Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij

Kwatery prywatne Gdańsk

znaleziono 118 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Kwatery prywatne w Gdańsku, województwo pomorskie, powiat Gdańsk

Kwatery w Gdańsku - Niezwykłe położenie miasta oraz ponad tysiąc lat burzliwej historii, sprawiają, że miasto to ma wyraziste i zdecydowane oblicze. Miasto położone jest nad Morzem Bałtyckim. To stolica województwa pomorskiego oraz centrum kulturalne, gospodarcze oraz naukowe regionu. Gdańsk wspólnie z Gdynią i Sopotem tworzą Trójmiasto. Te rejony trzeba odwiedzić. Powód? Dowolny! Sprawy biznesowe, turystyka, wypoczynek, ciekawość. Każdy powód jest dobry, by choć na chwilę zajrzeć Gdańska.

Kwatery prywatne Gdańsk – morze możliwości!


Polecamy sprawdzone noclegi zgrupowane w kategorii: kwatery Gdańsk na stronach portalu społecznościowego e-turysta. Wszystkie udokumentowane są wiarygodnym opisem oraz zdjęciami. Świetna lokalizacja oraz dobra cena to zalety tanich kwater w Gdańsku. Walory oraz atrakcyjność Gdańska to aspekty turystyczne, które nie ulegają dezaktualizacji. W tym mieście dobrze się mieszka, tak twierdzą gdańszczanie. Dlatego warto zarezerwować kilka dni urlopu na przyjazd do miejsca, które zwane jest także „Miastem Wolności”. Ulica Długa i Długi Targ w Gdańsku - najpiękniejsze ulice miasta tworzą Trakt Królewski i biegną od Złotej Bramy do Zielonej Bramy, a dalej wzdłuż Motławy pod Żuraw. To tutaj usadowiły się najwspanialsze budowle miasta, jak Ratusz czy Dwór Artusa i oczywiście popularna Fontanna z Neptunem. Tu każda kamienica ma swoją historię i przyciąga uwagę niezwykłymi zdobieniami. Gdański Żuraw to najbardziej charakterystyczna budowla w mieście, stanowi symbol Gdańska. Odnajdziemy go pod adresem: ul. Szeroka 67/68. W średniowiecznej Europie był to największy dźwig portowy, który służył do przeładunku towarów oraz stawiania masztów. Żuraw był także bramą miasta. Osadzony przy brzegu Motławy bronił wstępu do miasta nieproszonym gościom. Aktualnie znajduje się w nim oddział Narodowego Muzeum Morskiego. Podczas spacerów po mieście warto skierować kroki do Bazyliki Mariackiej oraz Katedry Oliwskiej. W Gdańsku, w Nowym Porcie dumnie zaznacza swą obecność Latarnia Morska z końca XIX wieku. Większość przewodników określa ją jako najpiękniejszą latarnię polskiego wybrzeża Bałtyku. Czternaście lat temu latarnia została udostępniona dla turystów. Ze szczytu podziwiać można malowniczą panoramę Portu Gdańskiego, Westerplatte oraz Zatokę Gdańską. Dziesięć lat temu odremontowano XIX-wieczną kulę czasu, która pokazuje czas z dokładnością 1 sekundy błędu na dwieście tysięcy lat. Gdańsk to miasto stworzone do spacerów. To jedno z najbardziej zielonych miast w Polsce. Godzinami spacerować można po gdańskich lasach, parku krajobrazowym, rezerwacie. Gdańska przyroda to również malowniczo położone Zoo w Gdańsku Oliwie, Opływ Motławy oraz Wyspa Sobieszewska kryjąca pamiątki II wojny światowej. Warto też zdobyć Górę Gradową. Nad samym Bałtykiem, na północnych krańcach miasta koniecznie odwiedzić trzeba Westerplatte oraz Twierdzę Wisłoujście. Inne miejsca, które przyciągają turystów to Stocznia Gdańska, ECS - Europejskie Centrum Solidarności oraz Muzeum Drugiej Wojny Światowej! Jedno jest pewne w Gdańsku nikt się nie będzie nudził. Tu każdy dzień zyskuje wyjątkowe oblicze. Pozostaje jeszcze kwestia noclegu. Po intensywnym dniu warto zadbać o dobry wypoczynek.

Kwatery Gdańsk – odpoczynek po udanym koncercie lub festiwalu


Gdańsk to prawdziwe zagłębie festiwalowe. W sferze teatralnej największą popularnością cieszą się: Festiwal Wybrzeże Sztuki, Gdański Festiwal Tańca, Festiwal Szekspirowski, Ogólnopolski Festiwal Sztuk Autorskich i Adaptacji - Windowisko, Festiwal Monodramu Monoblok, Spotkania Trójmiejskich Teatrów Niezależnych. Gdańsk udzielił gościny festiwalom literackim: Krakowski Salon Poezji w Gdańsku, Europejski Poeta Wolności, Bałtyckie Spotkania Ilustratorów. To miasto, gdzie odbywa się corocznie kilkadziesiąt festiwali muzycznych. To prawie dziesięć imprez dedykowanych muzyce poważnej, pięć festiwali muzyki dawnej. W Gdańsku ciekawe koncerty odnajdą fani muzyki współczesnej, miłośnicy jazzu oraz zwolennicy muzyki alternatywnej i niezależnej. Po intensywnym dniu, udanym koncercie koniecznie trzeba dobrze wypocząć. Ważne by nocleg znajdował się niedaleko atrakcji i był oczywiście wiarygodny. Gdańskie kwatery świetnie sprawdzają się w tej roli. W poszukiwaniach przydatny okazuje się portal społecznościowy e-turysta. Oferty prezentowane na stronach portalu są świetnie udokumentowane i odnajdziemy je niemal na całej mapie Gdańska. Wystarczy zerknąć. Zainteresowanych odsyłamy do zakładki: kwatery prywatne Gdańsk na stronach e-turysty. Polecamy!
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Gdańsk, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach:
Powiązane: Gdańsk - noclegi blisko morza, Dworzec Główny PKP Gdańsk - noclegi w okolicy, noclegi w centrum Gdańska, Noclegi Ogród Zoologiczny Gdańsk, Noclegi Ergo Arena Gdańsk, Lotnisko Gdańsk Rębiechowo, im. Lecha Wałęsy - noclegi i hotele, Lotnisko Gdańsk Rębiechowo, im. Lecha Wałęsy - mieszkania do wynajęcia, mieszkania do wynajęcia w centrum Gdańska, Dworzec Główny PKP Gdańsk - mieszkania do wynajęcia w okolicy, Gdańsk - mieszkania do wynajęcia blisko morza, Mieszkania do wynajęcia Ogród Zoologiczny Gdańsk, Mieszkania do wynajęcia Ergo Arena Gdańsk, Lotnisko Gdańsk Rębiechowo, im. Lecha Wałęsy - kwatery prywatne, kwatery prywatne w centrum Gdańska, Dworzec Główny PKP Gdańsk - kwatery prywatne w okolicy, Gdańsk - kwatery prywatne blisko morza, Kwatery prywatne Ogród Zoologiczny Gdańsk, Kwatery prywatne Ergo Arena Gdańsk, Lotnisko Gdańsk Rębiechowo, im. Lecha Wałęsy - apartamenty, apartamenty w centrum Gdańska, Dworzec Główny PKP Gdańsk - apartamenty w okolicy, Gdańsk - apartamenty blisko morza, Apartamenty Ogród Zoologiczny Gdańsk, Apartamenty Ergo Arena Gdańsk, Lotnisko Gdańsk Rębiechowo, im. Lecha Wałęsy - pokoje gościnne, pokoje gościnne w centrum Gdańska, Dworzec Główny PKP Gdańsk - pokoje gościnne w okolicy, Gdańsk - pokoje gościnne blisko morza, Pokoje gościnne Ogród Zoologiczny Gdańsk, Pokoje gościnne Ergo Arena Gdańsk, Dworzec Główny PKP Gdańsk - domki letniskowe w okolicy, Gdańsk - domki letniskowe blisko morza, domki letniskowe w centrum Gdańska, Domki letniskowe Ogród Zoologiczny Gdańsk, Domki letniskowe Ergo Arena Gdańsk
FAQ atrakcje turystyczne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej w Gdańsku

Jakich cen noclegów w kwaterach prywatnych można się spodziewać w Gdańsku?
Ceny noclegów w kwaterach prywatnych w Gdańsku zależne są m.in. od standardu obiektu, jego położenia i bliskości atrakcji turystycznych. Średnie ceny za osobę w Gdańsku kształtują się na poziomie 60-65 zł za osobę.
Dodanie prezentacji obiektu noclegowego do serwisu e-turysta.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść do strony dodawania obiektu. Cała operacja zajmuje kilka minut, a w dodatku nasi redaktorzy służą wszelką pomocą.
Jeśli na wakacyjny wyjazd zamierzamy zabrać psa lub kota warto zorientować się, które kwatery prywatne pozwalają na przyjazd ze zwierzętami. W tym miejscu znajduje się lista 44 kwater prywatnych w Gdańsku, które akceptują zwierzęta.
W Gdańsku można znaleźć wiele ofert kwater prywatnych, które nie są szczególnie drogie. Tanie noclegi można wyszukać używając opcji sortowania (cena od najniższej) lub filtrując obiekty i ustalając maksymalną cenę na przykład na poziomie 50 zł za osobę.
W Gdańsku 17 kwater prywatnych znaleźć można w ścisłym centrum, co przekłada się między innymi na bliskość atrakcji turystycznych oraz lepszą dostępność komunikacji zbiorczej i gastronomii.
W naszym serwisie wyszukanie kwater prywatnych w Gdańsku spełniających kryteria zorganizowanych grup lub większej liczby osób jest bardzo łatwe. Wystarczy na przykład przejść do sekcji obiektów posiadających pokoje dla przynajmniej 15 osób. Liczbę osób możesz też określić samodzielnie.