Imprezowa Łeba
fot.: ConHelius / Wikimedia Commons CC BY-SA 3.0
Dzięki temu Łeba ma swój paszport, monetę oraz oczywiście księcia.

Łeba jest miastem, gdzie w sezonie letnim przewija się mnóstwo Turystów, którym jakoś trzeba zorganizować czas wolny. Władze miasta mają na ten czas wiele wspaniałych pomysłów. Każdy znajdzie coś dla siebie, czy jest nastolatkiem i szuka głównie dyskotek i wyjść nocnych, czy matką z dziećmi lub osobą starszą także nie powinien się nudzić. Byleby tylko pogoda dopisała. Mnóstwo imprez plenerowych, koncertów, spotkań ze sławami, odbędą się także Wybory Miss…będzie więc na co popatrzeć i co robić. Zapraszamy serdecznie!

Księstwo Łeby

W roku 1998 z inicjatywy biznesmenów z miasta i okolic, stało się ono miastem-państwem. Dzięki temu Łeba ma swój paszport, monetę oraz oczywiście księcia. Pomysł bardzo spodobał się lokalnym mieszkańcom dzięki czemu co roku jest obchodzone Święto Księstwa Łeby. Jego głównym i najważniejszym punktem jest parada. W owej paradzie biorą udział samorządowcy i łebianie przebrani w stroje z ówczesnej epoki a także książę ze swoją świtą. W tym roku na mieszkańców oraz na najmilszych Turystów czeka wiele atrakcji, m.in odbędą się Ogólnopolskie Wybory Miss Lata 2015. Natomiast główną gwiazdą będzie zespół Sumptuastic z takimi przebojami jak: „Kołysanka” z grudnia 2002r, jak i „Za jeden uśmiech Twój” z lipca 2006r.

Szukasz noclegów w Łebie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Łebie

Kluby nocne, dyskoteki….szał nocy letniej w Łebie

Przy ul. Morskiej 1, 84-360 , znajduje się znany Turystom (ale nie tylko) i rozsławiony klub EUPHORIA. Jest to największy lokal rozrywkowy znajdujący się w Łebie, o powierzchni ok 600m kw, na której są 2 sale, duży parkiet a także przestronny taras. EUPHORIA jest nową dyskoteką, istniejącą od roku 2009. z wręcz wyśmienitym wakacyjnym klimatem. Najlepsza muzyka w mieście, profesjonalna i przyjemna obsługa, wymyślne drinki, bardzo ciekawi Goście oraz co tydzień najbardziej znani DJ w kraju!

W klubie jest możliwość wynajmu lóż a także całych stref. Właściciele klubu deklarują się, że są otwarci na sugestie klientów co do organizacji kolejnych imprez i udziały kolejnych znanych Dj-ów. Zapraszamy więc z pomysłami, a może zdarzy się tak, że zatańczą Państwo przy muzyce „na żywo” granej przez Waszego ulubionego wykonawcę. 

W soboty obowiązuje tutaj modny strój, wyjściowy, natomiast w pozostałe dni ubierzmy się na dyskotekowo. Bikini, szpilki a także hawajskie koszule są zawsze mile widziane. Bardzo dobre jedzenie, z okien piękny widok na morze i plażę. Taki właśnie opinie zbiera co roku Klub Costa Dorada, znajdujący się w Łebie na plaży A. Polecamy w szczególności nocne imprezy, które się tutaj odbywają na plaży przy świetle gwiazd i księżyca. Romantyczna nocna sceneria sprawi, że zakochacie się Państwo w tym miejscu, ale może nie tylko w miejscu. Zapraszamy  wszystkich w sezonie letnim! Najlepsi barmani, najładniejsze kelnerki, wymyślne drinki oraz imprezy na wysokim poziomie to wszystko czeka na Was w Costa Dorada!

Nocne Połowy Rybaka Klemensa

Letnie koncerty, które będą powtarzały się cyklicznie. Zawitają na nich zespoły muzyczne początkujące oraz te bardziej znane szerszej publice. Impreza rozpoczyna się wieczorem i jest poprzedzona przedstawieniami a także zabawą dla dzieci i młodzieży w godzinach 16:00-20:00. Imprezy Nocne Połowy Rybaka Klemensa będą się odbywać w każdy piętek, sobotę i niedzielę w miesiącach letnich - lipiec sierpień. Wspaniała zabawa dla całej rodziny, miło i bezpiecznie spędzony czas.

Festiwal kulinarny – Zapomniane Smaki w Łebie

W wakacje, na urlopie można także się czegoś nauczyć. Nic na siłę – żadnej szkolnej nauki w ławkach. Pragniemy zaprosić Państwa na naukę gotowania! W czasie organizowanej imprezy nie tylko mieszkańcy Łeby, ale również Turyści dowiedzą się jak można zdrowo a także smacznie gotować posiłki dla całej swojej rodziny. Można będzie zakupić i spróbować wszelkich produktów potrzebnych do powadzenia zdrowego trybu życia. To świetna wręcz okazja do poznania oraz przekonania się co do wysokiej wartości produktów ekologicznych jak również tradycyjnych, które zwłaszcza na wakacjach poza domem są niestety zastępowane niezdrowymi fast foodami. Autorzy tworzą takie widowisko, dzięki któremu wesprą lokalną oraz regionalną przedsiębiorczość jak i inicjatywy proekologiczne. Twórcy pragną upowszechnić unikatowe produkty regionów, które są elementem ich tożsamości kulturowej.

W sobotę 4 lipca Łebę odwiedzi naprawdę zacna kobieta. Mowa o Superniani – Dorocie Zawadzkiej. Wiadomość zaciekawić może rodziców małych dzieci ale nie tylko. Mamusie i tatusiowie nastolatków też zapewne chcieliby wysłuchać kilku mądrych rad jak w dzisiejszych czasach wychowywać swoje pociechy.  Spotkanie odbędzie się w Hotelu Łeba przy ul. Nadmorskiej 9B.

Tak naprawdę latem w Łebie życie zaczyna się po zmroku. Najpierw od rana, leniwie opalamy się na plaży, wieczorem wychodzimy „w miasto”. Mnóstwo Turystów oraz rodzimym mieszkańców wychodzi potańczyć, spotkać się ze znajomymi, po prostu zabawić się. Tak powinny właśnie wyglądać wakacje. Chyba, że ktoś woli od spacerów po białym piasku „bosą stopą” piesze wędrówki w butach trekkingowych po górach…ale to już inna historia.