Motele Gdańsk

znaleziono 8 ofert noclegowychofert (7 w Gdańsku oraz 1 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Motele w Gdańsku, województwo pomorskie, powiat Gdańsk

Motele Gdańsk - To miejsce narodzin „Solidarności”, a jednocześnie piękne nadmorskie miasto z mnóstwem zabytków i atrakcji. Mowa o Gdańsku – największym mieście Trójmiasta. Czeka tu na Ciebie słynna Fontanna Neptuna, Żuraw, Bazylika Mariacka i wiele innych ciekawych miejsc. W Gdańsku nie zabraknie też miejsc noclegowych dostosowanych do potrzeb i portfela każdego turysty.

Motele Gdańsk


Gdańsk to ważne nadmorskie miasto, położone u ujścia Motławy do Wisły, nad Zatoką Gdańską. Znajduje się tu nowoczesny port morski, duży ośrodek przemysłu stoczniowego oraz wiele centrów biznesowych. Turyści nie mogą także narzekać na brak atrakcji turystycznych i kulturalnych. Mimo iż już w VII w. była tu osada rybacka, to pierwsza wzmianka o Gdańsku pochodzi z 997 roku i tę datę często przyjmuje się umownie jako początek dziejów miasta. To tu miał miejsce gdański sierpień w 1980 roku, który uznawany jest dziś za początek procesu rozpadu powojennego porządku na Starym Kontynencie. Wraz z Gdynią i Sopotem tworzy Trójmiasto.

Motele w Gdańsku - atrakcje


Gdańsk zachwyca turystów swoimi długimi, zabytkowymi ulicami wypełnionymi pięknie zdobionymi kamienicami i sklepikami. Nie można nie wspomnieć tu o Długim Targu, czyli poszerzeniu ulicy Długiej, które razem tworzą centralny plac miasta – Trakt Królewski. W tych okolicach znajduje się też reprezentacyjna Fontanna Neptuna, czyli punkt orientacyjny i tło do wielu zdjęć w Gdańsku. Ulica Mariacka- koło Bazyliki Mariackiej - jest uważana za jedną z najpiękniejszych w Europie. Kościół Mariacki w Gdańsku zaczęto budować w XIV wieku i trwało to 159 lat. Znajdują się w nim zabytki rzeźby gotyckiej, marinistycznej i barokowej. Wartym zobaczenia jest też Ratusz Głównego Miasta w Gdańsku, który jest siedzibą Muzeum Historycznego Miasta Gdańska. W sezonie letnim można wejść do galerii wieży widokowej i obejrzeć panoramę miasta. Dla wielbicieli spacerów polecamy stary Park Oliwski lub malowniczy Bulwar Nadmorski.

Gdańsk – motele


Chcesz pojechać na wakacje do Gdańska, ale nie zamierzasz wydawać przy tym masy pieniędzy? Dobrym wyjściem będzie wynajęcie motelu w mieście. Motele, hostele i zajazdy w Gdańsku oferują dobre warunki i niskie ceny. Podczas wizyty w Gdańsku możesz wypoczywać nad morzem albo spacerować po gdańskiej starówce. Czas spędzony w tym pięknym mieście może być dobrym wspomnieniem i niesamowitą przygodą. Przyjedź do Gdańska i przekonaj się, że wakacje nad morzem nie muszą być drogie.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Gdańsk, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach:
FAQ atrakcje turystyczne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej w Gdańsku

Jak dodać obiekt noclegowy w Gdańsku do serwisu e-turysta?
Dodanie prezentacji obiektu noclegowego do serwisu e-turysta.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść do strony dodawania obiektu. Cała operacja zajmuje kilka minut, a w dodatku nasi redaktorzy służą wszelką pomocą.
Ceny noclegów w motelach w Gdańsku zależne są m.in. od standardu obiektu, jego położenia i bliskości atrakcji turystycznych. Średnie ceny za osobę w Gdańsku kształtują się na poziomie 80-85 zł za osobę.
W Gdańsku można znaleźć wiele ofert moteli, które nie są szczególnie drogie. Tanie noclegi można wyszukać używając opcji sortowania (cena od najniższej) lub filtrując obiekty i ustalając maksymalną cenę na przykład na poziomie 50 zł za osobę.
W Gdańsku 6 moteli znaleźć można w ścisłym centrum, co przekłada się między innymi na bliskość atrakcji turystycznych oraz lepszą dostępność komunikacji zbiorczej i gastronomii.
W naszym serwisie wyszukanie moteli w Gdańsku spełniających kryteria zorganizowanych grup lub większej liczby osób jest bardzo łatwe. Wystarczy na przykład przejść do sekcji obiektów posiadających pokoje dla przynajmniej 15 osób lub do sekcji obiektów oferujących noclegi dla grup 30-osobowych. Liczbę osób możesz też określić samodzielnie.