Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij

Wieczór Panieński i Kawalerski

znaleziono 60 ofert dodatkowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Wieczór Panieński i Kawalerski

Wieczór w Termach, czy spływ Dunajcem? Zabawa w warszawskich klubach, czy piknik w Sopocie? Impreza w Spa, czy survivalowy pobyt w górach? Gdzie powinna odbyć się ostatnia impreza przed zmianą stanu cywilnego, impreza kończąca okres narzeczeństwa i przysłowiowej wolności? Wieczór panieński oraz wieczór kawalerski to w staropolskiej tradycji wieczór poprzedzający dzień wesela. Dawniej była to okazja do wspólnych spotkań i śpiewów, wypiekania kołaczy, ostatnich kawalerskich spacerów po wsi. Teraz tradycja wygląda nieco inaczej, ale jedno ją łączy z odległymi czasami. To czas, który musi się wiązać z dobrą zabawą, w końcu to pożegnanie beztroskiego okresu w życiu.
Organizacja wieczoru kawalerskiego lub wieczoru panieńskiego to obowiązek spoczywający na świadkach, przyjaciołach Młodych. Często organizuje się dwie odrębne imprezy, chociaż ostatnio coraz popularniejszy jest zwyczaj wspólnego świętowania. Niby osobno, jednak razem. Młodzi bawią się w jednym wybranym lokalu, jednak korzystają z osobnych pomieszczeń. Zwykle, po północy imprezy łączą się i do rana wszyscy bawią się wspólnie. Wieczory panieńskie i kawalerskie organizowane są najczęściej przez świadków obojga narzeczonych, którzy w tej roli powinni wykazać się kreatywnością.
Pomysłów na organizację wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego jest całe mnóstwo. Warto zatroszczyć się o to, by spotkanie nie przerodziło się w typowe wyjście do klubu, a jego charakter wyróżniał świętowanie na tyle, by nie mylić spotkania z typową imprezą. Można zamówić wielką limuzynę, zatroszczyć się o przebrania, imprezować w dyskotekowym autokarze lub wybrać się na elegancki bal. Dobrym pomysłem jest także wyjazd. Właściwie wszystko zależy od zasobności portfela i pomysłowości organizatorów. Wyjazd, najlepiej niespodziankowy, to pomysł, który z pewnością spodoba się pani młodej i panu młodemu. Jeśli organizatorzy zorganizują go z odpowiednim wyprzedzeniem, to na pewno uda się go zorganizować nieco taniej. Z pewnością wszyscy będą się świetnie bawić podczas weekendowego wypadu na narty do Zakopanego lub leniwego plażowania w Sopocie. Ogromną popularnością cieszą się imprezy w Spa. Centra odnowy biologicznej mają przygotowane propozycje zarówno dla pań, jak i panów. W ofercie jest mnóstwo propozycji dedykowanych wieczorom panieńskim i kawalerskim. Takie imprezy na długo pozostaną w pamięci uczestników. To świetny pomysł na spędzenie ze znajomymi ostatnich chwil stanu wolnego. Wieczory, podczas których żegnamy się z panieńskim i kawalerskim stanem nie mogą być nudne, nie powinny być także grzeczne. Wszystko zależy od kreatywności organizatorów i ich pozytywnego nastawienia. Gdzie szukać miejsc na takie imprezy? Odsyłamy na strony portalu społecznościowego e-turysta, gdzie znajduje się mnóstwo ofert dedykowanych wieczorom panieńskim i kawalerskim. Wystarczy jedynie wybrać imprezowy azymut. Bieszczady? Bałtyk? Tatry? Beskidy? A może Mazury lub Roztocze? Warto poszukać możliwości, bo ta impreza musi się przecież udać!