Kwatery prywatne Kołobrzeg

znaleziono 118 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Kwatery prywatne w Kołobrzegu, województwo zachodniopomorskie, powiat kołobrzeski

Kwatery prywatne w miejscowości Kołobrzeg. Porównaj możliwość zakwaterowania w Kołobrzegu w zależności od standardu oraz ceny. Kołobrzeg, szeroki zakres noclegów od hoteli po pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe i hostele. Od pokoi gościnnych i kwater prywatnych po gospodarstwa agroturystyczne. Sprawdź również ofertę rozrywkową i turystyczną w Kołobrzegu:
Kołobrzeg, którego historia sięga aż VIII wieku naszej ery jest jedną z najstarszych miejscowości na Pomorzu. Pierwsza osada choć również położona przy ujściu rzeki Parsęty znajdowała się w nieco innym miejscu niż obecne miasto, w bardziej bagnistej okolicy zapewniającej lepsze właściwości obronne. Osada znana z pozyskiwania soli z solanek stała się miastem w kolejnym stuleciu, a w dziesiątym wieku została włączona przez Mieszka I do państwa polskiego. Jego syn Bolesław I Chrobry próbował krzewić w okolicy wiarę katolicką między innym starając się ufundować w Kołobrzegu biskupstwo. Te zamiary nie powiodły się, a po jego śmierci mieszkańcy wrócili do swoich pogańskich wierzeń. Jak pisał słynny kronikarz Gall Anonim dopiero Bolesław III Krzywousty musiał ponownie zdobywać „słynne miasto Kołobrzeg”. Kołobrzeg w późniejszych wiekach przez długie okresy podlegał władzy duńskiej, książąt pomorskich, brandenburskiej, pruskiej i niemieckiej. Do Polski wrócił po drugiej wojnie światowej. Dzisiaj Kołobrzeg jest prężnie rozwijającym się ośrodkiem miejskim łączącym walory turystyczne, wypoczynkowe z walorami leczniczymi uzdrowiska. Miasto jest także lokalnym ośrodkiem kulturalnym organizując wiele koncertów i imprez cyklicznych. Nie można również zapominać o kołobrzeskim porcie i marinie. W mieście funkcjonuje także morskie przejście graniczne.
Kwatery prywatne Kołobrzeg, szukasz noclegów w kwaterach prywatnych w Kołobrzegu w turystycznym serwisie noclegowym e-turysta.pl. Posiadamy bazę kwater prywatnych w Kołobrzegu obejmującą oferty ze wszystkich dzielnic miasta. Tanie noclegi w kwaterze prywatnej w Kołobrzegu kwatera prywatna noclegi Kołobrzeg i inne propozycje na spędzenie weekendu w przystępnej cenie. Domowa atmosfera i luźna atmosfera, kwatera prywatna Kołobrzeg tani nocleg. Pokoje i kwatery w Kołobrzegu. Nasz portal dostarcza Ci precyzyjne informacje i atrakcyjne pomysły na nocleg w kwaterze prywatnej w Kołobrzegu. Nie możesz przegapić sezonowych obniżek i promocji w kwaterach prywatnych zamieszczonych w serwisie e-turysta.pl. Szukasz noclegu w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej, sprawdź noclegi w kwaterach w Kołobrzegu u nas.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Kołobrzeg, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach: