Pokoje gościnne Wisła

znaleziono 56 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Pokoje gościnne w Wiśle, województwo śląskie, powiat cieszyński

Wisła Pokoje gościnne. Podróż do źródeł, czas rozpocząć! Wisła, znane miasto w południowej Polsce, w województwie śląskim zwane jest także „Perłą Beskidów”. Wisła od lat zachwyca gości pięknymi górskimi pejzażami oraz niejednego urzekła góralską atmosferą. Urlop w Beskidzie Śląskim? Z przyjemnością. A nocleg? Nocleg tylko w tanich pokojach, w Wiśle.

Wisła Czarne zaprasza. Pokoje gościnne Wisła czekają!


Pokoje gościnne Wisła czekają na turystów! Zainteresowanych odsyłamy na strony portalu społecznościowego e-turysta. Jedną z największych atrakcji miasta jest Rezydencja Prezydenta RP „Zamek”. Historia tej budowli sięga początku dwudziestego wieku. W 1907 r. na Zadnim Groniu na polecenie arcyksięcia cieszyńskiego Fryderyka wybudowano modrzewiowy pałacyk myśliwski Habsburgów, a powyżej niego w drewniany kościółek. Dwadzieścia lat później wyremontowano budowle i miały być one przekazane w darze Prezydentowi RP Ignacemu Mościckiemu. Niestety, zanim to nastąpiło zamek doszczętnie spłonął i dopiero po gruntownym odbudowaniu Zamku Dolnego i wybudowaniu Zamku Górnego przekazano go Prezydentowi. Pomijając czas drugiej wojny światowej oraz lata osiemdziesiąte ubiegłego wieku, rzec można, że rezydencja w Wiśle służyła gościnnością najważniejszym urzędnikom państwowym. Świetność tego miejsca przywrócił prezydent Aleksander Kwaśniewski, a zamki w Wiśle należą do Narodowego Zespołu Zabytków. Budowle ulokowane są w przepięknej, leśnej scenerii, która kusi spacerowiczów urokliwymi ścieżkami i krętymi dróżkami.

Pokoje Wisła w centrum miasta, w pobliżu atrakcji


Wisła to miasto o wyraźnym charakterze turystycznym i wypoczynkowym. Osoby odwiedzające „miasto Małysza” liczyć mogą na wiele atrakcji i to niezależnie od pogody i pory roku. Na turystów czeka prawie dwieście kilometrów górskich szlaków, liczne trasy dla rowerzystów oraz ponad trzydzieści wyciągów narciarskich, a także wiele tras zjazdowych. Większość atrakcji miasteczka ulokowanych jest wzdłuż głównej drogi. Spacerując po mieście warto zatrzymać się przy Zameczku Myśliwskim Habsburgów, który został tu przeniesiony spod Baraniej Góry. Każdy z gość z pewnością trafi na deptak, przy którym znajdują się kramy z rękodziełem oraz lokalne jadłodajnie. Mniej więcej w środku tego miejsca znajduje się Plac Bogumiła Hoffa, na którym warto odnaleźć Aleję Gwiazd Sportu. Niedaleko placu siedzibę ma Muzeum Beskidzkie. Chociaż Wisła to niewielka miejscowość, to atrakcji tu nie brakuje. Oprócz spacerów, zwiedzania można także skorzystać z dobrodziejstw parku wodnego, który znajduje się na terenie Hotelu Gołębiewski. W okresie wakacyjnym Wisła tętni dźwiękami. Sporą popularnością cieszą się koncerty organizowane w ramach Tygodnia Kultury Beskidzkiej. Od 28 lipca do 5 sierpnia na arenie Amfiteatru oraz na scenie na Placu Hoffa prezentować się będą barwne, dynamiczne zespoły folklorystyczne niemal z całego świata. Meksyk, Turcja, Włochy, Hiszpania, Kazachstan, Indie, Bułgaria, Ukraina – kultura wszystkich tych państw niemal na wyciągnięcie ręki! Po intensywnym wysiłku ważny jest dobry wypoczynek. W mieście sporą popularnością cieszą się pokoje Wisła. To rozbudowana oferta, którą przygotowali dla turystów gospodarze. Miejsca cieszą się świetną lokalizacją i bardzo dobrymi warunkami. Na stronach portalu społecznościowego e-turysta odnaleźć można mnóstwo sprawdzonych propozycji. Atutem noclegów w wolnych pokojach w Wiśle są przepiękne widoki roztaczające się z okien, cisza, przychylność gospodarzy oraz bezgraniczny relaks. Czego chcieć więcej?
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Wisła, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach:
FAQ atrakcje turystyczne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej w Wiśle

Czy w Wiśle można znaleźć pokoje gościnne przyjazne zwierzętom?
Jeśli na wakacyjny wyjazd zamierzamy zabrać psa lub kota warto zorientować się, które pokoje gościnne pozwalają na przyjazd ze zwierzętami. W tym miejscu znajduje się lista 17 pokojów gościnnych w Wiśle, które akceptują zwierzęta.
Ceny noclegów w pokojach gościnnych w Wiśle zależne są m.in. od standardu obiektu, jego położenia i bliskości atrakcji turystycznych. Średnie ceny za osobę w Wiśle kształtują się na poziomie 50-55 zł za osobę.
Dodanie prezentacji obiektu noclegowego do serwisu e-turysta.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść do strony dodawania obiektu. Cała operacja zajmuje kilka minut, a w dodatku nasi redaktorzy służą wszelką pomocą.
W Wiśle można znaleźć wiele ofert pokojów gościnnych, które nie są szczególnie drogie. Tanie noclegi można wyszukać używając opcji sortowania (cena od najniższej) lub filtrując obiekty i ustalając maksymalną cenę na przykład na poziomie 50 zł za osobę.
W Wiśle znajdują się pokoje gościnne oferujące wyżywienie na miejscu i/lub dostęp do kuchni. Jeśli nie chcesz gotować na wakacjach, w naszym serwisie znajdziesz pełną ofertę pokojów gościnnych w Wiśle, zapewniających wyżywienie na miejscu.
W naszym serwisie wyszukanie pokojów gościnnych w Wiśle spełniających kryteria zorganizowanych grup lub większej liczby osób jest bardzo łatwe. Wystarczy na przykład przejść do sekcji obiektów posiadających pokoje dla przynajmniej 15 osób lub do sekcji obiektów oferujących noclegi dla grup 30-osobowych. Liczbę osób możesz też określić samodzielnie.
W Wiśle 28 pokojów gościnnych znaleźć można w ścisłym centrum, co przekłada się między innymi na bliskość atrakcji turystycznych oraz lepszą dostępność komunikacji zbiorczej i gastronomii.