Motele Bielsko-Biała

znaleziono 7 ofert noclegowychofert (4 w Bielsku-Białej oraz 3 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Motele w Bielsku-Białej, województwo śląskie, powiat Bielsko-Biała

Noclegi w Bielsku-Białej - Wasz sposób na udany weekend! Bogaty zakres ofert noclegowych w Bielsku-Białej w województwie śląskim tylko w portalu turystycznym e-turysta.pl. Porównaj opcje zakwaterowania zależnie od standardu budynku i proponowanej ceny. Znajdź dla siebie najlepsze miejsce w Bielsku-Białej wśród oferowanych przez nasz portal kwater prywatnych oraz gospodarstw agroturystycznych. Zobacz też ofertę rozrywkową i rekreacyjną w Bielsku-Białej.
Skąd pochodzą i gdzie mają swoje pomniki Reksio oraz Bolek i Lolek? Oczywiście z Bielska-Białej, czyli ze stolicy Podbeskidzia. Bielsko Biała administracyjnie przynależy do województwa śląskiego; jest siedzibą władz powiatu, Euroregiony Beskidy, diecezji bielsko-żywieckiej Kościoła rzymskokatolickiego oraz diecezji cieszyńskiej Kościoła ewangelicko-augsburskiego. Jeśli chodzi o położenie geograficzne Bielsko Biała leży na Pogórzu Śląskim u podnóży malowniczych Beskidów, które to są częścią składową Karpat. Powierzchnia Bielska Białej to 125 km2 usytuowanej na bardzo urozmaiconej pod względem topograficznym ziemi. Spotkamy tu rozłożyste wzgórza, głębokie doliny potoków oraz koryto rzeki Białej. Do połowy lat osiemdziesiątych w skali krajowej Bielsko Biała słynna była przede wszystkim ze Studia Filmów Rysunkowych, przemysłu włókienniczego oraz zakładu produkcji legendarnego Małego Fiata. W czasach współczesnych zaś Bielsko Biała stała się flagowa miejscowością regionu pod względem atrakcyjności dla turystów oraz bogactwa oświatowo – kulturalnego. Choć historia tej stolicy Podbeskidzia sięga jedynie XIII wieku to możemy tutaj na własne oczy zobaczyć gro unikalnych zabytków, których nie zaznamy w innej części naszego kraju. Przykładem może być choćby Bielski Syjon – klasycystyczne założenie urbanistyczne, powstałe po 1781 r. jako dzielnica ewangelicka, czy Zamek książąt Sułkowskich, który powstał w XIII w. i pełnił funkcję rezydencji Piastów cieszyńskich, a później właścicieli państwa bielskiego. Turyści którzy już nasyca się historyczną atmosferą miasta mogą skorzystać z bardzo gęstej pajęczyny górskich szlaków (łączna długość to 81km) przeznaczonych dla aktywistów o różnym poziomie zaawansowania. Warto nadmienić także, że Bielsko Biała słynie z bardzo dobrze wyposażonej bazy przeznaczonej dla amatorów białego szaleństwa. W rejonie spotkamy aż 9 szlaków narciarskich o łącznej długości blisko 60km. Bielsko Biała słynie także z cyklicznie organizowanych imprez wśród których jedna z najbardziej docenianych jest Bielska Zadymka Jazzowa (organizowany na przełomie stycznia i lutego festiwal jazzowy) lub Jarmark Świętojański (festyn nawiązujący do tradycji średniowiecznego jarmarku świętojańskiego).

Zrób coś dla siebie i swojej rodziny - zarezerwuj tani nocleg w Bielsku-Białej


Każdy z nas marzy czasem o chwili wytchnienia. Bielsko-Biała proponuje różnego typu noclegi, z roku na rok to miejsce odwiedza jeszcze więcej turystów.
Jeśli poszukujesz noclegów w Bielsku-Białej w rewelacyjnych cenach, sprawdź propozycje w portalu turystycznym www.eturysta.pl. Dostępne tanie pokoje w Bielsku-Białej pozwolą na ekonomiczne spędzenie urlopu.
Dla podróżnych pragnących bardziej ekskluzywnych warunków oferujemy wspaniałe apartamenty oraz najlepsze hotele, gwarantujące dużą wygodę. Na pewno odkryjesz coś dla siebie!

Nocleg w Bielsku-Białej - pełny relaks w pięknych okolicach
Już teraz zaplanuj urlop w Bielsku-Białej w województwie śląskim i w zależności od pomysłu spędź oryginalnie czas. Serwis e-turysta.pl dostarcza Ci najnowszych i trafnych pomysłów na nocleg w Bielsku-Białej. Nie omijaj promocyjnych ofert! Dzięki naszej rozbudowanej wyszukiwarce odnajdziesz bazę noclegową w Bielsku-Białej, która spełni wszystkie Twoje wymagania.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Bielsko-Biała, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach:
FAQ atrakcje turystyczne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej w Bielsku-Białej

Jakich cen noclegów w motelach można się spodziewać w Bielsku-Białej?
Ceny noclegów w motelach w Bielsku-Białej zależne są m.in. od standardu obiektu, jego położenia i bliskości atrakcji turystycznych. Średnie ceny za osobę w Bielsku-Białej kształtują się na poziomie 65-70 zł za osobę.
Dodanie prezentacji obiektu noclegowego do serwisu e-turysta.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść do strony dodawania obiektu. Cała operacja zajmuje kilka minut, a w dodatku nasi redaktorzy służą wszelką pomocą.
W Bielsku-Białej można znaleźć wiele ofert moteli, które nie są szczególnie drogie. Tanie noclegi można wyszukać używając opcji sortowania (cena od najniższej) lub filtrując obiekty i ustalając maksymalną cenę na przykład na poziomie 50 zł za osobę.
W Bielsku-Białej 4 motele znaleźć można w ścisłym centrum, co przekłada się między innymi na bliskość atrakcji turystycznych oraz lepszą dostępność komunikacji zbiorczej i gastronomii.