Kwatery prywatne Piwniczna-Zdrój

znaleziono 17 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Kwatery prywatne w Piwnicznej-Zdroju, województwo małopolskie, powiat nowosądecki

Kwatery prywatne w miejscowości Piwniczna-Zdrój. Porównaj możliwość zakwaterowania w Piwnicznej-Zdroju w zależności od standardu oraz ceny. Piwniczna-Zdrój, szeroki zakres noclegów od hoteli po pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe i hostele. Od pokoi gościnnych i kwater prywatnych po gospodarstwa agroturystyczne. Sprawdź również ofertę rozrywkową i turystyczną w Piwnicznej-Zdroju:
Dogodne położenie przy szlaku handlowym na Węgry wraz z królewskimi przywilejami to przesłanki szybkiego rozwoju Piwnicznej, która została założona królewskim dekretem Kazimierza Wielkiego w 1348 roku. Z czasów lokacji miasta zachował się w prawie niezmienionej postaci układ urbanistyczny z czworobocznym rynkiem i przyległymi ulicami. W samym centrum Rynku znajduje się zabytkowa studnia – cysterna, która stanowiła źródło wody pitnej dla mieszkańców. Kwaśne wody odkryte przez doktora Juliusza Korwina Gąsiorowskiego spowodowały, że to właśnie lecznictwo miało się stać głównym motorem napędowym lokalnej gospodarki. Piwniczna posiada wody mineralne korzystnie wpływające na szereg procesów fizjologicznych. W ośrodkach leczniczych Piwnicznej stosuje się szereg zabiegów takich jak zabiegi borowinowe, natryski lecznicze, czy inhalacje. Ze względu na swoje położenie w Dolinie Popradu Piwniczna-Zdrój (Zdrój pojawił się w nazwie miasta w 1998 roku) jest bardzo atrakcyjna turystycznie oferując takie formy aktywnego wypoczynku jak spływy łodziami, turystyka piesza i rowerowa, narciarstwo, czy jazda konna. Nie będą się w Piwnicznej nudzili również amatorzy wędkowania, jako że Poprad daje szereg możliwości w tej materii.
Kwatery prywatne Piwniczna-Zdrój, szukasz noclegów w kwaterach prywatnych w Piwnicznej-Zdroju w turystycznym serwisie noclegowym e-turysta.pl. Posiadamy bazę kwater prywatnych w Piwnicznej-Zdroju obejmującą oferty ze wszystkich dzielnic miasta. Tanie noclegi w kwaterze prywatnej w Piwnicznej-Zdroju kwatera prywatna noclegi Piwniczna-Zdrój i inne propozycje na spędzenie weekendu w przystępnej cenie. Domowa atmosfera i luźna atmosfera, kwatera prywatna Piwniczna-Zdrój tani nocleg. Pokoje i kwatery w Piwnicznej-Zdroju. Nasz portal dostarcza Ci precyzyjne informacje i atrakcyjne pomysły na nocleg w kwaterze prywatnej w Piwnicznej-Zdroju. Nie możesz przegapić sezonowych obniżek i promocji w kwaterach prywatnych zamieszczonych w serwisie e-turysta.pl. Szukasz noclegu w Piwnicznej-Zdroju? Nie szukaj dalej, sprawdź noclegi w kwaterach w Piwnicznej-Zdroju u nas.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Piwniczna-Zdrój, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach: