Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij

Hotele Gdynia

znaleziono 60 ofert noclegowychofert (12 w Gdyni oraz 48 w okolicy)
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Hotele w Gdyni, województwo pomorskie, powiat Gdynia

Hotel Gdynia – Powodów do odwiedzenia Gdyni jest … bez liku. Bliskość morza, atrakcje miasta, powiew historii, ciekawe imprezy to tylko niektóre z pretekstów. Pierwsze zapiski o Gdyni pochodzą z średniowiecznych roczników, które donoszą o wiosce rybackiej w miejscu, gdzie teraz wznoszą się wieże Sea Towers. Miasto dostało prawa miejskie w 1926 roku, a impulsem do rozwoju była decyzja o budowie portu, który miał zapewnić Polsce dostęp do morskich szlaków. Obecnie Gdynia to największe z Polskich miast, w kategorii „miasto niewojewódzkie”.

Hotele Gdynia – na koncertowym szlaku


Gdynia od wielu już lat jest organizatorem Festiwalu Filmowego, podczas którego przyznawane są „Złote Lwy”. Od trzech lat w mieście funkcjonuje Gdyńskie Centrum Filmowe. Wewnątrz kompleksu ma siedzibę szkoła filmowa oraz znajdują się tam kina studyjne. W Gdyni, rokrocznie, odbywa się słynny koncert muzyczny Open’er Festival, podczas którego miasto odwiedzają dziesiątki tysięcy fanów dobrej muzyki. To jeden z największych festiwali muzycznych Europy. Koncert organizowany jest z ogromnym rozmachem. Początkowo scena rozstawiona była na Skwerze Kościuszki, teraz potrzeba przestrzeni lotniska, by pomieścić wszystkich uczestników. Gdynia to miasto, gdzie stale coś się dzieje. Oprócz Open’era, który dedykowany jest miłośnikom muzyki rockowej i hip-hopu, w mieście odbywają się także inne festiwale muzyczne. Gdynia Classica Nova, Koncerty Muzyki Promenadowej (muzyka poważna); Anima Musica (muzyka dawna), Ogólnopolski Przegląd Młodych Zespołów Jazzowych i Bluesowych, Gdynia Blues, Ladies'Jazz Festival (blues i muzyka jazzowa); Globaltica (etniczna muzyka). Ciekawą imprezą jest także festiwal form multimedialnych Transvizualia oraz plenerowy festiwal rytmu i ognia. W Gdyni można spędzić cały urlop lub tylko kilka weekendowych dni. Niezależnie od długości pobytu warto dobrze zaplanować nocleg. Miasto pochwalić się może doskonale funkcjonującą infrastrukturą turystyczną. Turyści coraz częściej sięgają do sprawdzonych, wygodnych rozwiązań, a do takich należą „Hotele Gdynia”. Szczególnie dobry wybór ofert pojawia się na stronach portalu społecznościowego e-turysta, gdzie łatwość wyszukiwania noclegu połączony jest z przejrzystością opisów i precyzyjnymi informacjami. Serdecznie zapraszamy do Gdyni!

Gdynia hotele z basenami – na spacerowym szlaku


Gdynia to miejsce stworzone do spacerów. To jedno z najbardziej nasłonecznionych miejsc w Polsce. Szczególną strefę przyrodniczą stanowi tu Trójmiejski Park Krajobrazowy gęsto pokryty malowniczymi lasami. Podczas wędrówek warto odwiedzić gdyńskie rezerwaty przyrody: Kępę Redłowską oraz Kacze Łęgi i rezerwat przyrody Cisowa. Kępa Redłowska to jeden z najstarszych rezerwatów w Polsce, podczas spaceru obserwować można piękną panoramę miasta. Najsłynniejszym punktem rezerwatu jest stromy brzeg morski Kępy Redłowskiej. Miejsce to zwane jest także jako Orla Głowa lub Cypel Orłowski. Wzdłuż klifu wiedzie nadmorska trasa spacerowa do Sopotu. Idąc szczytem skarpy można zobaczyć panoramę Mierzei Helskiej, portu w Gdyni oraz plaży. Sporą atrakcją dla miejscowych i turystów jest drewniane molo. Wiąże się z nim ciekawa historia. Molo mierzy obecnie sto osiemdziesiąt metrów. Pierwotnie był to drewniany pomost, który powstał w czasie I wojny światowej. W latach dwudziestych XX wieku rozbudowano go do stu piętnastu metrów. Stał się wówczas elementem w rywalizacji o kuracjuszy z sąsiednim Sopotem, który znajdował się w granicach Wolnego Miasta Gdańska. W latach trzydziestych molo rozbudowano do imponującej miary ponad czterystu metrów. Niestety, sztorm zniszczył większość mola w 1949 r. Po remoncie znowu oddano je do użytku, ale już tylko w stu osiemdziesięciometrowej formie. Jedno się nie zmieniło – tu zawsze spotkać można spacerowiczów.

Tanie hotele Gdynia - w zasobach e-turysty


Osoby planujące pobyt w Gdyni zachęcamy do odwiedzenia stron portalu społecznościowego e-turysta, gdzie wśród wielu ofert noclegowych dwa typy cieszą się szczególną popularnością. Turyści najczęściej szukają noclegów zgrupowanych wokół haseł: „tanie hotele Gdynia” oraz „Gdynia hotele z basenami”. Są to oferty sprawdzone i godne polecenia. Wyróżnia je doskonała lokalizacja i świetne warunki. Z ofert najchętniej korzystają rodziny wypoczywające z dziećmi . Pamiętajmy jednak, że planując urlopowy wypoczynek w Gdyni, podczas wakacji lub ferii zimowych, rezerwacji hotelowych należy dokonać z odpowiednim wyprzedzeniem. Zachęcamy do odwiedzenia stron portalu społecznościowego e-turysta.

Gdynia hotele - e-turysta.pl


Jeśli zdecydujemy się na hotel w Gdyni możemy wybierać pomiędzy mnóstwem rozrywek jakie zapewnia miasto. Odwiedzając wspomniany skwer Kościuszki watro wstąpić również do kompleksu kinowego „Gemini”. Hotele w Gdyni to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cienią sobie dobrą zabawę co zagwarantują liczne kluby oraz muzyczne imprezy. Gdynia corocznie przyciąga dziesiątki tysięcy miłośników muzyki – nie tylko z Polski. Wszystko dzięki prezentującemu setki świetnych artystów Open'er Festival. Gdynia oferuje hotele w różnych lokalizacjach w zależności od preferencji klientów. Wybierać można między noclegami w centrum oraz na obrzeżach miasta, co ma również swoich amatorów. Będąca częścią Trójmiasta Gdynia, jest jedną z najpopularniejszych nadmorskich wczasowych miejscowości wybieranych przez turystów. To liczące ponad 250 tysięcy mieszkańców miasto jest nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się regionem. To również świetne miejsce dla spragnionych słońca turystów – oferuje wiele atrakcji zarówno dla plażowiczów – jak aktywnych turystów. Ci pierwsi powinni być zadowoleni ze sprzyjających lenistwu i odpoczynkowi pięknych widoków orłowskiej plaży. Ceniący zwiedzanie chętnie odwiedzą tereny Portu i Stoczni w Gdyni. Kolejnym miejscem przyciągającym odwiedzających jest skwer Kościuszki – wyjątkowo sprzyja spacerom nie tylko turystów, ale rodzimych mieszkańców miasta.

Gdynia tanie hotele


Komfortowy hotel w Gdyni można znaleźć już za niewielkie pieniądze, co nie wiąże się z rezygnacją z niezbędnego wyposażenia oraz atrakcyjnego otoczenia. Hotele w Gdyni są odpowiedzią na oczekiwania zarówno polskich jak i zagranicznych turystów. Gwarantują dogodny dostęp do niezliczonych rozrywek oraz turystycznych atrakcji. Wczasy w tym mieście nie musza wiązać się z dużymi kosztami. Propozycje przestawione na e-turysta.net oferują tanie hotele Gdynia, które sprostają najśmielszym oczekiwaniom wymagających turystów.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Gdynia, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach:
FAQ atrakcje turystyczne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej w Gdyni

Jakich cen noclegów w hotelach można się spodziewać w Gdyni?
Ceny noclegów w hotelach w Gdyni zależne są m.in. od standardu obiektu, jego położenia i bliskości atrakcji turystycznych. Średnie ceny za osobę w Gdyni kształtują się na poziomie 160-165 zł za osobę.
Dodanie prezentacji obiektu noclegowego do serwisu e-turysta.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść do strony dodawania obiektu. Cała operacja zajmuje kilka minut, a w dodatku nasi redaktorzy służą wszelką pomocą.
W Gdyni znajdują się hotele oferujące wyżywienie na miejscu i/lub dostęp do kuchni. Jeśli nie chcesz gotować na wakacjach, w naszym serwisie znajdziesz pełną ofertę hoteli w Gdyni, zapewniających wyżywienie na miejscu.
W Gdyni można znaleźć wiele ofert hoteli, które nie są szczególnie drogie. Tanie noclegi można wyszukać używając opcji sortowania (cena od najniższej) lub filtrując obiekty i ustalając maksymalną cenę na przykład na poziomie 50 zł za osobę.
W Gdyni 6 hoteli znaleźć można w ścisłym centrum, co przekłada się między innymi na bliskość atrakcji turystycznych oraz lepszą dostępność komunikacji zbiorczej i gastronomii.
W naszym serwisie wyszukanie hoteli w Gdyni spełniających kryteria zorganizowanych grup lub większej liczby osób jest bardzo łatwe. Wystarczy na przykład przejść do sekcji obiektów posiadających pokoje dla przynajmniej 15 osób lub do sekcji obiektów oferujących noclegi dla grup 30-osobowych. Liczbę osób możesz też określić samodzielnie.