Mieszkania do wynajęcia Władysławowo

znaleziono 66 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Mieszkania do wynajęcia we Władysławowie, województwo pomorskie, powiat pucki

Szeroki wybór mieszkań do wynajęcia we Władysławowie - Duże zróżnicowanie propozycji noclegowych ze względu na standard oraz cenę, ułatwi wybór zgodny z indywidualnymi wymaganiami i upodobaniami.
Położone na Pobrzeżu Kaszubskim Władysławowo jest jednym z najbardziej znanych nadbałtyckich kurortów wypoczynkowych. Historia miasta sięga trzynastego i czternastego wieku i udokumentowanych zapisów na temat osad Wielka Wieś (Vela Ves), Cetniewo i Poczernino. Nazwę Władysławowo miasto zawdzięcza królowi Władysławowi IV, który rozpoznając zagrożenie ze strony Szwecji nakazał w tym miejscu budowę fortu wojennego w roku tysiąc sześćset trzydziestym piątym. W 1973 roku w granice Władysławowa włączono osiedle Jastrzębia Góra, które mylnie przez wielu uważane jest za osobne miasto. We Władysławowie znajduje się aż dwadzieścia trzy kilometry bardzo urozmaiconych plaż dzięki czemu miejscowość jest bardzo znanym kurortem turystycznym. Atrakcją jest również położenie nad otwartym morzem oraz bliskość Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. We Władysławowie znajduje się także ośrodek przygotowań olimpijskich „Cetniewo”. Blisko ośrodka znajduje się także słynna Aleja Gwiazd Sportu. W mieście znajduje się port, a głównymi gałęziami przemysłu są więc przetwórstwo rybne i przemysł stoczniowy. Władysławowo to doskonałe miejsce na uprawianie aktywnego wypoczynku pod postacią windsurfingu, paralotniarstwa, czy też wędkarstwa.

Władysławowo - mieszkania do wynajęcia


Władysławowo to miasto w województwie pomorskim położone na Pobrzeżu Gdańskim oraz nad Zatoką Pucką. Jeszcze do połowy XX wieku znane było jako Wielka Wieś. Dziś Władysławowo to miejscowość na prawach miejskich, siedziba Gminy i jedno z najchętniej odwiedzanych przez turystów wczasowisk nad Morzem Bałtyckim. Nazwa miasta związana jest z postacią króla Polski – Władysława IV i wybudowanym przez niego portem wojennym. Ważną osobą w historii tego niezwykłego miasta był również gen. Józef Haller. We Władysławowie znajduje się dom generała oraz osiedle jego imienia.

Mieszkania do wynajęcia we Władysławowie - atrakcje


Władysławowo jako nadmorski kurort oferuje swoim turystom pięć kąpielisk nad Morzem Bałtyckim. Możliwość wypożyczenia skuterów oraz nart wodnych to dodatkowa atrakcja dla wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku. We Władysławowie znajdziemy również port morski oraz falochron pełniący funkcję mola. Ciekawymi atrakcjami dla dzieci będzie wizyta w Ocean Park czy zwiedzenie domku do góry nogami. Natomiast dla wielbicieli muzyki poważnej, w okresie wakacyjnym organizowane są we Władysławowie Letnie Koncerty Organowe i Kameralne.

Mieszkania do wynajęcia – Władysławowo


Mieszkania do wynajęcia stanowią jedną z wielu propozycji noclegowych we Władysławowie. Jest to oferta przeznaczona dla kilkuosobowej rodziny lub paczki znajomych. Komfortowe pokoje z łazienkami i kuchnie z pełnym wyposażeniem są gwarancją komfortowego noclegu dla wynajmujących. Dostęp do Internetu i parking w cenie wynajmu stanowią dodatkowe udogodnienia. Ceny mieszkań do wynajęcia są zróżnicowane. Mają na nie wpływ takie czynniki jak lokalizacja czy standard wynajmowanych pomieszczeń.

Jeżeli szukasz komfortowego noclegu we Władysławowie, zapoznaj się z naszymi ofertami mieszkań do wynajęcia i wybierz najlepszą dla siebie.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Władysławowo, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach: