Motele Kraków

znaleziono 21 ofert noclegowychofert (13 w Krakowie oraz 8 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Motele w Krakowie, województwo małopolskie, powiat Kraków

Motele w Krakowie - Szeroki wybór ofert moteli w Krakowie umożliwi Ci wybór skrojony na miarę Twoich potrzeb.
Kraków, czyli zdaniem amerykańskiej agencji internetowej Orbitz najmodniejsze miasto świata 2007 roku jest najpopularniejszą i najczęściej odwiedzaną przez turystów polską miejscowością. Stołeczne Królewskie Miasto Kraków, tym tytułem chlubi się Kraków do dzisiaj. Niemal do końca osiemnastego wieku miasto było stolicą Polski, a do roku 1611 siedzibą polskich władców. Obecnie Kraków jest drugim pod względem liczby ludności oraz powierzchni miastem w Polsce oraz stolicą województwa małopolskiego. Obszar zabytkowego Starego Miasta został wpisany na pierwszą listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO. Kraków uważany jest za główny ośrodek kultury w Polsce. Posiada liczne atrakcje turystyczne spośród których wystarczy wymienić Wawel, Rynek Główny z Sukiennicami, Kościół Mariacki czy też Kazimierz.

Motele Kraków


Kraków to druga, a dla niektórych jedyna prawdziwa stolica Polski. To miasto na prawach powiatu położone jest w samym centrum województwa małopolskiego, nad rzeką Wisłą. Jest drugim pod względem ludności miastem w Polsce. Jest również jednym z najstarszych miast w kraju. W 2000 roku jako pierwszy w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, Kraków został Europejską Stolicą Kultury. Bogate w niezliczone zabytki, atrakcje i magiczną atmosferę miasto, rokrocznie przyciąga niezliczone masy turystów z całej Europy i Świata.

Motele w Krakowie - atrakcje


Królewskie miasto Kraków to miejsce o wielowiekowej historii, które przyciąga wspaniałymi zabytkami. Wśród nich nie może zabraknąć Starego Miasta z Sukiennicami i Kościołem Mariackim, a także Zamku Królewskiego na Wawelu. Spacer bulwarami wiślanymi, wędrówka na jeden z krakowskich kopców – to nie lada atrakcje dla wszystkich turystów przyjeżdzających do tego pięknego miasta. Ponadto, zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym władze Krakowa organizują szereg imprez kulturowych, wśród których każdy znajdzie cos dla siebie.

Motele – Kraków


Oferty miejsc noclegowych w krakowskich motelach to wciąż jedne z najchętniej wybieranych przez turystów propozycji noclegu. Przyjezdnych zachęcają dogodne lokalizacje moteli, komfort kwater, a także przystępność cen. Nocleg w motelu to propozycja zarówno dla turystów indywidualnych, jak również dla zorganizowanych grup. W obiektach tych, na przyjezdnych czekają pokoje z łazienkami i dostępem do sieci internetowej. W Wielu motelach znajdują się jadalnie i restauracje, w których możemy stołować się w czasie zakwaterowania. Ponadto, niektórzy właściciele moteli oferują specjalne zniżki dla tych, którzy zdecydują się na dłuższy pobyt.

Jeżeli szukasz miejsca noclegowego w jednym z krakowskich moteli, zajrzyj do naszej oferty i wybierz propozycję, która odpowiada Twoim wymaganiom.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Kraków, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach: