Agroturystyka Kraków

znaleziono 24 oferty noclegoweoferty (6 w Krakowie oraz 18 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Agroturystyka w Krakowie, województwo małopolskie, powiat Kraków

Agroturystyka w Krakowie - Chcesz uciec od zgiełku ulic i rozkoszować się wypoczynkiem pełnym spokoju i odosobnienia? Nocleg w jednym z proponowanych przez nas ośrodków agroturystycznych to propozycja idealna dla Ciebie!


Kraków - tania agroturystyka


Kraków, znany również jako legendarny gród Kraka, to miasto położone w południowej Polsce w województwie małopolskim. Kraków zlokalizowany jest na przecięciu wszystkich najważniejszych szlaków komunikacyjnych: samochodowych i kolejowych. Położony w pobliżu miasta Międzynarodowy Port Lotniczy w Balicach umożliwi bezpośrednią podróż do Krakowa z nawet najbardziej oddalonych miejsc w Polsce i na świecie.

Agroturystyka w Krakowie - atrakcje


Kraków to miasto różnorodnych atrakcji. Miłośnicy historii mogą tu godzinami wędrować drogą królewską, zwiedzając główne zabytki Krakowa, tj. Zamek Królewski na Wawelu czy rynek Starego Miasta. Na innych czekają rejsy po Wiśle lub przelot balonem nad Bulwarem Wołyńskim. Miłośnicy wodnych szaleństw mogą udać się do Aquaparku, natomiast wszystkich fanów sportu przyciągają licznie organizowane w Krakowie imprezy sportowe. Mówiąc o atrakcjach Krakowa, nie można pominąć również Kazimierza – historycznej dzielnicy żydowskiej, znanej na całym świecie.

Agroturystyka – Kraków


Agroturystyka w Krakowie cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród turystów, chcących odpocząć od tłumnych ulic miast. Zachęca dogodna lokalizacja, wysoki standard pomieszczeń, a także atrakcyjne ceny noclegu. Gospodarze do dyspozycji swoich gości oddają w pełni wyposażone pokoje z łazienkami i dostępem do sieci internetowej. Zwykle ośrodki agroturystyczne zapewniają również wyżywienie na miejscu, serwując turystom domowe posiłki i regionalne specjały. Ponadto w gospodarstwach agroturystycznych znajdziemy ogródki letnie z możliwością grillowania lub rozpalenia ogniska, a także place zabaw dla najmłodszych.

Interesuje Cię nocleg w ośrodku agroturystycznym w Krakowie? Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz propozycję dostosowaną do Twoich potrzeb.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Kraków, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach: