Gospodarstwa agroturystyczne Gdańsk

znaleziono 23 oferty noclegoweoferty (6 w Gdańsku oraz 17 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Gospodarstwa agroturystyczne w Gdańsku, województwo pomorskie, powiat Gdańsk

Agroturystyka Gdańsk - Przespaceruj się malowniczym Długim Targiem albo zrób zdjęcie pod Fontanną Neptuna. Te, i wiele innych atrakcji możesz poznawać w Gdańsku. Miasto zachwyci Cię licznymi wydarzeniami kulturalnymi, pięknymi zabytkami, a jednocześnie – pięknem natury. Wynajmij nocleg w Gdańsku i ciesz się aktywnym wypoczynkiem nad morzem.

Agroturystyka Gdańsk


Gdańsk to miasto o ponad tysiącletniej historii, ośrodek kultury i przemysłu stoczniowego. Jest położone na Żuławach Wiślanych, gdzie Motława uchodzi do Wisły. Gdańsk to stolica województwa pomorskiego, z Gdynią i Sopotem tworzy Trójmiasto. Znajdują się tu liczne instytut naukowe, uczelnie wyższe, centra gospodarcze oraz ośrodki kulturalne. Gdańsk oferuje także sporo zabytków i dobrze rozwiniętą bazę turystyczną. Lata świetności Gdańska przypadają na okres 1454-1772, kiedy miasto miało monopol na handel zamorski. Wtedy też powstawały najwspanialsze budowle i dzieła sztuki w Gdańsku. Ważnym wydarzeniem w dziejach miasta był Gdański sierpień 1980 roku, który historycy uznają dziś za początek procesu rozpadu komunizmu na Starym Kontynencie.

Agroturystyka w Gdańsku - atrakcje


Gdańsk kusi turystów mnogością zabytków i atrakcji. Jednym z ważniejszych zabytków miasta jest Złota Kamienica z 1609 r. Warty zobaczenia jest także Dom Uphagena przy ul. Długiej 12, czyli odtworzona wraz ze swym wystrojem kamienica mieszczańska. Turyści szczególnie upodobali sobie Długi Targ, czyli trasa pełna zabytkowych kamienic, sklepików, pubów i restauracji. To właśnie tu można nabyć słynne pamiątki robione z bursztynu. Będąc w Gdańsku, warto zobaczyć też Ulicę Bohaterów Monte Cassino , czyli główny deptak nadmorskiego uzdrowiska, zamknięty dla ruchu samochodowego. Gdańsk to także największy ogród zoologiczny w Polsce oraz zaciszny Park Oliwski. Pamiątkowe zdjęcie w Gdańsku można zrobić sobie przy Żurawiu, Fontannie Neptuna lub Stoczni Gdańskiej.

Gdańsk – agroturystyka


Gdańsk zaprasza turystów do rezerwacji miejsc noclegowych. Jeśli szukasz spokojnej, miłej atmosfery, znajdziesz ją w jednym z wielu gospodarstw i kwater agroturystycznych. Gdańscy gospodarze słynną z gościnności, co będziesz mógł to odczuć na własnej skórze. To w Gdańsku możesz wypoczywać na zadbanych, piaszczystych plażach i zwiedzać prawdziwe perełki polskiej architektury. Zapoznaj się z ofertą agroturystyczną w Gdańsku.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Gdańsk, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach:
FAQ atrakcje turystyczne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej w Gdańsku

Jak dodać obiekt noclegowy w Gdańsku do serwisu e-turysta?
Dodanie prezentacji obiektu noclegowego do serwisu e-turysta.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść do strony dodawania obiektu. Cała operacja zajmuje kilka minut, a w dodatku nasi redaktorzy służą wszelką pomocą.
Ceny noclegów w gospodarstwach agroturystycznych w Gdańsku zależne są m.in. od standardu obiektu, jego położenia i bliskości atrakcji turystycznych. Średnie ceny za osobę w Gdańsku kształtują się na poziomie 60-65 zł za osobę.
W Gdańsku można znaleźć wiele ofert gospodarstw agroturystycznych, które nie są szczególnie drogie. Tanie noclegi można wyszukać używając opcji sortowania (cena od najniższej) lub filtrując obiekty i ustalając maksymalną cenę na przykład na poziomie 50 zł za osobę.
W Gdańsku 2 gospodarstwa agroturystyczne znaleźć można w ścisłym centrum, co przekłada się między innymi na bliskość atrakcji turystycznych oraz lepszą dostępność komunikacji zbiorczej i gastronomii.