Noclegi Sromowce Niżne

znaleziono 25 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Noclegi w Sromowcach Niżnych, województwo małopolskie, powiat nowotarski

Tanie noclegi w Sromowcach Niżnych - Szeroka oferta miejsc noclegowych w Pieninach. Zróżnicowana pod względem lokalizacji, standardu i ceny baza noclegowa jest dużym atutem miejscowości. Bez względu na indywidualne preferencje, każdy turysta znajdzie tu miejsce dla siebie.


Sromowce Niżne - tanie noclegi


Sromowce Niżne to mała miejscowość położona w województwie małopolskim, w powiecie nowatorskim. Znajdujące się w dolinie Dunajca, otoczone Pieninami Sromowce rokrocznie przyciągają w swoje rejony licznych turystów. Miejscowość jest jedną z najstarszych na całym Podhalu. Świadczą o tym liczne przykłady zabytkowego budownictwa, jak choćby istniejący do dziś drewniany kościół, który wybudowany został na początku XVI wieku. Walory krajobrazowe i turystyczne Sromowiec zostały zauważone już w pierwszej połowie XIX wieku. Na lata 30-ste datuje się bowiem pierwsze spływy Dunajcem do Szczawnicy.

Atrakcje turystyczne Sromowiec Niżnych


Miejscowość przyciąga turystów przede wszystkim z powodu swoich niewątpliwych walorów krajobrazowych. Położona w Pieninach wieś gwarantuje niezapomniane doznania estetyczne. Sromowce to także doskonałe miejsce dla wszystkich amatorów pieszych wycieczek i wspinaczek górskich. To właśnie w Sromowcach rozpoczynają się jedne z najciekawszych szlaków górskich prowadzących w Pieniny. Niewątpliwie największą atrakcją są wspomniane wcześniej spływy łodziami flisackimi, a także – dla żądnych bardziej intensywnych wrażeń turystów – rafting, czyli spływy pontonowe po Dunajcu. Od 2006 roku Sromowce Niżne połączone są ze słowackim brzegiem pieszo-rowerową kładką. Dzięki niej możliwe jest zwiedzanie znajdującego się po drugiej stronie Dunajca Czerwonego Klasztoru.

Noclegi w Sromowcach Niżnych


Bogata oferta noclegów w podhalańskich Sromowcach Niżnych. Baza noclegowa jest niezwykle zróżnicowana. Zarówno amatorzy hoteli, jak i bliskiego kontaktu z naturą znajdą idealny dla siebie nocleg. Hotele, pensjonaty, a także ośrodki agroturystyczne i miejsca gościnne w kwaterach prywatnych. Każda z opcji charakteryzuje się odmiennym klimatem. Możliwość porównania noclegów w Sromowcach Niżnych z pewnością ułatwi podjęcie decyzji i zaplanowanie wymarzonego urlopu.

Szukasz noclegu w okolicy Sromowiec Niżnych? Zapoznaj się z naszą ofertą bazy noclegowej i wybierz najlepsze miejsce noclegowe.
Noclegi Sromowce Niżne, szukasz noclegów w Sromowcach Niżnych w społecznościowym serwisie turystycznym e-turysta.pl.
Nasza baza noclegowa w Sromowcach Niżnych obejmuje oferty ze wszystkich dzielnic miasta. Pokoje w Sromowcach Niżnych, kwatery prywatne, tanie noclegi Sromowce Niżne i inne ekonomiczne propozycje na spędzenie weekendu. Dla osób pragnących zwiedzić Sromowce Niżne w bardziej luksusowych warunkach proponujemy noclegi w Sromowcach Niżnych w luksusowych apartamentach i najlepszych hotelach. Sromowce Niżne noclegi i tanie pokoje w Sromowcach Niżnych. Pokoje w Sromowcach Niżnych, kwatery prywatne, Serwis e-turysta.pl dostarcza Ci aktualne i atrakcyjne pomysły na nocleg w Sromowcach Niżnych. Nie przegap promocyjnych ofert, pamiętaj, jeżeli noclegi w Sromowcach Niżnych, to tylko z nami! Sromowce Niżne pokoje, nocleg Sromowce Niżne na każdą kieszeń. Dzięki naszej wyszukiwarce zaawansowanej znajdziesz nocleg w Sromowcach Niżnych, które spełnią wszystkie Twoje wymagania.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Sromowce Niżne, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach:
FAQ atrakcje turystyczne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej w Sromowcach Niżnych

Jak dodać obiekt noclegowy w Sromowcach Niżnych do serwisu e-turysta?
Dodanie prezentacji obiektu noclegowego do serwisu e-turysta.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść do strony dodawania obiektu. Dodanie obiektu zajmuje kilka minut, a dzięki temu pierwszy miesiąc prezentacji jest całkowicie bezpłatny.
Ceny noclegów w Sromowcach Niżnych zależne są m.in. od standardu obiektu, jego położenia i bliskości atrakcji turystycznych. Średnie ceny za osobę w Sromowcach Niżnych kształtują się na poziomie 35-40 zł za osobę. Bardziej przystępne cenowo oferty można znaleźć w pokojach gościnnych, kwaterach prywatnych czy gospodarstwach agroturystycznych.
W Sromowcach Niżnych znaleźć można wiele budżetowych obiektów noclegowych w różnych kategoriach. Mogą to być pokoje gościnne, kwatery prywatne czy też agroturystyka. Tanie noclegi znaleźć można używając opcji sortowania (cena od najniższej) lub filtrując obiekty i ustalając maksymalną cenę na przykład na poziomie 50 zł za osobę.
W naszym serwisie wyszukanie ofert w Sromowcach Niżnych spełniających kryteria zorganizowanych grup lub większej liczby osób jest bardzo łatwe. Wystarczy na przykład przejść do sekcji obiektów posiadających pokoje dla przynajmniej 15 osób. Liczbę osób możesz też określić samodzielnie.
W Sromowcach Niżnych można znaleźć 25 noclegów w ścisłym centrum, co przekłada się między innymi na bliskość atrakcji turystycznych oraz lepszą dostępność komunikacji zbiorczej.