Motele Wisła

znaleziono 4 oferty noclegoweoferty (1 w Wiśle oraz 3 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Motele w Wiśle, województwo śląskie, powiat cieszyński

Noclegi w Wiśle - Wasz sposób na udany weekend! Bogaty zakres ofert noclegowych w Wiśle w województwie śląskim tylko w portalu turystycznym e-turysta.pl. Porównaj opcje zakwaterowania zależnie od standardu budynku i proponowanej ceny. Znajdź dla siebie najlepsze miejsce w Wiśle wśród oferowanych przez nasz portal kwater prywatnych oraz gospodarstw agroturystycznych. Zobacz też ofertę rozrywkową i rekreacyjną w Wiśle.
Ze źródeł na stokach Baraniej Góry wypływają potoki Czarna i Biała Wisełka, które łącząc się następnie z rzeczką Malinką tworzą największą polską rzekę, Wisłę. Tutaj też powstała osada o tej samej nazwie, którą najstarszy istniejący dokument z 1615 roku wspomina jako osadę zamieszkałą przez drwali oraz pasterzy Wołoskich. Obecnie Wisła, posiadająca około dwanaście tysięcy mieszkańców jest w dużej mierze zamieszkała przez górali śląskich. Miasto charakteryzuje duża zasiedziałość rodów góralskich, na przykład prawie co dziesiąty jej mieszkaniec nosi nazwisko Cieślar, a co piętnasty Pilch (ród, którego chyba najbardziej znanym przedstawicielem jest pisarz Jerzy Pilch). Wisła jest także miejscowością ciekawą pod względem religijnym, kiedyś zamieszkiwała ją ludność praktycznie w całości luterańska, dzisiaj działają tu wierni reprezentujący trzynaście różnych wyznań, choć nadal głównie protestanckich. Wisła jest znaną miejscowością wypoczynkową i turystyczną, a jej nową twarzą w dwudziestym pierwszym wieku stał się najlepszy polski skoczek narciarski, Adam Małysz.

Zrób coś dla siebie i swojej rodziny - zarezerwuj tani nocleg w Wiśle


Każdy z nas marzy czasem o chwili wytchnienia. Wisła proponuje różnego typu noclegi, z roku na rok to miejsce odwiedza jeszcze więcej turystów.
Jeśli poszukujesz noclegów w Wiśle w rewelacyjnych cenach, sprawdź propozycje w portalu turystycznym www.eturysta.pl. Dostępne tanie pokoje w Wiśle pozwolą na ekonomiczne spędzenie urlopu.
Dla podróżnych pragnących bardziej ekskluzywnych warunków oferujemy wspaniałe apartamenty oraz najlepsze hotele, gwarantujące dużą wygodę. Na pewno odkryjesz coś dla siebie!

Nocleg w Wiśle - pełny relaks w pięknych okolicach
Już teraz zaplanuj urlop w Wiśle w województwie śląskim i w zależności od pomysłu spędź oryginalnie czas. Serwis e-turysta.pl dostarcza Ci najnowszych i trafnych pomysłów na nocleg w Wiśle. Nie omijaj promocyjnych ofert! Dzięki naszej rozbudowanej wyszukiwarce odnajdziesz bazę noclegową w Wiśle, która spełni wszystkie Twoje wymagania.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Wisła, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach:
FAQ atrakcje turystyczne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej w Wiśle

Jak dodać obiekt noclegowy w Wiśle do serwisu e-turysta?
Dodanie prezentacji obiektu noclegowego do serwisu e-turysta.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść do strony dodawania obiektu. Cała operacja zajmuje kilka minut, a w dodatku nasi redaktorzy służą wszelką pomocą.
W Wiśle można znaleźć wiele ofert moteli, które nie są szczególnie drogie. Tanie noclegi można wyszukać używając opcji sortowania (cena od najniższej) lub filtrując obiekty i ustalając maksymalną cenę na przykład na poziomie 50 zł za osobę.