Kwatery prywatne Krościenko nad Dunajcem

znaleziono 45 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Kwatery prywatne w Krościenku nad Dunajcem, województwo małopolskie, powiat nowotarski

Kwatery Krościenko nad Dunajcem. Porównaj możliwość zakwaterowania w Krościenku nad Dunajcem w zależności od standardu oraz ceny.
W malowniczej kotlinie otoczonej majestatycznymi wzgórzami Pienin, Gorców oraz Beskidu Śląskiego wśród krystalicznych rzek Dunajca i Krośnicy zlokalizowane jest Krościenko nad Dunajcem. Otoczenie Krościenka to malowniczy pejzaż, którego ukoronowanie stanowi osobliwość przyrodnicza na międzynarodową skałę czyli przełom Dunajca. W Krościenku nad Dunajcem w sposób jedyny w swoim rodzaju łączą się elementy kulturowe, historyczne oraz przyrodnicze. Z uwagi na wspomniany fakt Krościenko przecięte wstęgo Dunajca stanowi doskonała bazę dla turystyki górskiej, rowerowej oraz kajakowej. Amatorzy wypadów w góry mają w Krościenku istny wachlarz możliwości na każdym poziomie zainteresowania. Dość znaczący procent turystów odwiedzających Krościenko na Dunajcem to zapaleni kajakarze, którzy w tym zakątku naszego pięknego kraju odnaleźli swoją mekkę i regularnie ją odwiedzają. Dodatkowo wartość wód usytuowanych w Krościenku nad Dunajcem podkreślają wędkarze. Jednak nie tylko tego typu aktywiści znajdą w Krościenku coś dla siebie – ze względu na swój turystyczny charakter gmina ta przy wsparciu lokalnego samorządu stworzyła dość pokaźna infrastrukturę turystyczną dla odwiedzających o dość szerokim kręgu zainteresować a także o różniej zasobności portfela. Znamienitą rzeczą jest fakt że Krościenko nad Dunajcem w przeciwieństwie do niektórych innych tego typu miejscowości odwiedzane jest z przyjemnością nie tylko w sezonie letnim ale także w zimowym a nawet poza każdym z nich. Z uwagi na fakt, że Krościenko leży pomiędzy trzema Parkami: Pienińskim Parkiem Narodowym, Gorczańskim Parkiem Narodowym i Popradzkim Parkiem Krajobrazowym a także z uwagi na wsparcie samorządu misja gminy brzmi, cytując „Pienińska Gmina Krościenko nad Dunajcem miejscem aktywnego całorocznego wypoczynku”.

Kwatery prywatne Krościenko nad Dunajcem – wakacyjna baza wypadowa dla całej rodziny


Wypoczynek w tanich prywatnych kwaterach w Krościenku nad Dunajcem to odpoczynek od zgiełku miasta. Każdy turysta wie, iż gwarancją udanego wypoczynku jest dobry nocleg. Warto zatroszczyć się o miejsce w korzystnej lokalizacji, które pozwoli na zorganizowanie bezpiecznego, atrakcyjnego i niedrogiego wypoczynku. Najłatwiej i najbezpieczniej uczynić to, korzystając z portalu e-turysta. Tam w zakładce: Kwatery prywatne Krościenko nad Dunajcem – odnaleźć można oferty godne polecenia. Spacerując po Krościenku warto zatrzymać się przy zabytkowym kościele z XIV wieku. Kościół Wszystkich Świętych znajduje się na samym Rynku. Turyści lubią także „zabytkową” studnię, wdzięczne tło dla rodzinnych fotografii. Stylizowana na zabytek studnia powstała pod koniec XX wieku, dziś to ozdoba głównego placu tej miejscowości. Charakterystyczne dla Krościenka są źródła mineralne, które występują na Zawodziu - prawym brzegu Dunajca. Wody o wdzięcznych nazwach Michalina, Stefan i Maria są pomocne w leczeniu wszelkich schorzeń dróg oddechowych, płuc oraz układu trawienia. Osoby lubiące letnie kąpiele wytchnienie znajdą przy potoku Kozłeckim, gdzie znajduje się także basen. Wieczorami dobrze jest skorzystać z dorożek, które na turystów czekają przy Rynku.

Kwatery Krościenko nad Dunajcem – pomysł na wakacje


Krościenko nad Dunajcem to malownicza miejscowość turystyczna leżąca niedaleko Szczawnicy. Miasteczko znajduje się między Parkami Narodowymi: Gorczańskim i Pienińskim oraz Popradzkim Parkiem Krajobrazowym, co bardzo podnosi atrakcyjność tego miejsca. Krościenko to istotny punkt wypadowy w Gorce i Pieniny. Z serca miejscowości startują trzy szlaki turystyczne. To miejscowość ukochana przez rowerzystów. Tu początek mają bardzo popularne szlaki rowerowe. Skorzystać można aż z trzynastu możliwości. W Krościenku kończy się spływ flisackimi łodziami, który wiedzie przez malowniczy przełom Dunajca. Podróż tratwami pozwala przeżyć emocjonującą, niezapomnianą podróż wiodącą przez niezwykle malowniczy oraz unikatowy zakątek doceniany nie tylko w Polsce, lecz także w międzynarodowych rankingach turystycznych. Tratwami prowadzonymi przez krościeńskich flisaków dopływa się aż do serca Pienin – Pienińskiego Parku Narodowego. Trasa udostępniana jest także kajakom oraz coraz popularniejszym pontonom (rafting). Informacje o wypożyczalniach oraz osobach organizujących spływy odnaleźć można na stronach portalu e-turysta w zakładkach dedykowanych kwaterom w Krościenku. Podczas przygotowań do górskich, rowerowych lub wodnych eskapad należy pamiętać o zaplanowaniu noclegu. W Krościenku bez trudu skorzystać można z licznych ofert organizowanych w prywatnych kwaterach. Przed przyjazdem dobrze jest dokonać rezerwacji, a pomocny w tym zakresie okazać się może portal e-turysta, który na swoich stronach, pod hasłem: „Kwatery Krościenko nad Dunajcem” skrywa kilkadziesiąt ofert opatrzonych zdjęciami i informacjami.
Kwatery prywatne Krościenko nad Dunajcem, szukasz noclegów w kwaterach prywatnych w Krościenku nad Dunajcem w turystycznym serwisie noclegowym e-turysta.pl. Posiadamy bazę kwater prywatnych w Krościenku nad Dunajcem obejmującą oferty ze wszystkich dzielnic miasta. Tanie noclegi w kwaterze prywatnej w Krościenku nad Dunajcem kwatera prywatna noclegi Krościenko nad Dunajcem i inne propozycje na spędzenie weekendu w przystępnej cenie. Domowa atmosfera i luźna atmosfera, kwatera prywatna Krościenko nad Dunajcem tani nocleg. Pokoje i kwatery w Krościenku nad Dunajcem. Nasz portal dostarcza Ci precyzyjne informacje i atrakcyjne pomysły na nocleg w kwaterze prywatnej w Krościenku nad Dunajcem. Nie możesz przegapić sezonowych obniżek i promocji w kwaterach prywatnych zamieszczonych w serwisie e-turysta.pl. Szukasz noclegu w Krościenku nad Dunajcem? Nie szukaj dalej, sprawdź noclegi w kwaterach w Krościenku nad Dunajcem u nas.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Krościenko nad Dunajcem, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach: