Kwatery prywatne Świnoujście

znaleziono 79 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Kwatery prywatne w Świnoujściu, województwo zachodniopomorskie, powiat Świnoujście

Kwatery prywatne w miejscowości Świnoujście. Porównaj możliwość zakwaterowania w Świnoujściu w zależności od standardu oraz ceny. Świnoujście, szeroki zakres noclegów od hoteli po pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe i hostele. Od pokoi gościnnych i kwater prywatnych po gospodarstwa agroturystyczne. Sprawdź również ofertę rozrywkową i turystyczną w Świnoujściu:
Przez sam fakt położenia na czterdziestu czterech wyspach, w tym trzech dużych zamieszkanych (Uznam, Wolin, Karsibór), Świnoujście jest unikalnym miastem w skali Polski. Zdecydowanie najwięcej mieszkańców posiada wyspa Uznam, gdyż około 36.000 ludzi. Z wyspą Wolin zamieszkałą przez około 4.000 mieszkańców łączy ją stałe połączenie promowe. Wolin i Karsibór (około 700 mieszkańców) łączy Most Piastowski. Świnoujście jest jednym z kluczowych portów, z jednej strony położone nad Morzem Bałtyckim ,z drugiej nad Zalewem Szczecińskim. Miasto graniczy też od Zachodu z Niemcami, a od wschodu z miejscowością Międzyzdroje. Stąd popularny wśród mieszkańców Świnoujścia slogan „tutaj zaczyna się Polska”. Terminal promowy zapewnia także połączenia morskie z Danią i Szwecją. Wykopaliska archeologiczne potwierdzają fakt, że pierwsze ludzkie osady na tym terenie założony już około pięć tysięcy lat temu. Najstarsze źródła pisane sięgają zaś dwunastego wieku. Plemienne państwo Wolinian, które istniało tutaj ponad tysiąc lat temu zostało włączone do Państwa polskiego przez Mieszka I, później terenami tymi władali również książęta pomorscy, czy też Dania i Prusy. W dziewiętnastym wieku po odkryciu źródeł solankowych i borowinowych Świnoujście stało się kurortem uzdrowiskowym. Miasto jest również jednym z najbardziej znanych i cenionych ośrodków turystycznych nad polskim Bałtykiem.
Kwatery prywatne Świnoujście, szukasz noclegów w kwaterach prywatnych w Świnoujściu w turystycznym serwisie noclegowym e-turysta.pl. Posiadamy bazę kwater prywatnych w Świnoujściu obejmującą oferty ze wszystkich dzielnic miasta. Tanie noclegi w kwaterze prywatnej w Świnoujściu kwatera prywatna noclegi Świnoujście i inne propozycje na spędzenie weekendu w przystępnej cenie. Domowa atmosfera i luźna atmosfera, kwatera prywatna Świnoujście tani nocleg. Pokoje i kwatery w Świnoujściu. Nasz portal dostarcza Ci precyzyjne informacje i atrakcyjne pomysły na nocleg w kwaterze prywatnej w Świnoujściu. Nie możesz przegapić sezonowych obniżek i promocji w kwaterach prywatnych zamieszczonych w serwisie e-turysta.pl. Szukasz noclegu w Świnoujściu? Nie szukaj dalej, sprawdź noclegi w kwaterach w Świnoujściu u nas.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Świnoujście, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach: