Kwatery prywatne Gdynia

znaleziono 61 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Kwatery prywatne w Gdyni, województwo pomorskie, powiat Gdynia

Kwatery prywatne w Gdynii. Wśród żartów kierowanych pod adresem nadmorskiego miasta często pojawia się kąśliwa uwaga. Na pytanie: Jaka jest największa atrakcja Gdyni? Odpowiedź brzmi: Gdańsk. Czy aby na pewno? Osoby, które odwiedziły to miasto zaprzeczają. „Miasto z morza i marzeń” to idealna przystań na rodzinny wypoczynek. Doskonale poczują się tu rodziny z dziećmi. Miasto w przedwojennej Polsce było symbolem nowoczesności i sukcesu, aktualnie zachwyca oraz proponuje przeróżne atrakcje. Wiele z nich dedykowanych jest najmłodszym turystom. Tu odnajdą dobrą zabawę, która mądrze przeplata się z nauką i historią, a wszystko ubrane jest w ciekawą formę. Rodzicom pozostaje bawić się wspólnie z dziećmi lub rozkoszować odrobiną wytchnienia, podczas zaangażowania dzieci w liczne atrakcje. Z pewnością tu nikt nie usłyszy: Mamo nudzę się!

A nocleg? Kwatery prywatne Gdynia!


W Gdyni możliwości noclegowe są bardzo szerokie. Turyści od zawsze chętnie korzystali z tanich kwater w Gdyni. Ten sposób organizowania wypoczynku pozwala na zachowanie rozsądku finansowego, a w zamian oferuje nocleg w bezpiecznych, spokojnych miejscach, które cieszą się doskonałą lokalizacją i pozwalają na zachowanie swobody i prywatnego klimatu nawet z dala od rodzinnego domu. Hotele, pensjonaty, motele czekają na turystów przez cały rok. Turyści skorzystać mogą z dwóch hoteli czterogwiazdkowych, siedmiu obiektów trzygwiazdkowych, czterech hoteli dwugwiazdkowych oraz licznych pensjonatów. Sporą popularnością cieszą się noclegi, które mają zakorzenioną tradycję w infrastrukturze noclegowej miasta. Na stronach portalu społecznościowego e-turysta w zakładce: kwatery prywatne Gdynia odnaleźć można mnóstwo ciekawych ofert, godnych polecenia. Na turystów czeka prawie sto propozycji. Zachęcamy do skorzystania.

Kwatery Gdynia – zakończenie spacerowych eskapad


Oczywiście spora część turystycznych atrakcji miasta wiąże się z morzem. Każda wizyta w Gdyni rozpoczyna się od spaceru po Skwerze Kościuszki i jego przedłużeniu, Molo Południowym. Spacer prowadzić będzie tuż obok Parku Rady Europy. Idąc w kierunku Gdańska dojdziemy na plażę oraz rozpoczniemy spacer bulwarem. Warto zatrzymać się w tym miejscu na nieco dłużej, ponieważ to najbardziej reprezentacyjna część miasta. Idealnym punktem widokowym, z którego podziwiać można piękną panoramę miasta jest Kamienna Gór. Wspinaczka może kosztować odrobinę wysiłku, nagrodą za trud będą wspaniałe widoki i panorama tej części miasta. Przy Południowym Molo znajduje się centrum kinowe oraz znak rozpoznawczy Gdyni – dwie strzeliste wieże Sea Towers. Podczas spaceru podziwiać można dwa statki muzeum, które zacumowane są tuż przy nadbrzeżu. Pierwszy z nich to ORP Błyskawica (najstarszy niszczyciel na świecie), a drugi Dar Pomorza zakupiony przez społeczeństwo dla Szkoły Morskiej w Gdyni w 1929 roku. Spacer prowadzić powinien w rewiry mariny, gdzie przybijają motorówki i jachty. Tu odbywają się zloty żaglowców z całego świata. Spora atrakcję stanowi Akwarium Gdyńskie, które jest morskim ogrodem zoologicznym. Jak wiadomo, dzieci doskonale bawią się w zoo, tu także spędzą czas intensywnie, przy okazji zabawy poznają najróżniejsze formy flory i fauny morskiej oraz słodkowodne okazy, które prezentowane są w ogromnych akwariach. Podczas wakacyjnego wypoczynku każdy wczasowicz wyleguje się na gdyńskiej plaży. W pobliżu kuszą liczne kawiarnie, restauracje, bary i puby. Miejsce to w wakacyjnym sezonie tętni letnim rytmem i stanowi raj dla wszystkich miłośników leniuchowania w nadmorskim klimacie. No i ostatnia spacerowa propozycja… Ta wyprawa zajmie około godziny i doprowadzi piechurów na Klif Orłowskiego, z którego podziwiać można widoki na Zatokę Gdańską. W Orłowie skorzystać należy z drewnianego molo i plaży, a latem z licznych prezentacji filmowych i przedstawień teatralnych. Każdy spacer zakończyć się musi odpoczynkiem. Gdzie? Oczywiście, zgodnie z turystyczną tradycją miasta: kwatery Gdynia! „Miasto z morza i marzeń” oferuje przyjezdnym mnóstwo atrakcji. Zapraszamy.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Gdynia, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach:
FAQ atrakcje turystyczne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej w Gdyni

Jakich cen noclegów w kwaterach prywatnych można się spodziewać w Gdyni?
Ceny noclegów w kwaterach prywatnych w Gdyni zależne są m.in. od standardu obiektu, jego położenia i bliskości atrakcji turystycznych. Średnie ceny za osobę w Gdyni kształtują się na poziomie 65-70 zł za osobę.
Jeśli na wakacyjny wyjazd zamierzamy zabrać psa lub kota warto zorientować się, które kwatery prywatne pozwalają na przyjazd ze zwierzętami. W tym miejscu znajduje się lista 17 kwater prywatnych w Gdyni, które akceptują zwierzęta.
Dodanie prezentacji obiektu noclegowego do serwisu e-turysta.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść do strony dodawania obiektu. Cała operacja zajmuje kilka minut, a w dodatku nasi redaktorzy służą wszelką pomocą.
W Gdyni można znaleźć wiele ofert kwater prywatnych, które nie są szczególnie drogie. Tanie noclegi można wyszukać używając opcji sortowania (cena od najniższej) lub filtrując obiekty i ustalając maksymalną cenę na przykład na poziomie 50 zł za osobę.
W naszym serwisie wyszukanie kwater prywatnych w Gdyni spełniających kryteria zorganizowanych grup lub większej liczby osób jest bardzo łatwe. Wystarczy na przykład przejść do sekcji obiektów posiadających pokoje dla przynajmniej 15 osób. Liczbę osób możesz też określić samodzielnie.
W Gdyni 32 kwatery prywatne znaleźć można w ścisłym centrum, co przekłada się między innymi na bliskość atrakcji turystycznych oraz lepszą dostępność komunikacji zbiorczej i gastronomii.