Kwatery prywatne Sarbinowo

znaleziono 52 oferty noclegoweoferty
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Kwatery prywatne w Sarbinowie, województwo zachodniopomorskie, powiat koszaliński

Kwatery prywatne w miejscowości Sarbinowo. Porównaj możliwość zakwaterowania w Sarbinowie w zależności od standardu oraz ceny. Sarbinowo, szeroki zakres noclegów od hoteli po pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe i hostele. Od pokoi gościnnych i kwater prywatnych po gospodarstwa agroturystyczne. Sprawdź również ofertę rozrywkową i turystyczną w Sarbinowie:
Sarbinowo jest niewielkim letniskiem położonym nad Bałtykiem, zaledwie siedem kilometrów od Mielna. Wieś zamieszkuje nieco ponad pięciuset mieszkańców, ale w okresie wakacyjnym przebywa tu wielokrotnie większa ilość turystów. Sarbinowo posiada jedno kąpielisko o długości około 100 metrów. Pierwsze wzmianki o osadzie pochodzą już z początków czternastego wieku. Pierwotnie wieś położona była w odległości około półtora kilometra od morza, ale kolejne stulecia erozyjnego wpływu fal morskich sprawiły, że w dziewiętnastym wieku Sarbinowo mogło zostać wchłonięte przez Bałtyk. By przeciwdziałać tej katastrofie w 1910 roku wybudowano kamienny mur oporowy wzdłuż plaży, który chroni osadę przed dalszymi nieprzyjemnościami ze strony natury. Orientacyjnym punktem w Sarbinowie jest wybudowany w 1856 roku kościół, który został wzniesiony według projektu jednego z bardziej znanych i cenionych architektów tamtego okresu, Karla Schinkla. Innym zabytkowym obiektem w miejscowości jest chata rybacka z 1804 roku. Jest to budynek wzniesiony z drewna dębowego, którego dach pokryto trzciną. Dla wczasowiczów interesujące mogą być także okoliczne atrakcje takie jak jezioro Jamno, oddzielone od Bałtyku mierzeją, latarnia morska w Gąskach, czy też malutka wioska rybacka Chłopy.
Kwatery prywatne Sarbinowo, szukasz noclegów w kwaterach prywatnych w Sarbinowie w turystycznym serwisie noclegowym e-turysta.pl. Posiadamy bazę kwater prywatnych w Sarbinowie obejmującą oferty ze wszystkich dzielnic miasta. Tanie noclegi w kwaterze prywatnej w Sarbinowie kwatera prywatna noclegi Sarbinowo i inne propozycje na spędzenie weekendu w przystępnej cenie. Domowa atmosfera i luźna atmosfera, kwatera prywatna Sarbinowo tani nocleg. Pokoje i kwatery w Sarbinowie. Nasz portal dostarcza Ci precyzyjne informacje i atrakcyjne pomysły na nocleg w kwaterze prywatnej w Sarbinowie. Nie możesz przegapić sezonowych obniżek i promocji w kwaterach prywatnych zamieszczonych w serwisie e-turysta.pl. Szukasz noclegu w Sarbinowie? Nie szukaj dalej, sprawdź noclegi w kwaterach w Sarbinowie u nas.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Sarbinowo, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach: