Apartamenty Kraków

znaleziono 115 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Apartamenty w Krakowie, województwo małopolskie, powiat Kraków

Apartamenty Kraków. Pępek świata nazywa się Kraków, jak przekonują znawcy miasta Leszek Mazan i Mieczysław Czuma, prekursorzy nowej nauki, zwanej Krakaeurologią, a wywód ten traktować należy, oczywiście, z przymrużeniem oka.


Apartamenty w Krakowie, pobyt w jednym z najpiękniejszych miast Polski


Kraków to jedno z najstarszych i zdecydowanie najpiękniejszych miast Polski. Dawna stolica, siedziba monarchów ma niezwykłe znaczenie historyczne oraz nieprzeciętny klimat, który rozwija się pod opiekuńczym wstawiennictwem genius loci. Kraków to jedyne spośród historycznych miast, w którym nawet krótka wizyta dostarczyć może wrażeń. Oczywiście, kilka dni spędzonych w grodzie Kraka nie daje podstaw do stwierdzenia, że widzieliśmy już wszystko, stwierdzić możemy jedynie, że dotknęliśmy, doświadczyliśmy charakterystycznego nastroju i klimatu. Tu jest tak wiele do poznania: magiczna atmosfera, mnogość zabytków, bogate życie kulturalne i artystyczne, historie i plotki oraz wyjątkowa kuchnia. Przed zaplanowaniem przyjazdu warto sprawdzić kalendarz imprez i wziąć udział w wybranej atrakcji. W Krakowie nie ma problemów z wynajęciem pokoju na weekend. Oferta noclegowa jest bardzo rozbudowana i niezwykle różnorodna. Osoby poszukujące noclegu w Krakowie odsyłamy na strony popularnego portalu turystycznego E-turysta, gdzie bez trudu znajdziemy nocleg dopasowany do możliwości i potrzeb. Szczególną popularnością wśród turystów cieszą się oferty zgrupowane wokół hasła: „Apartamenty w Krakowie”.

Apartamenty Kraków, tu zawsze jest po drodze


Kraków od wieków znajduje się blisko przecięcia istotnych szlaków handlowych, balansuje na styku kultur i politycznych wpływów. Świetna lokalizacja wsparta siecią połączeń drogowych, kolejowych i lotniczych sprawia, że Kraków jest jednym z najłatwiej dostępnych miast w tej części Europy. Pobyt w grodzie Kraka realizować można na wiele sposobów, istotny będzie cel przyjazdu lub miejsce zakwaterowania, nie bez znaczenia jest także pogoda i pora roku. Kraków to stolica Małopolski, wyżynnego regionu, z licznymi miejscowościami rekreacyjnymi, agroturystycznymi oraz uzdrowiskowymi. Dlatego bez względu na porę roku, Kraków stanowi świetną bazę wypadową w góry. Pobyt w Krakowie połączyć można z odwiedzeniem Wieliczki, gdzie znajduje się unikat na skalę światową – kopalnia soli. Turyści często łączą wizytę z poznaniem dawnego, niemieckiego obozu koncentracyjnego w Auschwitz. Obowiązkowym punktem każdej wycieczki do Krakowa jest spacer Starym Miastem, poznanie Kazimierza, wizyta w wybranym muzeum, spektakl w teatrze. Podstawą udanego pobytu jest oczywiście dobry, wygodny nocleg, który odnaleźć można na stronach popularnego portalu społecznościowego E – turysta. Zachęcamy do rezerwacji, apartamenty Kraków, czekają!

Tanie apartamenty Kraków, luksusowe apartamenty Kraków wszystko blisko centrum


Kraków szczyci się najlepszą bazą turystyczną w Polsce. Miasto przygotowało oferty na każda porę roku, spełniające potrzeby turystów o różnych możliwościach finansowych. W samym centrum i w bliskim sąsiedztwie rynku znajduje się kilkadziesiąt hoteli największych światowych sieci. Obok nich popularnością cieszą się kameralne apartamenty, które charakteryzuje doskonała lokalizacja, świetne warunki i spora rozpiętość cenowa, od tanich po luksusowe, nieco droższe obiekty. We wszystkich tych miejscach dostępny jest bezpłatny Internet, podobnie jak w licznych restauracjach i kawiarniach. Na wybranych obszarach miasta korzystać można z darmowej, bezprzewodowej sieci zarządzanej przez miasto oraz bezpłatnych aplikacji obsługujących trasy turystyczne. Większość atrakcji turystycznych odnajdziemy w rewirach Starego Miasta i Kazimierza, a odległość między nimi pokonać można podczas spaceru. Aktualnie, w Krakowie funkcjonują następujące trasy turystyczne: Droga Królewska, Trasa uniwersytecka, Krakowski szlak świętych, Trasa św. Stanisława, Ścieżkami Jana Pawła II, Szlak Twierdzy Kraków, Trasa zabytków żydowskich, Trasa historii Podgórza, Getto – Szlak Pamięci 1941–1943, Trasa nowohucka, Krakowski szlak techniki oraz trzy turystyczno-kulturowe szlaki dzielnicowe: Bronowic, Prądnika Czerwonego i Swoszowic. Po intensywnym dniu warto dobrze wypocząć. Odpowiednie noclegi czekają na globtroterów na stronach portalu społecznościowego E-turysta. Szczególnie polecamy pobyt w krakowskich apartamentach. Hasła: „tanie apartamenty Kraków” oraz „luksusowe apartamenty Kraków” na stronach E-turysty poparte są wieloma dobrymi, sprawdzonymi ofertami. Serdecznie zapraszamy do Krakowa!

Tanie apartamenty w Krakowie


Tanie apartamenty Kraków zapewnią komfortowy pobyt i wypoczynek w tej rozwijającej się miejscowości. Kraków to miejscowość posiadająca długą i niezwykłą historię, wciąż rozbudowującą się infrastrukturę. W obrębie Krakowa możliwe jest wynajęcie obiektów noclegowych. Szeroki wybór apartamentów w Krakowie pozwala na odpowiednie dostosowanie kwatery do indywidualnych potrzeb i preferencji każdego zwiedzającego to miasto turysty.

Kraków apartamenty


Kraków to miasto znajdujące się w południowej Polsce, na terenie województwa małopolskiego. Kraków jest jednym z najstarszych miast Polski, posiadający bogatą historię, zabytki architektoniczne, placówki kulturalne a także rozbudowaną infrastrukturę. W Krakowie znajdują się także 43 parki oraz 5 rezerwatów przyrody, miasto to zdobyło także tytuł najmodniejszego miasta świata, swoim urokiem w roku 2012 przyciągnęło, aż 9 milionów turystów z całego świata! Główne atrakcje na terenie Krakowa to oczywiście Zamek Królewski na Wawelu, Katedra Wawelska, Rynek Główny, Sukiennice, Kościół Mariacki, Kopiec Kościuszki, a także dzielnica Krakowa – Kazimierz, który został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Zarezerwuj nocleg w apartamencie w Krakowie na e-turysta.pl. Miejscowość jaką jest Kraków, dzięki swojemu ciągłemu rozwojowi, muzeom, galeriom sztuki oraz imprezom kulturalnym i zabytkom, wciąż przyciąga dużą ilość turystów i zwiedzających. Właśnie dlatego bardzo pomocna jest możliwość porównania cen oraz standardów obiektów noclegowych w Krakowie. Apartamenty w Krakowie ułatwią zwiedzanie samej miejscowości oraz jej okolic. Szeroki zakres ofert noclegowych w Krakowie pozwoli na wybranie odpowiedniej kwatery, pokoju hotelowego, dostosowanych do spersonalizowanych oczekiwań każdego turysty.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Kraków, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach: