Noclegi Sromowce Niżne

znaleziono 25 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Noclegi w Sromowcach Niżnych, województwo małopolskie, powiat nowotarski

Tanie noclegi w Sromowcach Niżnych. Szeroka oferta miejsc noclegowych w Pieninach. Zróżnicowana pod względem lokalizacji, standardu i ceny baza noclegowa jest dużym atutem miejscowości. Bez względu na indywidualne preferencje, każdy turysta znajdzie tu miejsce dla siebie.


Sromowce Niżne

Sromowce Niżne to mała miejscowość położona w województwie małopolskim, w powiecie nowatorskim. Znajdujące się w dolinie Dunajca, otoczone Pieninami Sromowce rokrocznie przyciągają w swoje rejony licznych turystów. Miejscowość jest jedną z najstarszych na całym Podhalu. Świadczą o tym liczne przykłady zabytkowego budownictwa, jak choćby istniejący do dziś drewniany kościół, który wybudowany został na początku XVI wieku. Walory krajobrazowe i turystyczne Sromowiec zostały zauważone już w pierwszej połowie XIX wieku. Na lata 30-ste datuje się bowiem pierwsze spływy Dunajcem do Szczawnicy.

Atrakcje turystyczne Sromowiec Niżnych

Miejscowość przyciąga turystów przede wszystkim z powodu swoich niewątpliwych walorów krajobrazowych. Położona w Pieninach wieś gwarantuje niezapomniane doznania estetyczne. Sromowce to także doskonałe miejsce dla wszystkich amatorów pieszych wycieczek i wspinaczek górskich. To właśnie w Sromowcach rozpoczynają się jedne z najciekawszych szlaków górskich prowadzących w Pieniny. Niewątpliwie największą atrakcją są wspomniane wcześniej spływy łodziami flisackimi, a także – dla żądnych bardziej intensywnych wrażeń turystów – rafting, czyli spływy pontonowe po Dunajcu. Od 2006 roku Sromowce Niżne połączone są ze słowackim brzegiem pieszo-rowerową kładką. Dzięki niej możliwe jest zwiedzanie znajdującego się po drugiej stronie Dunajca Czerwonego Klasztoru.

Noclegi w Sromowcach Niżnych

Bogata oferta noclegów w podhalańskich Sromowcach Niżnych. Baza noclegowa jest niezwykle zróżnicowana. Zarówno amatorzy hoteli, jak i bliskiego kontaktu z naturą znajdą idealny dla siebie nocleg. Hotele, pensjonaty, a także ośrodki agroturystyczne i miejsca gościnne w kwaterach prywatnych. Każda z opcji charakteryzuje się odmiennym klimatem. Możliwość porównania noclegów w Sromowcach Niżnych z pewnością ułatwi podjęcie decyzji i zaplanowanie wymarzonego urlopu.

Szukasz noclegu w okolicy Sromowiec Niżnych? Zapoznaj się z naszą ofertą bazy noclegowej i wybierz najlepsze miejsce noclegowe.
Noclegi Sromowce Niżne, szukasz noclegów w Sromowcach Niżnych w społecznościowym serwisie turystycznym e-turysta.pl.
Nasza baza noclegowa w Sromowcach Niżnych obejmuje oferty ze wszystkich dzielnic miasta. Pokoje w Sromowcach Niżnych, kwatery prywatne, tanie noclegi Sromowce Niżne i inne ekonomiczne propozycje na spędzenie weekendu. Dla osób pragnących zwiedzić Sromowce Niżne w bardziej luksusowych warunkach proponujemy noclegi w Sromowcach Niżnych w luksusowych apartamentach i najlepszych hotelach. Sromowce Niżne noclegi i tanie pokoje w Sromowcach Niżnych. Pokoje w Sromowcach Niżnych, kwatery prywatne, Serwis e-turysta.pl dostarcza Ci aktualne i atrakcyjne pomysły na nocleg w Sromowcach Niżnych. Nie przegap promocyjnych ofert, pamiętaj, jeżeli noclegi w Sromowcach Niżnych, to tylko z nami! Sromowce Niżne pokoje, nocleg Sromowce Niżne na każdą kieszeń. Dzięki naszej wyszukiwarce zaawansowanej znajdziesz nocleg w Sromowcach Niżnych, które spełnią wszystkie Twoje wymagania.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Sromowce Niżne, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach: