Pokoje gościnne Świnoujście

znaleziono 53 oferty noclegoweoferty
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Pokoje gościnne w Świnoujściu, województwo zachodniopomorskie, powiat Świnoujście

Pokoje gościnne w Świnoujściu: Sprawdź możliwość zakwaterowania w zależności od standardu oraz ceny w tej nadmorskiej miejscowości. Świnoujście oferuje szeroki zakres noclegów od Od pokoi gościnnych i kwater prywatnych po gospodarstwa agroturystyczne. Zobacz jaką bogatą ofertę rozrywkową i turystyczną znajdziesz w Świnoujściu:

Pokoje Świnoujście w Krainie 44 wysp


Świnoujście to miasto i uzdrowisko w północno-zachodnim krańcu Polski. Miasto to funkcjonuje na prawach powiatu i jest najdalej wysuniętym miastem w części północno-zachodniej Polski. Świnoujście wraz z kąpieliskiem i portem morskim odnaleźć można na mapach administracyjnych w rewirach województwo zachodniopomorskiego. Miasto położone jest nad cieśniną Świną, która w północnej jego części łączy się z Morzem Bałtyckim, a od południa z Zalewem Szczecińskim. To jedyne w Polsce miasto, które leży na trzech zamieszkanych wyspach: Wolin, Uznam, Karsibór oraz 41 mniejszych, niezamieszkanych wyspach. Stąd określenie miasta: Kraina 44 wysp. Miasto stale powiększa swoją powierzchnię, co roku zyskuje kolejne fragmenty lądu, dzięki sztormom, pogłębianiu portu oraz toru wodnego. Plaża w Świnoujściu w ciągu ostatnich 200 lat przesunęła się o 1,5 km. Aktualnie, w najszerszym odcinku ma aż 200 metrów. Z faktem tym wiąże się kolejny rekord: plaża w Świnoujściu to najszersza plaża w Polsce. Urlopowicze słusznie wiążą z pobytem w Świnoujściu spore nadzieje. W mieście czeka na nich mnóstwo atrakcji.
A nadmorskie kąpieliska, piękno przyrody (szczególnie na Karsiborze) oraz bogata historia miasta plasują kurort u ujścia Świny na czołowych pozycjach w rankingu miejscowości polskiego wybrzeża. Planując pobyt w Świnoujściu warto skorzystać z bogatej oferty noclegowej prezentowanej na stronach społecznościowego portalu E-turysta. Na szczególną uwagę zasługują oferty zgrupowane wokół hasła: pokoje gościnne Świnoujście. Opisy miejsc noclegowych charakteryzują się szczególną starannością, poparte są dokumentacją zdjęciową. Zaletą noclegów w pokojach gościnnych jest doskonała lokalizacja oraz dogodne warunki finansowe, dostosowane do każdej turystycznej kieszeni. Serdecznie zapraszamy do Świnoujścia – miasta w krainie czterdziestu czterech wysp.

Świnoujście pokoje – dobre zaplecze dla pobytu z dziećmi


Świnoujście do miasto, które warto odwiedzić z dziećmi. Oprócz walorów przyrodniczych, licznych ścieżek turystycznych, zaplecza sportowego znajduje się tutaj również sporo atrakcji dedykowanych dzieciom. Wśród nich na uwagę zasługują Park Miniatur i Kolejek, Labirynt Luster. Mali miłośnicy zwierząt z przyjemnością odwiedzą Papugarnię oraz Oceanarium. Sporą frajdę odnajdą w nowym kompleksie, niedawno otwartym Aqaparku Molo Baltic Park. Pobyt w Świnoujściu to szansa na odkrywanie miasta na różne sposoby. Najchętniej rodziny łączą obowiązkowe plażowanie na jednej z najszerszych plaż w Polsce ze zwiedzaniem centrum miasta, które znajduje się na wyspie Uznam oraz spacerem po unikatowej promenadzie, która prowadzi spacerowiczów aż poza granicę. Podczas spaceru podziwiać można zabytkowe pensjonaty oraz domy zdrojowe. Szczególną atrakcją podczas spaceru jest zintegrowany system wypożyczania rowerów, dzięki któremu trasę pokonać można na dwóch kółkach, a w dowolnym momencie (nawet za granicą) zostawić rower i wrócić pociągiem. Świnoujście to miasto, w którym spędzić można cały urlop. To dobre miejsce dla rodzinnego wypoczynku. Planując pobyt warto skorzystać z ofert noclegowych zgrupowanych na stronach społecznościowego portalu e-turysta i oferty pokoi w Świnoujściu. To pozwoli na zorganizowanie noclegu w komfortowych warunkach przy zachowaniu „rozsądku finansowego”.

Pokoje gościnne Świnoujście – nocleg w uzdrowisku


Świnoujście to znane uzdrowisko w Polsce. Na terenie miasta znajduje się aż 15 zakładów lecznictwa uzdrowiskowego, 2 szpitale uzdrowiskowe, 11 sanatoriów uzdrowiskowych, zakład przyrodoleczniczy i przychodnia uzdrowiskowa. Planując pobyt leczniczy warto zastanowić się nad skorzystaniem z oferty noclegowej dostępnej przez cały rok w pokojach gościnnych. W ofercie ujęto miejsca, które charakteryzują się dobrą lokalizacją, komfortowymi warunkami oraz konkurencyjnymi cenami. Propozycje te odnaleźć można na stronach portalu e-turysta, w zakładce Świnoujście pokoje. Serdecznie zapraszamy do Świnoujścia – miasta 44 wysp!
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Świnoujście, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach:
FAQ atrakcje turystyczne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej w Świnoujściu

Jak dodać obiekt noclegowy w Świnoujściu do serwisu e-turysta?
Dodanie prezentacji obiektu noclegowego do serwisu e-turysta.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść do strony dodawania obiektu. Cała operacja zajmuje kilka minut, a w dodatku nasi redaktorzy służą wszelką pomocą.
Ceny noclegów w pokojach gościnnych w Świnoujściu zależne są m.in. od standardu obiektu, jego położenia i bliskości atrakcji turystycznych. Średnie ceny za osobę w Świnoujściu kształtują się na poziomie 60-65 zł za osobę.
Jeśli na wakacyjny wyjazd zamierzamy zabrać psa lub kota warto zorientować się, które pokoje gościnne pozwalają na przyjazd ze zwierzętami. W tym miejscu znajduje się lista 19 pokojów gościnnych w Świnoujściu, które akceptują zwierzęta.
W Świnoujściu można znaleźć wiele ofert pokojów gościnnych, które nie są szczególnie drogie. Tanie noclegi można wyszukać używając opcji sortowania (cena od najniższej) lub filtrując obiekty i ustalając maksymalną cenę na przykład na poziomie 50 zł za osobę.
W Świnoujściu 48 pokojów gościnnych znaleźć można w ścisłym centrum, co przekłada się między innymi na bliskość atrakcji turystycznych oraz lepszą dostępność komunikacji zbiorczej i gastronomii.
W naszym serwisie wyszukanie pokojów gościnnych w Świnoujściu spełniających kryteria zorganizowanych grup lub większej liczby osób jest bardzo łatwe. Wystarczy na przykład przejść do sekcji obiektów posiadających pokoje dla przynajmniej 15 osób. Liczbę osób możesz też określić samodzielnie.