Kwatery prywatne Karwia

znaleziono 42 oferty noclegoweoferty
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Kwatery prywatne w Karwi, województwo pomorskie, powiat pucki

Kwatery prywatne w miejscowości Karwia. Porównaj możliwość zakwaterowania w Karwi w zależności od standardu oraz ceny. Karwia, szeroki zakres noclegów od hoteli po pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe i hostele. Od pokoi gościnnych i kwater prywatnych po gospodarstwa agroturystyczne. Sprawdź również ofertę rozrywkową i turystyczną w Karwi:
Karwia, kiedyś samodzielna wieś, a obecnie sołectwo i część Władysławowa. Karwię zamieszkuje obecnie mniej niż tysiąc mieszkańców, ale jednocześnie ta niewielka miejscowość ma aż trzy kilometrowy dostęp do morza, co czyni ją turystycznym centrum Władysławowa. Pierwsze wzmianki o tej kaszubskiej osadzie rybackiej sięgają aż trzynastego wieku, kiedy to w 1274 roku wraz z Karwieńskimi Błotami została wymieniona w przekazie pisemnym. Kolejne pięć minut osada miała w 1462 roku, kiedy to jak głosi legenda jeden z oddziałów polskich, dowodzony przez późniejszego hetmana Piotra Dunina, starł się i rozbił w tej okolicy podjazd krzyżacki. Co ciekawe w połowie dziewiętnastego wieku wieś zamieszkiwana była głównie przez osadników holenderskich, którzy pozostawili po sobie choćby wał przeciwpowodziowy. Również wybudowana w latach trzydziestych ubiegłego wieku tama przeciwpowodziowa jest typu holenderskiego. Obecnie Karwia jest przede wszystkim miejscowością letniskową i wypoczynkową posiadająca dwa kąpieliska nadmorskie. Dogodne warunki naturalne, specyficzny mikroklimat oraz zawarty w powietrzu jod sprzyjają również uzdrowiskowemu leczeniu niektórych schorzeń układu oddechowego i układu krążenia.
Kwatery prywatne Karwia, szukasz noclegów w kwaterach prywatnych w Karwi w turystycznym serwisie noclegowym e-turysta.pl. Posiadamy bazę kwater prywatnych w Karwi obejmującą oferty ze wszystkich dzielnic miasta. Tanie noclegi w kwaterze prywatnej w Karwi kwatera prywatna noclegi Karwia i inne propozycje na spędzenie weekendu w przystępnej cenie. Domowa atmosfera i luźna atmosfera, kwatera prywatna Karwia tani nocleg. Pokoje i kwatery w Karwi. Nasz portal dostarcza Ci precyzyjne informacje i atrakcyjne pomysły na nocleg w kwaterze prywatnej w Karwi. Nie możesz przegapić sezonowych obniżek i promocji w kwaterach prywatnych zamieszczonych w serwisie e-turysta.pl. Szukasz noclegu w Karwi? Nie szukaj dalej, sprawdź noclegi w kwaterach w Karwi u nas.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Karwia, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach: