Noclegi Piwniczna-Zdrój

znaleziono 58 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Noclegi w Piwnicznej-Zdroju, województwo małopolskie, powiat nowosądecki

Nocleg w Piwnicznej-Zdroju - Twój sposób na wymarzony odpoczynek! Duży wybór propozycji noclegowych w Piwnicznej-Zdroju w województwie małopolskim tylko w serwisie turystycznym e-turysta.pl. Wyszukaj możliwości zakwaterowania w zależności od standardu miejsca noclegu oraz proponowanej ceny. Znajdź dla siebie najlepsze miejsce w Piwnicznej-Zdroju wśród nas kwater prywatnych oraz gospodarstw agroturystycznych. Zobacz też ofertę rozrywkową i rekreacyjną w Piwnicznej-Zdroju.
Dogodne położenie przy szlaku handlowym na Węgry wraz z królewskimi przywilejami to przesłanki szybkiego rozwoju Piwnicznej, która została założona królewskim dekretem Kazimierza Wielkiego w 1348 roku. Z czasów lokacji miasta zachował się w prawie niezmienionej postaci układ urbanistyczny z czworobocznym rynkiem i przyległymi ulicami. W samym centrum Rynku znajduje się zabytkowa studnia – cysterna, która stanowiła źródło wody pitnej dla mieszkańców. Kwaśne wody odkryte przez doktora Juliusza Korwina Gąsiorowskiego spowodowały, że to właśnie lecznictwo miało się stać głównym motorem napędowym lokalnej gospodarki. Piwniczna posiada wody mineralne korzystnie wpływające na szereg procesów fizjologicznych. W ośrodkach leczniczych Piwnicznej stosuje się szereg zabiegów takich jak zabiegi borowinowe, natryski lecznicze, czy inhalacje. Ze względu na swoje położenie w Dolinie Popradu Piwniczna-Zdrój (Zdrój pojawił się w nazwie miasta w 1998 roku) jest bardzo atrakcyjna turystycznie oferując takie formy aktywnego wypoczynku jak spływy łodziami, turystyka piesza i rowerowa, narciarstwo, czy jazda konna. Nie będą się w Piwnicznej nudzili również amatorzy wędkowania, jako że Poprad daje szereg możliwości w tej materii.

Zrób coś dla siebie i swojej rodziny - zarezerwuj tani nocleg w Piwnicznej-Zdroju


Każdy z nas marzy czasem o chwili wytchnienia. Piwniczna-Zdrój proponuje różnego typu noclegi, z roku na rok to miejsce odwiedza jeszcze więcej turystów.
Jeśli poszukujesz noclegów w Piwnicznej-Zdroju w rewelacyjnych cenach, sprawdź propozycje w portalu turystycznym www.eturysta.pl. Dostępne tanie pokoje w Piwnicznej-Zdroju pozwolą na ekonomiczne spędzenie urlopu.
Dla podróżnych pragnących bardziej ekskluzywnych warunków oferujemy wspaniałe apartamenty oraz renomowane hotele, zapewniające wygodę. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

Nocleg w Piwnicznej-Zdroju - beztroski relaks w przepięknych okolicach
Już dziś zorganizuj wypoczynek w Piwnicznej-Zdroju w województwie małopolskim i zależnie od potrzeb spędź ciekawie czas. Portal www.e-turysta.pl dostarcza Ci bieżących i korzystnych pomysłów na nocleg w Piwnicznej-Zdroju. Nie lekceważ okazyjnych ofert! Dzięki naszej zaawansowanej wyszukiwarce znajdziesz bazę noclegową w Piwnicznej-Zdroju, która spełni wszystkie Wasze oczekiwania.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Piwniczna-Zdrój, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach: