Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij

Mieszkania do wynajęcia Kraków

znaleziono 59 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Mieszkania do wynajęcia w Krakowie, województwo małopolskie, powiat Kraków

Kraków Tanie pokoje do wynajęcia - Kraków, jedno z najstarszych, jest też niemal najczęściej odwiedzanym przez turystów polskim miastem. Chcąc zobaczyć przynajmniej część zabytków i odwiedzić kilka najważniejszych miejsc, najlepszym miejscem zakwaterowania będą tanie pokoje do wynajęcia w Krakowie.

Pokoje do wynajęcia Kraków


Kraków, jak przystało na każde miasto, które swą atrakcyjnością ściąga całe rzesze turystów, ma bardzo dobrze rozbudowane zaplecze turystyczne. Na każdej uliczce można spotkać pensjonat, hotel czy hostel oferujący atrakcyjne i do tego tanie pokoje do wynajęcia Kraków. Decydując się na spontaniczny wyjazd, samemu lub z większą grupą znajomych, można mieć pewność, że zawsze znajdzie się miejsce do spania.

Kraków Atrakcje turystyczne


Kraków to miasto, którego zbiory muzealne nie mają sobie równych w porównaniu z większością miast w Europie, dlatego będąc w Krakowie z pewnością warto wybrać sobie kilka wystaw wartych zwiedzenia. Poza tym, Kraków to serce wielu prestiżowych i ważnych imprez kulturalnych. Festiwale, koncerty, imprezy okolicznościowe, rozmaite święta odbywają się niemal codziennie, wystarczy się rozejrzeć. W ten sposób, nawet nie mając zaplanowanego wyjazdu, można spędzić czas z bardzo atrakcyjny sposób, często zaledwie krok od pokoje do wynajęcia Kraków, w którym się zatrzymamy.

Jaki wybierzesz pokój do wynajęcia w Krakowie?


Chcąc spędzić czas w nietypowy sposób, można wybrać jeden z proponowanych szlaków turystycznych, a może warto zdecydować się na pokój do wynajęcia w Krakowie i skorzystać z kilku tras – codziennie innej? Jedną z tras jest szlak śladem Jana Pawła II, czyli miejsca, z którymi papież był związany jeszcze nim wstąpił na tron Piotrowy. Innym szlakiem, którym warto podążyć jest tzw. Droga Królewska wiodąca przez miejsca związane z historią Krakowa, panowaniem królewskim i obecnością i działalnością słynnych malarzy, rzeźbiarzy czy architektów. Wartą uwagi jest też trasa zabytków żydowskich, które sięgają swoją historią aż XVI wieku. Warto pamiętać, że dzisiejsza dzielnica Krakowa, Kazimierz, była niegdyś osobnym miastem zamieszkiwanym przez Żydów. Atrakcyjna, zwłaszcza dla miłośników militariów, jest trasa Szlak Twierdzy Kraków, która wiedzie przez fortyfikacje i umocnienia obronne.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Kraków, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach:
FAQ atrakcje turystyczne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej w Krakowie

Jak dodać obiekt noclegowy w Krakowie do serwisu e-turysta?
Dodanie prezentacji obiektu noclegowego do serwisu e-turysta.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść do strony dodawania obiektu. Cała operacja zajmuje kilka minut, a w dodatku nasi redaktorzy służą wszelką pomocą.
Ceny noclegów w mieszkaniach do wynajęcia w Krakowie zależne są m.in. od standardu obiektu, jego położenia i bliskości atrakcji turystycznych. Średnie ceny za osobę w Krakowie kształtują się na poziomie 95-100 zł za osobę.
Jeśli na wakacyjny wyjazd zamierzamy zabrać psa lub kota warto zorientować się, które mieszkania do wynajęcia pozwalają na przyjazd ze zwierzętami. W tym miejscu znajduje się lista 21 mieszkań do wynajęcia w Krakowie, które akceptują zwierzęta.
W Krakowie można znaleźć wiele ofert mieszkań do wynajęcia, które nie są szczególnie drogie. Tanie noclegi można wyszukać używając opcji sortowania (cena od najniższej) lub filtrując obiekty i ustalając maksymalną cenę na przykład na poziomie 50 zł za osobę.
Rezerwując noclegi warto upewnić się u właściciela obiektu, że znajdą się w nim ułatwienia dla osób z niepełnosprawnościami. Tutaj znajdziesz mieszkania do wynajęcia w Krakowie, które deklarują przystosowanie do potrzeb osób z niepełnosprawnościami
W Krakowie 44 mieszkania do wynajęcia znaleźć można w ścisłym centrum, co przekłada się między innymi na bliskość atrakcji turystycznych oraz lepszą dostępność komunikacji zbiorczej i gastronomii.
W naszym serwisie wyszukanie mieszkań do wynajęcia w Krakowie spełniających kryteria zorganizowanych grup lub większej liczby osób jest bardzo łatwe. Wystarczy na przykład przejść do sekcji obiektów posiadających pokoje dla przynajmniej 15 osób lub do sekcji obiektów oferujących noclegi dla grup 30-osobowych. Liczbę osób możesz też określić samodzielnie.