Pokoje gościnne Łeba

znaleziono 205 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Pokoje gościnne w Łebie, województwo pomorskie, powiat lęborski

W Łebie oprócz leżenia na plaży, czeka na Ciebie o wiele więcej atrakcji, sprawdź ofertę pokoi gościnnych w Łebie. To urokliwe miasteczko kusi turystów możliwością zwiedzania pustynnego krajobrazu w Słowińskim Parku Narodowym, czystymi plażami i wieloma wydarzeniami, organizowanymi tu corocznie. W te wakacje wybierz się do Łeby i skorzystaj z jej szerokiej oferty turystycznej i noclegowej.
Łeba to XIII- wieczne miasto i siedziba gminy w województwie pomorskim. Ze względu na znajdujący się tu port morski oraz liczne kąpieliska, Łeba stanowi popularną wśród turystów miejscowość wypoczynkową nad Morzem Bałtyckim. Na wschód od centrum miasta rozciąga się Rezerwat Przyrody Mierzeja Sarbska oraz jezioro Sarbsko. Na zachodzie natomiast na przyjezdnych czeka jezioro Łebsko, Gardno oraz Słowiński Park Narodowy. Wielu turystów z Polski i Europy przyjeżdża do Łeby, by podziwiać ruchome wydmy – wielką atrakcję tego rejonu. Łeba znana jest ze Słowińskiego Parku Narodowego. Atrakcyjny i dostępny dla turystów wydmowy szlak zajmuje pięciokilometrowy odcinek Mierzei Łebskiej. Będąc na „ruchomych piaskach”, mamy okazję zdobyć szczyt ponad 30 metrowej Góry Łąckiej - jest najatrakcyjniejszą ze wszystkich wydm. W centrum miasta, przy Skwerku Rybaka, znajduje się wystawa motyli, która składa się z ponad 3500 motyli i innych owadów z całego świata. W Łebie znajdziesz też Aleję Prezydencką, w której umieszczono odciski dłoni wszystkich prezydentów Polski po 1989 roku. W centrum Łeby położony jest Park Nadmorski Łabędzi Staw który jest idealnym miejscem na wypoczynek. W Parku można zatrzymać się przy Łabędzim Stawie, zwanym również Czarnym, który zlokalizowany jest w starym korycie rzeki Łeby. Perłą łebskiej architektury można nazwać Hotel Neptun, czyli dawny dom zdrojowy z przełomu XIX i XX w, który obecnie jest luksusowym miejscem na spędzenie urlopu. Wartym zobaczenia zabytkiem są również pozostałości murów gotyckiego kościoła św. Mikołaja z XIV w., na zachodnim brzegu rzeki Łeby.

Pokoje Łeba – nocleg w Mieście Żywiołów


Łeba to polskie miasto nad Bałtykiem otulone przez dwa jeziora Łebsko i Sarbsko. Przez miasto przepływają malownicze rzeki, imienniczka miasta – Łeba oraz Chełst. Miasto leży wśród zieleni, które pełne są bogactw i dzikiej natury. To magiczne miejsce położone w północnej części powiatu lęborskiego sprawia, że każdy odwiedzający czuje się tu wyjątkowo, i to niezależnie od pory roku. Łeba kusi przyjezdnych leczniczym mikroklimatem, dużą zawartością jodu i soli w powietrzu, wysokim nasłonecznieniem oraz warunkami atmosferycznymi, które działają pozytywnie na organizm człowieka. W Łebie „raj na ziemi” odnaleźli także wędkarze, fani nordic walkingu, rowerzyści oraz miłośnicy takich sportów jak: żeglarstwo, kitesurfing, windsurfing. Łebę chętnie odwiedzają zbieracze i kolekcjonerzy bursztynu, którym każdego roku morze hojnie obdarowuje nadmorskie plaże. Z pierwszymi promieniami słońca Łeba zamienia się
w elegancki kurort. Od rana, do późnych godzin nocnych tętni w niej życie, a nadmorskie miasto przypomina europejski kurort. Kafejki, stragany, restauracje, kluby, sklepy, dyskoteki, koncerty i wystawy – każdy miłośnik intensywnego wypoczynku znajdzie tu coś dla siebie. Tu zawsze trwa fiesta, w której chętnie uczestniczą turyści spragnieni wakacyjnych wrażeń i wzruszeń. Łebę tworzą przede wszystkim jej mieszkańcy – osoby niezwykle gościnne, które dbają o to, by przyjezdni czuli się w mieście wyjątkowo. Pobyt w tej nadmorskiej miejscowości to gwarancja udanego wypoczynku. Planując pobyt warto zerknąć na strony społecznościowego portalu e-turysta, gdzie pod hasłem: pokoje gościnne Łeba odnaleźć można sprawdzone oferty noclegowe w doskonałej lokalizacji. W Łebie, w pokojach blisko morza turyści odnajdą spokój i relaks. Doskonała lokalizacja, komfortowe warunki oraz dogodna cena gwarantują udany pobyt w kurorcie. Tylko tutaj spędzić można czas w rodzinnej, przyjaznej atmosferze. Długie rozmowy przy grillu, ogniska, spacery, plażowanie, rowerowe wyprawy, wodne atrakcje i adrenalina towarzysząca sportowym zmaganiom – to wszystko w zasięgu ręki, w jednym miejscu: w Łebie – Mieście Żywiołów.

Pokoje gościnne Łeba - walory zdrowotne i nie tylko…


Każdy pobyt w klimatycznej Łebie stanowi okazję do poznania walorów malowniczego krajobrazu. Miasto umiejscowione jest w sąsiedztwie Słowińskiego Parku Narodowego, który pozwala w pełni korzystać z dobrodziejstw przyrody, ruchomych wydm, unikatowej roślinności oraz malowniczych lasów, porastających wybrzeża lokalnych jezior. Znawcy twierdzą, że na łebskich plażach słońce opala mocniej, a to dzięki promieniom odbitym w krystalicznie jasnym piasku. W Łebie funkcjonuje świetnie rozwinięta turystyczna infrastruktura, a także liczne parki rozrywki, ciekawe trasy rowerowe, ekscytujące rejsy wycieczkowe, turystyczne, a nawet wędkarskie. Łeba nie traci na atrakcyjności nawet jesienią. Łagodne słońce oraz naturalne bogactwo pozwalają w pełni korzystać z jesiennych uroków. Długie spacery, to okazja do tego, by delektować się ciszą, spokojem oraz niezwykłymi widokami i urokami miasta. Jesienne spacery na długo pozostają w pamięci gości. Towarzyszy im kojący szum morza, zapach grzybów, woń sosnowego igliwia. Również zimą turyści odnajdą w Łebie oazę spokoju i azyl. W zimowe poranki słońce wstaje leniwie, a morze często ukazuje swe niepokorne oblicze. Obserwacje olbrzymich fal, które docierają na plaże oraz sztormów i towarzyszących im silnych wiatrów uczą pokory wobec nieokiełznanej potęgi i mocy natury. Zimową porą, w mroźne dni, można delektować się spacerami po puszystym śniegu, kuligiem, rodzinną wyprawą na sanki. Gwarancją udanego pobytu jest dobrze dopasowana oferta noclegowa. Dobra lokalizacja, korzystna cena, bezpieczeństwo – o to turyści pytają najczęściej rezerwując pobyt nad Bałtykiem. Pokoje w Łebie, to zestawienie miejsc noclegowych prezentowanych na stronach portalu społecznościowego e-turysta, to prezentacja miejsc godnych uwagi i polecenia. Serdecznie zapraszamy!
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Łeba, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach: