Domki letniskowe Gdańsk

znaleziono 26 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Domki letniskowe w Gdańsku, województwo pomorskie, powiat Gdańsk

Wille w Gdańsku, to komfort noclegu na jaki możesz sobie pozwolić! Szeroki wachlarz ofert noclegowych w nadbałtyckim Gdańsku ułatwi każdemu wybór dostosowany do własnych wymagań i potrzeb.
Gdańsk to znane na całym świecie nadbałtyckie miasto, które dzięki swojej ponad 1000-letniej historii, nadmorskiemu położeniu oraz potencjałowi mieszkańców jest znaczącym europejskim ośrodkiem. Prócz niezaprzeczalnych walorów dla biznesu Gdańsk jest wprost idealnym miejscem dla turystów. Liczne zabytki, atrakcje przyrodnicze oraz możliwość aktywnego wypoczynku nad brzegiem Morza Bałtyckiego (23 kilometry czystych plaż!) sprawiają, iż co roku przyjeżdża tu około pół miliona turystów . Gościnny Gdańsk zaprasza na urokliwe uliczki i do historycznych wnętrz, do morskich kąpielisk i na szlaki żeglarskie, turysta o każdej zawartości portfela znajdzie tu coś dla siebie. Działa tu kilka teatrów, siedem kin, Opera, i filharmonia. Dla turystów równie ważna jest możliwość zwiedzania ogromnej liczby muzeów, dokumentujących burzliwą przeszłość miasta. Niezaprzeczalną atrakcją są organizowane różnego rodzaju festiwale i imprezy począwszy od Festiwalu Szekspirowskiego, przez Jarmark św. Dominika aż po Festiwal Dobrego Humoru czy organizowany przez Europejskie Centrum Solidarności interdyscyplinarny festiwal All About Freedom Festival.W Gdańsku będą rozgrywane mecze podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012 na PGE Arenie Gdańsk.

Gdańsk

Gdańsk to szóste pod względem liczby ludności miasto w Polsce, stanowiące siedzibę województwa pomorskiego. Położone nad Morzem Bałtyckim, wraz z Gdynią i Sopotem tworzy Trójmiasto. Jest to miejsce o ponad tysiącletniej tradycji, którego tożsamość kształtowała się pod wpływem wielu tradycji. Dziś Gdańsk stanowi dla naszego kraju ważne centrum gospodarcze, naukowe, a także kulturowe. Ze względu na liczne atrakcje jest to również istotny ośrodek turystyczny, przyciągający gości z całej Europy.

Atrakcje Gdańska

Gdańsk jako jeden z największych ośrodków kulturowych w Polsce, zapewnia swoim gościom szereg atrakcji. Znajduje się tu wiele teatrów, Filharmonia i Opera Bałtycka, a także liczne muzea i galerie artystyczne. Co roku odbywają się tutaj targi bursztynu – Amberif, uważane za największe na świecie. Miłośnicy atrakcji sportowych również znajdą coś dla siebie, bowiem Gdańsk jest gospodarzem wielu imprez sportowych na szczeblu Europejskim, a także światowym. Poza tym aktywny wypoczynek zapewnia możliwość korzystania z jednego z sześciu nadmorskich kąpielisk.

Wille – Gdańsk

Planując wczasy nad polskim morzem, warto zapoznać się z ofertami noclegowymi w Gdańsku. Wśród wielu propozycji znajdziemy noclegi w willach, pokojach gościnnych, a także możliwość wynajęcia domku letniskowego. Wybierając wille turyści mogą liczyć na przestronne pokoje z łazienkami, a także dostępem do kuchni. Do dyspozycji gości są także strzeżone parkingi i bezprzewodowa sieć internetowa. Wille w Gdańsku przyciągają również ze względu na dogodne lokalizacje, zwykle blisko plaży lub centrum miasta.

Jeżeli szukasz komfortowego noclegu w jednej z gdańskich willi, przejrzyj naszą ofertę i wybierz propozycję idealną dla siebie.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Gdańsk, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach: