Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij

Kwatery prywatne Krynica-Zdrój

znaleziono 48 ofert noclegowychofert
Filtrowanie
Cena
Woda
Powietrze
Ziemia

Kwatery prywatne w Krynicy-Zdroju, województwo małopolskie, powiat nowosądecki

Kwatery prywatne w mieście Krynica-Zdrój. Krynica-Zdrój zwana także Krynicą Górską znajduje się w południowo-wschodnich terenach województwa małopolskiego oraz Beskidu Sądeckiego. Miasto ulokowane jest malowniczo pomiędzy zalesionymi szczytami Jaworzyny Krynickiej, Jaworzynki, Góry Krzyżowej i Horlicy, które oplatają miasto od zachodu. A od wschodu dumnie wznosi się Góra Szalone, Parkowa, Huzary oraz Jasienik. Malownicze doliny rwących nurtów Kryniczanki, Czarnego Potoku, Palenicy oraz Potoku Sławińskiego nadają Krynicy szczególnego charakteru. Historia miasta to tak naprawdę historia powstawania kurortu i uzdrowiska. Występujące na tym terenie duże zasoby wód mineralnych miały wpływ na kreowanie wizerunku miasta. Jeśli pragniemy podczas wypoczynku zadbać o kondycję ciała, to warto rozważyć pobyt w uzdrowisku oraz nocleg w tanich kwaterach w Krynicy-Zdroju.

Dobry nocleg w słynnym uzdrowisku: Kwatery Krynica-Zdrój


W zakładce Krynica Zdrój kwatery prywatne odnaleźć można mnóstwo ciekawych ofert. Pierwsze wzmianki o leczniczych właściwościach wód krynickich znaleźć można w dziele z pierwszej połowy XVIII wieku, a pierwsze informacje o mieście w XVI wiecznych zapisach. Bogactwo Krynicy to źródła wód mineralnych zwanych szczawami oraz specyficzny górski mikroklimat, który ma wyraźnie leczniczy charakter. Krynica to aktualnie duży ośrodek lecznictwa uzdrowiskowego i sanatoryjnego. Z powodzeniem leczy się tu choroby układu trawiennego oraz moczowego, zaburzenia układu krążenia oraz przemiany materii. W mieście funkcjonują pijalnie, które koniecznie trzeba odwiedzić podczas pobytu w Krynicy. Wśród planów wypoczynkowych powinny pojawić się wizyty w Pijalniach (Głównej, Jana, Mieczysław, Słotwinka). Podczas spacerów warto zatrzymać się na dłużej przy Źródłach Bocianówka, Miłości, Ciurkacz, Słoneczne, Tadeusz. Krynica to miasto z rozbudowaną infrastrukturą noclegową. Oprócz hoteli, licznych pensjonatów, noclegów sanatoryjnych skorzystać można również z pobytu w kwaterach prywatnych. Nocleg w miejscach udostępnianych przez mieszkańców Krynicy, to tradycja znana nie od dziś. Na stronach portalu społecznościowego e-turysta odnaleźć można ponad 70 ciekawych ofert. Noclegi w apartamentach, willach, pokojach gościnnych, kwaterach prywatnych cieszą się ogromną popularnością wśród turystów.

Krynica-Zdrój kwatery prywatne, czyli wypoczynek z dala od zgiełku


Krynica-Zdrój to prężny ośrodek turystyczny. Leży na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego i stanowi doskonałą bazę wypadową w okoliczne góry. Miasto słynie ze sportów zimowych. Narciarstwo, hokej na lodzie, saneczkarstwo (pierwsza sekcja saneczkarska powstała w 1901 roku) to ulubione zimowe dyscypliny miasta. Krynica tętni wyzwaniami sportowymi nie tylko zimą. Tu także uprawia się kolarstwo górskie, boks, walki wschodu, piłkę nożną oraz szachy. To miasto, w którym poczują się dobrze miłośnicy sportowej adrenaliny. W przerwie między treningami zachęcamy do spacerów. Krynica-Zdrój to miasto stworzone dla takich przyjemności. Podczas niepospiesznych, miejskich wypraw można rozkoszować się cudnymi widokami, chłonąć atmosferę kurortu i cieszyć się pobytem w miejscu, które zaskoczyć może zainteresowanych ciekawymi historiami. Liczne zabytki miasta, koncerty, wystawy, ślady Nikifora, szlak cerkwi łemkowskich to argumenty, dla których warto zdecydować się na przyjazd do uzdrowiska. Podczas planowania pobytu odsyłamy na strony portalu społecznościowego e-turysty, w zakładce: Kwatery Krynica-Zdrój odnaleźć można mnóstwo ciekawych ofert, wartych uwagi.
Jeżeli interesują Cie również noclegi w najbliższej okolicy miejscowości Krynica-Zdrój, sprawdź naszą ofertę noclegową w okolicznych miejscowościach:
FAQ atrakcje turystyczne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty noclegowej w Krynicy-Zdroju

Jak dodać obiekt noclegowy w Krynicy-Zdroju do serwisu e-turysta?
Dodanie prezentacji obiektu noclegowego do serwisu e-turysta.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy przejść do strony dodawania obiektu. Cała operacja zajmuje kilka minut, a w dodatku nasi redaktorzy służą wszelką pomocą.
Ceny noclegów w kwaterach prywatnych w Krynicy-Zdroju zależne są m.in. od standardu obiektu, jego położenia i bliskości atrakcji turystycznych. Średnie ceny za osobę w Krynicy-Zdroju kształtują się na poziomie 55-60 zł za osobę.
Jeśli na wakacyjny wyjazd zamierzamy zabrać psa lub kota warto zorientować się, które kwatery prywatne pozwalają na przyjazd ze zwierzętami. W tym miejscu znajduje się lista 17 kwater prywatnych w Krynicy-Zdroju, które akceptują zwierzęta.
W Krynicy-Zdroju można znaleźć wiele ofert kwater prywatnych, które nie są szczególnie drogie. Tanie noclegi można wyszukać używając opcji sortowania (cena od najniższej) lub filtrując obiekty i ustalając maksymalną cenę na przykład na poziomie 50 zł za osobę.
W Krynicy-Zdroju znajdują się kwatery prywatne oferujące wyżywienie na miejscu i/lub dostęp do kuchni. Jeśli nie chcesz gotować na wakacjach, w naszym serwisie znajdziesz pełną ofertę kwater prywatnych w Krynicy-Zdroju, zapewniających wyżywienie na miejscu.
W Krynicy-Zdroju 44 kwatery prywatne znaleźć można w ścisłym centrum, co przekłada się między innymi na bliskość atrakcji turystycznych oraz lepszą dostępność komunikacji zbiorczej i gastronomii.
W naszym serwisie wyszukanie kwater prywatnych w Krynicy-Zdroju spełniających kryteria zorganizowanych grup lub większej liczby osób jest bardzo łatwe. Wystarczy na przykład przejść do sekcji obiektów posiadających pokoje dla przynajmniej 15 osób lub do sekcji obiektów oferujących noclegi dla grup 30-osobowych. Liczbę osób możesz też określić samodzielnie.