Pokoje gościnne Ustroń

znaleziono 33 oferty noclegoweoferty
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Pokoje gościnne w Ustroniu, województwo śląskie, powiat cieszyński

Pokoje gościnne w miejscowości Ustroń. Ustroń – góry radości! Tym hasłem miasto wita turystów i zaprasza w gościnne progi. To popularna miejscowość w województwie śląskim, w pobliżu Szczyrku i Wisły, malowniczo położona na zboczach Beskidu Śląskiego. Miasto cieszy się zaszczytnym mianem uzdrowiska.


Pokoje gościnne Ustroń – w centrum leśnych niespodzianek


Wolnych pokoi w Ustroniu nie brakuje. Na stronach portalu e-turysta, w zakładce „Pokoje gościnne Ustroń” odnaleźć można mnóstwo propozycji. Miejsca noclegowe są szczegółowo opisane i opatrzone zdjęciami. Wybór w odpowiedniej lokalizacji jest bardzo duży, ponieważ pokoje gościnne rozsiane są po całym uzdrowisku. Najistotniejszą zaletą noclegów „u gospodarzy” są kameralne warunki oraz dogodne ceny, dopasowane do portfela każdej rodziny. Miasto charakteryzują wyjątkowe walory krajobrazowe, a także świetnie zorganizowana infrastruktura rekreacyjna i turystyczna. Ustroń cieszy się popularnością o każdej porze roku. Można tu uprawiać aktywną turystykę. To raj dla miłośników pieszych wędrówek, zdobywców górskich szczytów oraz zwolenników spacerowych eskapad. Na rowerzystów czeka główna trasa czerwona, która prowadzi z Jasnowic do Chałupek, przez Ustroń biegnie wałem wzdłuż rzeki Wisły i tu dołączają do niej dwie subtrasy (Ustroń – Jaworze oraz Świerklany Górne – Ustroń). Niezwykle interesująco prezentują się trasy spacerowe Ustronia. Rzec można, że niemal całe uzdrowisko poprzecinane jest szlakami. Podczas pobytu, warto wyruszyć na spacer jedną z tras. A jest w czym wybierać… Szlaki: Źródlany, Sanatoryjny, Nadwiślany, Jeleniczka, Leśny, Miejski, Zabytkowy, Widokowy, Droga do Jaszowca, Ścieżka Skalica. Turyści, którzy uwielbiają górskie wyprawy, a dla pięknych pejzaży gotowi są w skwarze lub deszczu wspinać się na szczyty znają dobrze górskie szlaki Ustronia. Prowadzą one na Równicę, Czantorię Wielką i Małą, Beskidek, Wielki Stożek, Trzy Kopce Wiślańskie, Lipowski Groń. Miasto stale zwiększa ofertę noclegową. Na turystów czekają sanatoria, hotele i pensjonaty oraz niezwykle popularne w tym regionie pokoje gościnne.

Tanie pokoje Ustroń – dla wszystkich


W Ustroniu nawet kajakarze i lotniarze znajdą coś dla siebie. Tu dobrze poczują się również miłośnicy białego szaleństwa. Czekają na nich świetnie utrzymane trasy zjazdowe z Czantorii, stacja narciarska „Poniwiec Mała Czantoria” oraz stacja narciarska Ustroń – Palenica. W zimie Ustroń odwiedzają, oprócz narciarzy, snowboardziści, narciarze biegowi oraz miłośnicy łyżwiarstwa i urokliwych kuligów. Ustroń to dobre miejsce na wczasy z dzieckiem. Atrakcji nie brakuje. Na pewno każda rodzina odwiedzi Leśny Park Niespodzianek, gdzie aktywnie spędzić można cały dzień. Wszyscy chętnie odwiedzą Park Zdrojowy z Pijalnią Wód oraz tężnią. W razie braku pogody miasto proponuje kryte baseny, korty tenisowe, kręgielnie, siłownie, punkty odnowy biologicznej. Tanie pokoje Ustroń to możliwość noclegu w uzdrowisku, które nikomu nie pozwoli się nudzić. Zachęcamy do odwiedzenia stron portalu e-turysta. Ustroń zaprasza!
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Ustroń, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach: