Campingi, pola namiotowe Gdańsk

znaleziono 3 oferty noclegoweoferty
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Campingi, pola namiotowe w Gdańsku, województwo pomorskie, powiat Gdańsk

Campingi Gdańsk - Gdańsk to jedno z najstarszych miast Polski, o ponad tysiącletniej historii. Zabytkowe kamieniczki, sklepiki bursztynników, festiwale, parki – to tylko niektóre punkty na mapie wycieczek do Gdańska. Różnorodny zestaw miejsc noclegowych pomoże Ci wybrać najlepsze i najbardziej komfortowe zakwaterowanie. Odwiedź to miasto i przekonaj się, jak wiele atrakcji czeka tu na Ciebie.

Campingi Gdańsk


Gdańsk to miasto portowe o ponad tysiącletniej historii. Pierwsza wzmianka o Gdańsku pochodzi z 997 roku, choć już wcześniej istniała tu wioska rybacka. Miasto leży nad Morzem Bałtyckim, położone u ujścia Motławy do Wisły nad Zatoką Gdańską, na Pobrzeżu Gdańskim. Gdańsk zajmuje szóste miejsce w Polsce pod względem liczby ludności, a także szóste miejsce pod względem powierzchni . Wraz z Sopotem i Gdynią tworzy Trójmiasto. To częsty cel wizyt wycieczek, ale także ważny ośrodek gospodarczy. Jest znany z przemysłu stoczniowego i historii związanych z „Solidarnością”. To tu nastąpił początek upadku komunizmu w Europie.

Campingi w Gdańsku - atrakcje


Wizytę w Gdańsku można rozpocząć od spaceru brzegiem rzeki Motławy. To okazja do podziwiania starego gdańskiego portu i najstarszego średniowiecznego dźwigu portowego Europy – Żurawia. Następnym punktem wycieczki może być jedna z ważniejszych ulic Gdańska -Długi Targ –na której znajduje się wiele sklepów i restauracji. Ważnym zabytkiem tego miasta jest m.in. Bazylika Mariacka, która jest największą, ceglaną, gotycką świątynią w Europie. Złota Kamienica to z kolei jedna z najpiękniejszych gdańskich kamienic sprzed 1609 r. równie piękną mieszczańską kamienicą jest Dom Uphagena przy ul. Długiej 12. Rodziny z dziećmi mogą wybrać się tu do największego ZOO w Polsce, a starsi turyści mają okazję do zobaczenia Stoczni Gdańskiej – miejsca narodzin „Solidarności”. Nie można zapomnieć też o Parku Oliwskim – pięknym zielonym terenie, których w Gdańsku nie brakuje.

Gdańsk – campingi


Wykorzystaj letni czas i wynajmij miejsce na jednym z gdańskich campingów. To tu, zaledwie parę metrów od plaży, możesz rozłożyć swój namiot i cieszyć się morskim klimatem. Ten sposób spędzania wolnego czasu nie jest drogi, a może być ciekawym przeżyciem na długie lata. Pola campingowe w Gdańsku są wyposażone we wszelkie udogodnienia – prysznice, łazienki, miejsca do rekreacji i zabawy dla dzieci. Przyjeżdżając do Gdańska, warto wybrać się na camping i zasmakować prawdziwie biwakowych warunków.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Gdańsk, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach:
Powiązane: Gdańsk - noclegi blisko morza, Dworzec Główny PKP Gdańsk - noclegi w okolicy, noclegi w centrum Gdańska, Noclegi Ogród Zoologiczny Gdańsk, Noclegi Ergo Arena Gdańsk, Lotnisko Gdańsk Rębiechowo, im. Lecha Wałęsy - noclegi i hotele, Lotnisko Gdańsk Rębiechowo, im. Lecha Wałęsy - mieszkania do wynajęcia, mieszkania do wynajęcia w centrum Gdańska, Dworzec Główny PKP Gdańsk - mieszkania do wynajęcia w okolicy, Gdańsk - mieszkania do wynajęcia blisko morza, Mieszkania do wynajęcia Ogród Zoologiczny Gdańsk, Mieszkania do wynajęcia Ergo Arena Gdańsk, kwatery prywatne w centrum Gdańska, Dworzec Główny PKP Gdańsk - kwatery prywatne w okolicy, Lotnisko Gdańsk Rębiechowo, im. Lecha Wałęsy - kwatery prywatne, Gdańsk - kwatery prywatne blisko morza, Kwatery prywatne Ogród Zoologiczny Gdańsk, Kwatery prywatne Ergo Arena Gdańsk, Lotnisko Gdańsk Rębiechowo, im. Lecha Wałęsy - apartamenty, apartamenty w centrum Gdańska, Dworzec Główny PKP Gdańsk - apartamenty w okolicy, Gdańsk - apartamenty blisko morza, Apartamenty Ogród Zoologiczny Gdańsk, Apartamenty Ergo Arena Gdańsk, pokoje gościnne w centrum Gdańska, Dworzec Główny PKP Gdańsk - pokoje gościnne w okolicy, Gdańsk - pokoje gościnne blisko morza, Pokoje gościnne Ogród Zoologiczny Gdańsk, Pokoje gościnne Ergo Arena Gdańsk, Lotnisko Gdańsk Rębiechowo, im. Lecha Wałęsy - pokoje gościnne, Dworzec Główny PKP Gdańsk - domki letniskowe w okolicy, Gdańsk - domki letniskowe blisko morza, domki letniskowe w centrum Gdańska, Domki letniskowe Ogród Zoologiczny Gdańsk, Domki letniskowe Ergo Arena Gdańsk
FAQ atrakcje turystyczne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej w Gdańsku

Jak dodać obiekt noclegowy w Gdańsku do serwisu e-turysta?
Dodanie prezentacji obiektu noclegowego do serwisu e-turysta.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść do strony dodawania obiektu. Cała operacja zajmuje kilka minut, a w dodatku nasi redaktorzy służą wszelką pomocą.
Ceny noclegów w campingach, polach namiotowych w Gdańsku zależne są m.in. od standardu obiektu, jego położenia i bliskości atrakcji turystycznych. Średnie ceny za osobę w Gdańsku kształtują się na poziomie 55-60 zł za osobę.
W Gdańsku można znaleźć wiele ofert campingów, pól namiotowych, które nie są szczególnie drogie. Tanie noclegi można wyszukać używając opcji sortowania (cena od najniższej) lub filtrując obiekty i ustalając maksymalną cenę na przykład na poziomie 50 zł za osobę.