Apartamenty Sarbinowo

znaleziono 49 ofert noclegowychofert (5 w Sarbinowie oraz 44 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Apartamenty w Sarbinowie, województwo zachodniopomorskie, powiat koszaliński

Tanie apartamenty w Sarbinowie, porównaj możliwość zakwaterowania nad Morzem Bałtyckim. Szeroki wybór noclegów – hotele, pensjonaty, kwatery prywatne, gospodarstwa agroturystyczne oraz ośrodki wypoczynkowe. Idealnie dopasowane do oczekiwań turystów szukających kwatery w Sarbinowie.
Sarbinowo jest niewielkim letniskiem położonym nad Bałtykiem, zaledwie siedem kilometrów od Mielna. Wieś zamieszkuje nieco ponad pięciuset mieszkańców, ale w okresie wakacyjnym przebywa tu wielokrotnie większa ilość turystów. Sarbinowo posiada jedno kąpielisko o długości około 100 metrów. Pierwsze wzmianki o osadzie pochodzą już z początków czternastego wieku. Pierwotnie wieś położona była w odległości około półtora kilometra od morza, ale kolejne stulecia erozyjnego wpływu fal morskich sprawiły, że w dziewiętnastym wieku Sarbinowo mogło zostać wchłonięte przez Bałtyk. By przeciwdziałać tej katastrofie w 1910 roku wybudowano kamienny mur oporowy wzdłuż plaży, który chroni osadę przed dalszymi nieprzyjemnościami ze strony natury. Orientacyjnym punktem w Sarbinowie jest wybudowany w 1856 roku kościół, który został wzniesiony według projektu jednego z bardziej znanych i cenionych architektów tamtego okresu, Karla Schinkla. Innym zabytkowym obiektem w miejscowości jest chata rybacka z 1804 roku. Jest to budynek wzniesiony z drewna dębowego, którego dach pokryto trzciną. Dla wczasowiczów interesujące mogą być także okoliczne atrakcje takie jak jezioro Jamno, oddzielone od Bałtyku mierzeją, latarnia morska w Gąskach, czy też malutka wioska rybacka Chłopy.

Tanie apartamenty Sarbinowo


Apartamenty Sarbinowo to idealne rozwiązanie dla osób ceniących wypoczynek i spokój. Decydując się na pokoje w Sarbinowie wygodnym rozwiązaniem będzie wybór kwatery blisko morza. Miejscowość na terenie, której możliwe jest wynajęcie obiektów noclegowych o wysokim i średnim standardzie. Szeroki wachlarz ofert apartamentów w Sarbinowie pozwala na idealne dostosowanie kwatery do indywidualnych potrzeb oraz preferencji. Tanie apartamenty w Sarbinowie, umożliwiają komfortowy pobyt oraz relaksujący wypoczynek w tym wyjątkowym mieście. Luksusowe apartamenty, wille, hotele, ośrodki wypoczynkowe, tanie noclegi, pokoje oraz kwatery w Sarbinowie – już teraz wyszukaj wszystkie najlepsze oferty dzięki serwisowi e-turysta.pl.

Apartamenty w Sarbinowie


Sarbinowo to wyjątkowe miasto o charakterze turystycznym i wypoczynkowym, które co roku przyciągają wielu turystów, dlatego też nieoceniona jest możliwość znalezienia i wynajęcia pokoju czy kwatery noclegowej w sezonie turystycznym. Apartament w Sarbinowie, ułatwi podróż do zabytków i atrakcji turystycznych znajdujących się w jego obrębie i okolicach. Szeroki wybór apartamentów w Sarbinowie, pozwoli na odpowiedni dobór i wynajęcie interesujących obiektów, dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego turysty

Sarbinowo Apartamenty - E-turysta.pl


Sarbinowo to wieś letniskowa, która jest położona w województwie zachodniopomorskim nad Morzem Bałtyckim. Sarbinowo najczęściej wybierana jest przez amatorów odpoczynku na plaży. To właśnie piaszczysta plaża jest jedną z głównych atrakcji turystycznych, rozpościera się ona pomiędzy dwoma miejscowościami – Gąskami oraz Chłopami. Odnowiona w 2013 roku promenada sprzyja długim spacerom, jest to także idealne miejsce do podziwiania widoków oraz wschodów i zachodów słońca. Promenada gwarantuje wygodny dostęp do restauracji, kawiarni, smażalni ryb oraz ogródków piwnych. Zwiedzając okolice warto odwiedzić także odbudowany w 1825 roku Kościół Parafialny w Sarbinowie, p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Dzięki stronie e-turysta.pl, każdy ma możliwość znalezienia tanich apartamentów Sarbinowo i dostosowania lokalu do swoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Sarbinowo, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach: