Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij

Noclegi Sromowce Niżne

znaleziono 28 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Noclegi w Sromowcach Niżnych, województwo małopolskie, powiat nowotarski

Tanie noclegi w Sromowcach Niżnych - Szeroka oferta miejsc noclegowych w Pieninach. Zróżnicowana pod względem lokalizacji, standardu i ceny baza noclegowa jest dużym atutem miejscowości. Bez względu na indywidualne preferencje, każdy turysta znajdzie tu miejsce dla siebie.

Sromowce Niżne - tanie noclegi


Sromowce Niżne to mała miejscowość położona w województwie małopolskim, w powiecie nowatorskim. Znajdujące się w dolinie Dunajca, otoczone Pieninami Sromowce rokrocznie przyciągają w swoje rejony licznych turystów. Miejscowość jest jedną z najstarszych na całym Podhalu. Świadczą o tym liczne przykłady zabytkowego budownictwa, jak choćby istniejący do dziś drewniany kościół, który wybudowany został na początku XVI wieku. Walory krajobrazowe i turystyczne Sromowiec zostały zauważone już w pierwszej połowie XIX wieku. Na lata 30-ste datuje się bowiem pierwsze spływy Dunajcem do Szczawnicy.

Atrakcje turystyczne Sromowiec Niżnych


Miejscowość przyciąga turystów przede wszystkim z powodu swoich niewątpliwych walorów krajobrazowych. Położona w Pieninach wieś gwarantuje niezapomniane doznania estetyczne. Sromowce to także doskonałe miejsce dla wszystkich amatorów pieszych wycieczek i wspinaczek górskich. To właśnie w Sromowcach rozpoczynają się jedne z najciekawszych szlaków górskich prowadzących w Pieniny. Niewątpliwie największą atrakcją są wspomniane wcześniej spływy łodziami flisackimi, a także – dla żądnych bardziej intensywnych wrażeń turystów – rafting, czyli spływy pontonowe po Dunajcu. Od 2006 roku Sromowce Niżne połączone są ze słowackim brzegiem pieszo-rowerową kładką. Dzięki niej możliwe jest zwiedzanie znajdującego się po drugiej stronie Dunajca Czerwonego Klasztoru.

Noclegi w Sromowcach Niżnych


Bogata oferta noclegów w podhalańskich Sromowcach Niżnych. Baza noclegowa jest niezwykle zróżnicowana. Zarówno amatorzy hoteli, jak i bliskiego kontaktu z naturą znajdą idealny dla siebie nocleg. Hotele, pensjonaty, a także ośrodki agroturystyczne i miejsca gościnne w kwaterach prywatnych. Każda z opcji charakteryzuje się odmiennym klimatem. Możliwość porównania noclegów w Sromowcach Niżnych z pewnością ułatwi podjęcie decyzji i zaplanowanie wymarzonego urlopu.

Szukasz noclegu w okolicy Sromowiec Niżnych? Zapoznaj się z naszą ofertą bazy noclegowej i wybierz najlepsze miejsce noclegowe.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Sromowce Niżne, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach:
FAQ atrakcje turystyczne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej w Sromowcach Niżnych

Jakich cen noclegów można się spodziewać w Sromowcach Niżnych?
Ceny noclegów w Sromowcach Niżnych zależne są m.in. od standardu obiektu, jego położenia i bliskości atrakcji turystycznych. Średnie ceny za osobę w Sromowcach Niżnych kształtują się na poziomie 50-55 zł za osobę. Bardziej przystępne cenowo oferty można znaleźć w pokojach gościnnych, gospodarstwach agroturystycznych czy kwaterach prywatnych.
Dodanie prezentacji obiektu noclegowego do serwisu e-turysta.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść do strony dodawania obiektu. Cała operacja zajmuje kilka minut, a w dodatku nasi redaktorzy służą wszelką pomocą.
Jeśli na wakacyjny wyjazd zamierzamy zabrać psa lub kota warto zorientować się, które obiekty noclegowe pozwalają na przyjazd ze zwierzętami. W tym miejscu znajduje się lista 10 obiektów w Sromowcach Niżnych, które akceptują zwierzęta.
W Sromowcach Niżnych znaleźć można wiele budżetowych obiektów noclegowych w różnych kategoriach. Mogą to być pokoje gościnne, gospodarstwa agroturystyczne czy też kwatery prywatne. Tanie noclegi znaleźć można używając opcji sortowania (cena od najniższej) lub filtrując obiekty i ustalając maksymalną cenę na przykład na poziomie 50 zł za osobę.
W naszym serwisie wyszukanie ofert w Sromowcach Niżnych spełniających kryteria zorganizowanych grup lub większej liczby osób jest bardzo łatwe. Wystarczy na przykład przejść do sekcji obiektów posiadających pokoje dla przynajmniej 15 osób. Liczbę osób możesz też określić samodzielnie.
W Sromowcach Niżnych 27 noclegów znaleźć można w ścisłym centrum, co przekłada się między innymi na bliskość atrakcji turystycznych oraz lepszą dostępność komunikacji zbiorczej i gastronomii.