszach możemy wybrać pomiędzy zróżnicowanymi standardami obiektów, które dopasujemy do najśmielszych oczekiwań. Wczasy w Karkonoszach nie musza wiązać się z dużymi kosztami. Propozycje przestawione na e-turysta.net oferują tanie hotele w Karkonoszach i nie wiążą się one z rezygnacją wyposażenia oraz wysokiego standardu. Prezentowane hotele w Karkonoszach położone są w dogodnych lokalizacjach i w bliskiej odległości od najważniejszych obiektów infrastruktury turystycznej.Karkonosze stanowią centralną część Sudetów Zachodnich i jest to najwyższe pasmo całych Sudetów. Leżą w południowo – zachodniej Polsce na granicy polsko – czeskiej. Karkonosze znane są z najwyższego szczytu w całych Sudetach, czyli Śnieżki. Niezwykła i unikalna przyroda tego miejsca sprawiła, że w 1933 roku utworzono tu pierwsze rezerwaty przyrody, a w 1959 roku utworzono Karkonoski Park Narodowy. Wśród niezwykłych przyrodniczych atrakcji warto zobaczyć Wodospad Szklarski czy Kamieńczyka. Popularnością cieszy się Mały Staw będący jeziorem polodowcowym. Turyści odwiedzający Karkonosze chętnie wybierają się na wędrówkę Ścieżką nad Reglami – słynnym karkonoskim zielonym szlakiem.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w regionie Karkonosze, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach:
FAQ atrakcje turystyczne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej w Karkonoszach

Czy w Karkonoszach można znaleźć hotele przyjazne zwierzętom?
Jeśli na wakacyjny wyjazd zamierzamy zabrać psa lub kota warto zorientować się, które hotele pozwalają na przyjazd ze zwierzętami. W tym miejscu znajduje się lista 14 hoteli w Karkonoszach, które akceptują zwierzęta.
Dodanie prezentacji obiektu noclegowego do serwisu e-turysta.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść do strony dodawania obiektu. Cała operacja zajmuje kilka minut, a w dodatku nasi redaktorzy służą wszelką pomocą.
Ceny noclegów w hotelach w Karkonoszach zależne są m.in. od standardu obiektu, jego położenia i bliskości atrakcji turystycznych. Średnie ceny za osobę w Karkonoszach kształtują się na poziomie 130-135 zł za osobę.
W Karkonoszach można znaleźć wiele ofert hoteli, które nie są szczególnie drogie. Tanie noclegi można wyszukać używając opcji sortowania (cena od najniższej) lub filtrując obiekty i ustalając maksymalną cenę na przykład na poziomie 50 zł za osobę.
W Karkonoszach znajdują się hotele oferujące wyżywienie na miejscu i/lub dostęp do kuchni. Jeśli nie chcesz gotować na wakacjach, w naszym serwisie znajdziesz pełną ofertę hoteli w Karkonoszach, zapewniających wyżywienie na miejscu.
Rezerwując noclegi warto upewnić się u właściciela obiektu, że znajdą się w nim ułatwienia dla osób niepełnosprawnych. Tutaj znajdziesz hotele w Karkonoszach, które deklarują przystosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych
W naszym serwisie wyszukanie hoteli w Karkonoszach spełniających kryteria zorganizowanych grup lub większej ilości osób jest bardzo łatwe. Wystarczy na przykład przejść do sekcji obiektów posiadających pokoje dla przynajmniej 15 osób lub do sekcji obiektów oferujących noclegi dla grup 30-osobowych. Ilość osób możesz też określić samodzielnie.