Noclegi pracownicze Kraków

znaleziono 21 ofert noclegowychofert (10 w Krakowie oraz 11 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Noclegi pracownicze w Krakowie, województwo małopolskie, powiat Kraków

Tanie noclegi pracownicze w Krakowie - Pracujesz tymczasowo w Krakowie? Nasza oferta ułatwi Ci wybór noclegów pracowniczych spełniających Twoje wymagania.
Kraków, czyli zdaniem amerykańskiej agencji internetowej Orbitz najmodniejsze miasto świata 2007 roku jest najpopularniejszą i najczęściej odwiedzaną przez turystów polską miejscowością. Stołeczne Królewskie Miasto Kraków, tym tytułem chlubi się Kraków do dzisiaj. Niemal do końca osiemnastego wieku miasto było stolicą Polski, a do roku 1611 siedzibą polskich władców. Obecnie Kraków jest drugim pod względem liczby ludności oraz powierzchni miastem w Polsce oraz stolicą województwa małopolskiego. Obszar zabytkowego Starego Miasta został wpisany na pierwszą listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO. Kraków uważany jest za główny ośrodek kultury w Polsce. Posiada liczne atrakcje turystyczne spośród których wystarczy wymienić Wawel, Rynek Główny z Sukiennicami, Kościół Mariacki czy też Kazimierz.

Kraków - noclegi pracownicze


Kraków to pierwsze miasto z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej, które uzyskao miano Europejskiej Stolicy Kultury. zostało równiez wyróżnione tytułem Europejskiego Miasta Sportu 2014, Miasta Literatury UNESCO oraz Najmodniejszego Miasta Świata według prestiżowej amerykańskiej agencji internetowej Orbitz. Niepowtarzalna atmosfera Krakowa, jego wielowiekowa historia i liczne zabytki rokrocznie przyciągają niczym magnes setki tysięcy turystów z całej Polski, Europy, a nawet najdalszych zakątków świata.

Noclegi pracownicze w Krakowie - atrakcje


Kraków posiada w swojej ofercie wiele różnorakich atrakcji, wśród których każdy znajdzie coś interesującego. Droga królewska z licznymi zabytkami to raj dla pasjonatów historii, a także wspaniała okazja, by poznać bogatą historię naszego kraju. Prosto z Wawelu możemy udać się na spacer wzdłuż Wisły, obowiązkowo zatrzymując się przy pomniku smoka wawelskiego. Będąc tu, warto zajrzeć również do smoczej jamy. Wielu turystów przyjeżdża do Krakowa, by podążyć śladami Karola Wojtyły. Specjalną atrakcją dla nich jest tramwaj papieski, który łączy miejsca związane z papieżem – Polakiem.

Noclegi pracownicze – Kraków


Noclegi pracownicze w Krakowie to propozycje tanich i komfortowych kwater dla firm. Właściciele oddają do dyspozycji wynajmujących pokoje jedno lub wieloosobowe, z łazienką i dostępem do kuchni. Kwatery takie posiadają dostęp do sieci internetowej, a także wliczony w cenę parking na terenie obiektu. Niektóre z ofert zawierają możliwość wyżywienia na miejscu. Ponadto znajdziemy tu miejsce na grill lub rozpalenie ogniska. Ceny noclegów pracowniczych zależą od lokalizacji oraz standardu wynajmowanych pokoi.

Jeżeli szukasz komfortowych i tanich noclegów pracowniczych w Krakowie, zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz miejsce, które spełnia Twoje oczekiwania.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Kraków, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach: