Pokoje gościnne region Kaszuby

znaleziono 1021 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Pokoje gościnne na Kaszubach

Pokoje gościnne Kaszuby - Hej, tu ù nas, na Kaszëbach, malowóné zemie. Wòdë, lasë, smùdzi, górë, dzywny czar w nich drzemie.


Pokoje gościnne na Kaszubach - mie sã tu widzy


Kaszuby, jeden z najciekawszych zakątków w Europie ma wszelkie warunki do tego, by pretendować do ulubionego adresu wypoczynkowego turystów. Kraina ma wiele walorów, a głównym atutem regionu jest bardzo urozmaicony krajobraz. Rzec można, każdy znajdzie tu coś dla siebie: nadmorskie pejzaże, malownicze tereny jezior, urokliwe pagórkowate i bezkresne leśne rewiry. Niemal całe Kaszuby przecina sieć pieszych, rowerowych i wodnych szlaków. Do wyboru mamy wypoczynek w słynnych miastach: Gdańsk, Sopot, Gdynia lub w niewielkich, niemal bajkowych osadach typu Jastarnia, czy Hel. Na turystów czeka Słowiński Park Krajobrazowy (kaszubska pustynia), najstarszy skansen w Polsce (Wdzydze Kiszewskie), chojnicka starówka, Park Narodowy Bory Tucholskie, osady: Swornegacie, Charzykowy malowniczo ulokowane w krainie sosnowych borów oraz jezior. Warto poświęcić jeden dzień wypoczynku na zwiedzenie Kościerzyna, gdzie podobno bije serce Kaszub, kolegiaty w Kartuzach z charakterystycznym dachem w kształcie trumny. Turystom polecamy krzyżacki zamek w Bytowie. A spragnionych pieszych wycieczek po górach zachęcamy do poznania szlaków i zdobywania szczytów, między innymi – Wieżycy.

Pokoje gościnne Kaszuby z e-turystą


Wszystkich globtroterów, którzy poszukują malowniczych zakątków odsyłamy na strony serwisu e-turysta, gdzie czekają sprawdzone, wiarygodne oferty noclegowe. Pokoje gościnne na Kaszubach to propozycja dla rodzin oraz osób, które cenią swobodę i rozsądek cenowy przy planowaniu wypoczynku. Oferty są precyzyjnie opisane, udokumentowane zdjęciami oraz licznymi wskazówkami dotyczącymi atrakcji. Odnajdziemy je korzystając z wyszukiwarek, które oprócz precyzyjnych opisów lokują punkt na mapie i dostarczają szczegółowych informacji o atrakcjach, udogodnieniach i wydarzeniach kulturalnych. Pokoje gościnne Kaszuby, zachęcamy do rezerwacji! Do uzdrzeni!
Jeżeli interesują Cie również noclegi w regionie Kaszuby, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach: