Agroturystyka Cisna

znaleziono 18 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Agroturystyka w Cisnej, województwo podkarpackie, powiat leski

Agroturystyka w miejscowości Cisna. Porównaj możliwość zakwaterowania w Cisnej w zależności od standardu oraz ceny. Cisna, szeroki zakres noclegów od hoteli po pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe i hostele. Od pokoi gościnnych i kwater prywatnych po gospodarstwa agroturystyczne. Sprawdź również ofertę rozrywkową i turystyczną w Cisnej:
Bieszczadzka wieś Cisna administracyjnie przynależy do powiatu leskiego znajdującego się w województwie podkarpackim; jest siedzibą władz gminy. Do Cisny można prowadzi dogodny dojazd praktycznie z każdej strony : od Komańczy przez Osławicę, Wolę Michową i Żubracze, od Ustrzyk Górnych, przez Brzegi Górne i Wetlinę oraz z Leska, przez Hoczew, Baligród i Jabłonki. Na kartach historii Cisna po praz pierwszy zapisała się w okolicy 1522 r. jako własność szlacheckiej rodziny Balów. W XIX wieku Cisna przeszła do rodziny Fredrów (tych Fredrów), którzy wybudowali hutę żelaza. Dzisiaj z przemysłu z tamtych lat w Cisnej nie zostało praktycznie nic a wieś widocznie przekształciła się w wioskę turystyczną. W wyniku faktu, że znaczna ilość miłośników wędrówek po Bieszczadach wybiera właśnie tą miejscowość powstała tutaj dość znaczna (jak na te rejony) infrastruktura turystyczna. Jeszcze nie tak dawno w Cisnej była jedynie jedna restauracja o zacnej nazwie Matragona – dzisiaj nazywa się Harnaś jednak dla nieszczęście dla niej nie jest już monopolistą. Przykładem zacnej konkurencji jest Siekieryzada (nazwa nawiązująca do twórczości E. Stachury) w której znajdziemy naprawdę szeroki wachlarz różnego rodzaju trunków. Tak samo jak z głodem w Cisnej bez problemu poradzimy sobie ze znalezieniem noclegu (nie tylko w sezonie ale o każdej porze roku). W Cisnej w zależności od wymagań oraz od środków przeznaczonych na ten cel możemy zatrzymać się w schronisku, hoteliku, ośrodku wypoczynkowym lub w jednej z licznych kwater prywatnych. Warto wspomnieć ,że od blisko 5 lat w Cisnej odbywa się słynny festiwal Bieszczadzkie Anioły.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Cisna, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach: